Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB a Tobie wszystko kojarzy się z seksem.
Nas nakręca rywalizacja.
0
@SelloutCrowd Chodzi o zwykłą zawiść. Te miernoty nie mogą przełknać że ktoś inny jest w stanie utrzymać siebie, rodzinę i stać go na mieszkanie, samochód. To wykracza poza ich zdolności kognitywne stąd takie agresywne podejście do "równego podziału".
1
@cris2706 wygrają pozostałe trzy mecze i z grupy wyjdą.
Na tym etapie nie ma co dramatyzować. Wczoraj mimo marnej gry to powinni wywieść jeden punkt, teraz muszą wygrywać i tyle.
Dembele jest pod formą i potrzebuje usiąść na ławce, Raphinia z lewej strony jest bezproduktywny. Torres i Fati też nie błyszczą ale na weekend spodziewam się zobaczyć Brazylijczyka z prawej i Ferrana z lewej. Z Celtą dadzą radę.
0
@Gaz a rok temu kopał się w czoło i nie ma gwarancji że do tego stanu przypadkiem po MS nie powróci.
Czasu nie oszuka, niestety to też dotyczy jego osoby. Nie chcę żeby kisł jak Ronaldo na ławce który powinien w tej chwili świecic klatą na plaży w Miami i ładować 50 bramek yankesom.
Niczego Messiemu nie odbieram, piłkarsko to zawsze będzie geniusz. Tyle że moim zdaniem jego droga z Barceloną sié rozeszła i tyle. Trzeba patrzeć w przyszlość.
1
@Gaz Mistrzu mamy 2022 rok a nie 2015.
2
@Uukasz_93 niestety Dest do tej pory nie zasłynął z żelaznego zdrowia. Jak długo pogra? Można strzelać że do końca miesiąca nie dojedzie bez urazu.
5
@MESSIah16 z Niderlandów to warto tylko tulipany spprowadzać. Takie czasy.
0
@marcin62 przeczytaj swój post z podmieninymm nazwiskiem Cou na Griezz.
Mnie wcale nie dziwi że go tam nie chcą, ktoś ma jeszcze wątpliwosci po oglądaniu go dwa sezony w koszulce Barcy?
1
@Worny będzie gorąco pod naszą bramką :s
Oby bez kontuzji i po trzy punkty.
0
@DonMatteo901 cisza, właśnie miałem pytać czy problem tylko u mnie.
0
@tbas
Jestem w stanie uwierzyć w akurat ten wpis, zresztą jest tak perfidny że aż prawdziwy.
O samym Sikorskim się nie wypowiadam bo bym podpadł pod kilka paragrafów.
2
@szymonekk żeby nie być gołosłownym to wrzucam link do apki https://gamr13.github.io/
Stronę otwieramy przez przeglądarkę na konsoli, instalujemy apkę, tam są emulatory. Romy we własnym zakresie.
0
@Xwowrak kupią od nas gaz i węgiel. Zresztą chyba latem była mowa o solidarnościowym ograniczeniu zużycia energii w ramach UE. To znaczy że gdyby Niemcom zabrskło, to kraje członkowskie zrobią zrzutę i im oddadzą.
Myślę że to rozwiewa wątpliwości co do tego czy zabraknie energii w zimie w Polsce, bo zabraknie.
Myślę że akcja wysadzenia gazociągów to dopiero wstęp do eiększego przedstawienia.
1
@cules100pro na Xbox możesz zainstalować RetroArch(emulator), w necie są Romy z grami wrzucasz na pendrive i śmiga. Podobno da się wszystko do czasów PS2, tyle że przy nowszych grach trzeba wykonać więcej fikołków.
Testowałem kilka gierek jak Alladyn czy Contra.
0
@Gall https://innowacje.newseria.pl/news/obozy-dla-uchodzcow,p673860010
To już od dawna jest testowane, nie ma konieczności żeby przeciętny "polluters" się na tym znał.
Wystarczy że pokaźe ryło do kamery.
3
@Barca1992 do tego kilka lat jeszcze, kilka niezwykle chudych lat.
Wtedy sam staniesz w kolejce po biometryczny dowód i dostaniesz trochę podpisanego cyfrowo ojro.
1
@ranger3120 myślę że ludzi z PV wydymają, za każdą KWh pobraną z sieci będą bulić ceny jak odbiorca przemysłowy.
Nawet jeżeli pokryjesz swoje zapotrzebowanie w 80 procentach, to za pozostałe 20 procent zabulisz tyle że w zasadzie równie dobrze mógłbyś tej PV nie mieć.
0
@Rl9k1nG konsola. Z kilku powodów, pierwszy to cena bezsprzecznie. Drugi to rynek wtórny gier, jak się tytuł nie spodoba to płyta wystawiona na popularny portal aukcyjny, amortyzacja 50 zł i tyle.
Dochodzi prostota użytkowania, jeżeli godzisz się na to że to sprzęt wyłącznie do rozrywki.
Co do wyboru producenta to sprawa indywidualny, sam teraz posiadam XSX i jest równie zadowolony jak z poprzedniego PS4.
0
@bartekvisca idź do psychologa. Wielu ludziom terapia farmakologiczna pomaga w stanach depresyjnych.
Do tego odstaw trochę "cyfrozę". Powodzenia.
4
@Kluivert_P przeciętny polityk ma perspektywę świni, nie dalej niż 30 cm od własnego ryja.
Ich inwestycje nie interesują.
0
@bartekvisca do tej fify to wszystko ponad Xbox Series S to przerost formy nad treścią.
0
@kamilop Prezes zapowiedział zmiany w systemie liczenia głosów. Wybory już się odbyły.
Za komuny wystarczyło że jedna osoba poszła do komisjii wyborczej i podpisała głosy za cała rodzinę, sąsiadów i jak trzeba to cała miejscowość.
Obecne komuchy już nawet podpisu nie potrzebują, mają wszystkie dane i system który odda głos za Ciebie. Wygra ten co trzeba.
6
@Hrzan pogadamy za pół roku.
0
@KmN Jeżeli kobieta ma rację, a wszystko wskazuje że jednak ma to machina już ruszyła i jesteśmy w dupie bo nie ma narzędzi i woli żeby zmiany zatrzymać. Dobrze to już było.
0
@Compadre na wiosnę i u nas będzie frekwencja 100 procent, a wygra ten co trzeba.
1
@Sulimo to aktor. Tak na marginesie to prędzej kojarzysz jego córkę Michalinę.
0
@Uukasz_93 Czesiu wygasza oczekiwania. Chytry skurczybyk.
0
@Borneo tu masz ciekawy wykres
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308047821_471095738371463_1970908753680919875_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=AlVV-4gxbtYAX9j7ysX&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AT9rFD4vdFHhA2qdgt8pDRXeFLs7aAWHo1nwZskLXGsuSw&oe=6331FD20
Clean Dark Spread (CDS) - współczynnik marży obliczony na podstawie: indeksów BASE z dostawą w przyszłym roku, cen węgla (krajowy indeks PSCMI1) oraz cen uprawnień do emisji CO2 (rynek pierwotny EEX).
0
@Uukasz_93 potwierdzam. Święte kobiety z tych kurtyzan.
6
@Janiama Dalej muszą ciąć wynagrodzenia a kontrakty kapitanów są solą w oku dla klubowego budżetu.
Spodziewam się że po sezonie będą mocno wypychani z klubu.
Moim zdaniem zupełnie słusznie, najwyższa pora na to. Natomiast może się nie podobać to w jaki sposób to rozgrywają. Tonący brzytwy się chwyta.