Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie Araujo poniewiera Viniego.
0
Lenglet to nadal pocieszny jest.
3
@DonCarletto gdyby MU to był poważny klub to Kane grałby tam od pięciu lat.
2
@La Pulgaa dobre pół godziny po czym powietrze schodzi i real punktuje po dwóch kontrach.
0
Komentarz usunięty
0
@mateusz1989VeB O ile nie sądzę żeby doszło do zmian w sztabie szkoleniowym to będzie kolejna cegiełka do pobudki w zarządzie w kwestii odnawianie kontraktu z Busim i trzeźwiejsze spojrzenie na resztę kadry który nadal wymaga przebudowy.
Mecz podejrzewam przegramy, trzeba twardo stąpać po ziemi, Real nie błyszczy Barca podobnie, ale oni posiadają niezwykle wyrachowaną i doświadczoną drużynę i tym nas pokonają. Podejrzewam przebieg meczu podobny do ostatniego el classico. Pół godziny zrywu Barcy bez rezultatu po czym skarcą nas dwoma kontrami.
Chciałbym żeby było inaczej, ale lata zaniedbań i chybionych transferów będą się długo ciągnąć za nami.
0
@bebeto77 dzisiaj nie bujam w chmurach, wypunktują nas bezczelnie.
0
@fenix1983 ostatnia lista płatników podatku dochodowego jaką widziałem miała na czele polskie banki i koncerny energetyczne. Dawaj listę.
Co do samego tematu to z reguły między tym co mówi Krzywousty a co ląduje w ustawach jest zwrot o 180 stopni więc zapewne skomplikują przepisy na tyle żeby mniejsi gracze nie mieli jak się z tego wywinąć. To moim zdaniem dalszy krok w stronę przejęcia własności.
Dodatkowo zgadnijcie na kogo przerzucą koszty w postaci wyższego czynszu wynajmu? Bingo.
0
@enz1ce konkurencja robi swoje i tyle. Z Araujo, Kounde i Christensenem ma marne szanse na wygranie rywalizacji. Jak wypadną przez kontuzje to wtedy będzie grał, sezon jest długi.
0
@Ktos11111 Tam nie ma nikogo z kulkami na boisku. Tego nie można wymagać jeszcze od Gaviego czy Pedriego ale takiego Frenkiego już tak. Tyle że holender nie ma charakteru i w jego przypadku to jedyna przeszkoda do wejścia poziom wyżej.
Brakuje tam boiskowego lidera i tyle. Trener może drzeć japę do upadłego ale jak nie ma iskry wśród piłkarzy to równie dobrze można tłuc Niemca w kask. Efekt ten sam.
0
@KlonaZepan jestem ciekaw tej listy pomocników za 10 mln, finansowo klub jest udupiony i nawet Gaviego czy Balde nie mogą zarejestrować do pierwszej drużyny bo La Liga stoi z batem nad wydatkami.
Kessie długo miejsca w klubie nie zagrzeje, pewnie jego miejsce w kadrze zajmie Nico Gonzalez jak wróci z wypożyczenia, ale to dopiero latem.
6
@Kondziubarca Facet kilka miesięcy sabotował swoją pracę czekając na wypłatę rekompensaty za zerwanie kontraktu a tu nadal są ludzie wspominający jego pracę. To zachacza o syndrom sztokholmski.
0
@Xxxbarca4ever zobacz jak wąska kadra jest w pomocy. Mamy sześciu piłkarzy w tym w zasadzie trzech juniorów i myślącego o emeryturze Busiego. Klubu nie stać na pozbywanie się piłkarzy z tej formacji jeżeli nie ma kim ich zastąpić.
2
@takisobiektos W każdym klubie który funkcjonuje jako spółka miejska piłka nożna to tylko wymówka do wyprowadzania kasy z budżetu.
5
@Medium Kwestia genów, Azjaci wyglądają przez dłuższy czas młodo. Pamiętam w czasie studiów mieliśmy studentów z wymiany z Mongolii i Chin i pewna dziewczyna z tego pierwszego kraju zwróciła mi uwagę że u nas nawet 18 latkowie zaczynają wyglądać staro.
2
Niestety takim bumelanctwem jakie zaprezentowali w pierwszej połowie przegrywa się walkę o tytuł.
0
20 minut, do roboty.
4
@Faro Lewy przetarł szlak.
1
@Krystian1588 Heroes od might & magic 3. Ponadczasowa gra.
1
@Kgorecki2500 Valheim.
1
@Aragorn33 ano to fakt, te Netflixowe gnioty jednak sprawiają że człowiek z większym sentymentem patrzy na Wiedźmina z Żebrowskim. Serial był całkiem udany, mimo sporej krytyki zwłaszcza za wersję filmową.
Rodowód krwi chyba sobie daruję, szkoda czasu.
1
@Emhyr Generalnie tam g..no produkują, ale za 49 zł na rok i wysyłka gratis z Amazon to dobra oferta.
Jest kilka ciekawych filmowych klasyków, niezłe dokumenty o klubach i może ze dwa seriale które można obejrzeć.
W tej chwili mój serwisowy faworyt to Apple TV, który warto miewać raz na jakiś czas. Robią tam ciekawe rzeczy, fakt trochę propagandy jak wszędzie ale realizacja i produkcja seriali na najwyższym poziomie.
0
Barcelona nie zarobi na Memphisie, sam zainteresowany o to zadba. Podobnie jak stało się latem w przypadku Juventus. Ma do tego prawo, ale będzie musiał się liczyć z kolejnymi miesiącami marginalnej roli w zespole.
0
@Xxxbarca4ever przynajmniej skończy się skomlenie o Griezmanna.
0
@escarabajo chyba na tydzień.
0
@tristan87 hooyowa sprawa, spadło sporo śniegu i przy takim skoku temperatury na święta możliwe będą miejscowe powodzie. Jak ktoś mieszka w korycie rzeki na południu Polski to Wesołych Świat zyczę.
0
@Lionel_Messi10 Busi odchodzi, najpóźniej w czerwcu.
3
@Bartek1817 bo się platał Messiemu pod nogami, wykopali go na skrzydło to się okazało że biega wolniej od Busiego i dryblować nie potrafi. W ataku stał na spalonym, albo piłka mu na metr odskakiwała.
Grał tu dwa lata, jak się jeszcze nie naoglądaliście to polecam mecze Atletico.
0
@Kazragore jeszcze kilka miesięcy temu byłem przekonany że będą w stanie blokować u nas budowę elektrowni atomowej, ale Jankesi wzięli ich trochę pod but i możliwe że takie obiekty powstaną. Zobaczymy jeszcze co za jełopy będą u władzy po wyborach, w tym kraju wszystkiego się można spodziewać.
5
Na lewym skrzydle się przyda, o ile znowu nie zechce czekać na kadrę na L4.