Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HarveySpecter dwie wypłaty w roku spuszczone w kiblu, sześć kolejnych to składki zdrowotne i emerytalne.
Tak nawet zaborcy nie doili.
0
@Matix28 najbardziej mnie rozbrajaly ich materiały przed meczami, kompilacje i muzyka w tle rodem z filmów na YouTube na których młodzi rolnicy obrabiają swoje pole. Mniej więcej ten sam poziom.
Mam nadzieję że znikną z rynku tak szybko jak się pojawili, konkurencja jest dobra ale musi trzymać poziom. W tej chwili mamy fragmentację rynku praw transmisyjnych na której tracą konsumenci.
Treści rozrzucone po kilku podmiotach, a jakość transmisji słabsza niż na pirackich strumykach. W ten sposób nic nie ugrają na dłuższą metę, ludzka naiwność ma swoje granice.
Ode mnie już złotówki nie dostaną.
0
@Pawci023x tak, wyrostek jak miałem 20 lat, byłem o krok od zejścia, wzięli mnie na blok dopiero jak zemdlałem w kolejce w w szpitalu.
Kilka lat temu po wypadku operacja kręgosłupa, to już zostanie ze mną do końca, jebie cały czas mimo że mnie poskładali.
1
@deyna2018 tak, szwagier mojego kumpla poszedł do piachu dwa dni po wizycie u dentysty i ekstrakcji zęba.
0
@tomek8756 Stacja jedenasta.
Jeden z lepszych seriali jakie widziałem na HBO
2
@FC1899Barca jesteśmy w kiepskiej pozycji, bo raz że kupowanie gazu od Rosji kiedyś się może zemścić na nas, dwa teraz trzeba było renegocjować umowę. Z Vateuszami nikt nie chce na poważnie gadać więc i tak płacilibyśmy dużo więcej niż obecnie.
Problem jest taki że bez rosyjskiego gazu zapłacimy za niego jeszcze więcej płacąc krocie Norwegom i pewnie USA za ich gaz, a być może jeszcze będziemy odkupowac od Niemiec gaz sprowadzony z Rosji xd.
Będzie drogo i wszystkich obywateli to dotknie.
1
@Hubsao Obywatele, zapłacicie?
-Zapłacimy!
To tak w skrócie żebyście oglądać nie musieli.
1
@IronSanHybrid przedstawiciel handlowy Rosji na Europę aka Niemcy odsprzeda nam trochę za sowitą opłatę.
2
@MSN1998 wyrywanie nie boli, ale dwa pierwsze dni będą uciążliwe. Po tygodniu zapomnisz o zabiegu.
1
@MarcelNJ11 z tego sezonu dane:
https://www.transfermarkt.com/ronald-koeman/profil/trainer/439
https://www.transfermarkt.com/xavi/profil/trainer/59876
1,38 pkt na mecz vs 2,05. Cos tu synek nie pykło.
Dane na podsumowanie od 2000 roku, bez Xaviego:
https://www.google.com/amp/s/www.footballtransfers.com/en/transfer-news/es-la-liga/2021/09/how-does-koemans-record-compare-barcelonas-managers/amp
0
@Cule1234 a Piątka nie chcą?
0
@kkbarca drobna zadyszka, teraz mają tydzień przerwy to powinni wrócić nieco w lepszej kondycji i odrobinę odświeżenia. Ostatni okres był bardzo intensywny, przez co mam wątpliwości czy nie potrzeba było więcej rotacji wczoraj. Być może szansę powinien dostać od pierwszej minuty Depay, Nico, Adama. Jednak z drugiej ich gra ostatnio też nie przekonywała.
Zobaczymy co będzie dalej, o utrzymanie się w top 4 i awans do ligi mistrzów jestem spokojny.
0
@Janiama tak naprawdę zależy od tego jak się wzmocni Real. Ich dwóm głównym kołom napędowym czyli Benzemie i Modriciowi w końcu PESEL zacznie ciążyć i ryzyko urazów jest coraz większe. Jak wypadną na dłużej to będą kłopoty.
Z drugiej strony pewnie dojdzie Mbappe, to piłkarz który potrafi w pojedynkę mecz wygrać, ze wsparciem Benzemy i Viniciousa będzie ich ciężko zatrzymać. Tyle że go w PSG rozpuścili, może być z nim kwas.
Pozostałe wzmocnienia mogą mieć również jakościowo lepsze od Barcy, Rudiger czy Tchouaméni dużo wniosą do drużyny.
O mistrzostwo będzie ciężko, choć to nie jest niemożliwe zakładając że drużynę będą omijać kontuzje i się wzmocnimy w obronie, w ataku... I pomocy.
Reszta rywali o własne nogi się potyka.
0
@masq znaczy w PSG?
0
@arasz1819 dajcie sobie siana z Koemanem. Jego ostatnie dwa miesiące to kryminał i lepiej o okresie pod jego wodzą zapomnieć.
0
@jeyx77x myślę że będzie w rotacji z Aubą i Ferranem. Powrót Fatiego to źle wieści dla Depaya, będzie mu jeszcze trudniej o grę.
1
@mokrychlopiec to nie jest chłopak który gra widowiskowo. Jednak jest tam gdzie trzeba i co najważniejsze nie boi się grać do przodu i strzelać, w porównaniu do Griezza który długo męczył lewa stronę ataku to jest jakoś Iowa przepaść na stronę młodego Hiszpana. Depay mógłby go trochę odciążyć ale od grudnia nie może złapać rytmu przez kontuzje, a mimo że chyba nie do końca jest w stanie zrealizować to czego Xavi od niego wymaga to jakościowy piłkarz.
Jest jeszcze Fati, który myślę najpóźniej za tydzień pojawi się na boisku.
2
@masa11 Alba dośrodkowania mierzy własną miarą i wychodzi z założenia że i tak ktoś zamknie oczy i kopnie w niego.
0
@jeyx77x Uważam że to tylko gra jego agenta na wywarcie presji na Bayern w sprawie nowego kontraktu.
Niemniej taki gość jak Lewandowski przydałby się na hiszpańskie autobusy, takie mecze jak ostatni z Cadiz łatwiej byłoby rozstrzygnąć na naszą korzyść gdyby w polu karnym był gość potrafiący grać głową, wziąć obrońcę na plecy i ktoś z kim można zagrać na ścianę. W tym Robert jest jednym z najlepszym i naprawdę sporo wniósłby do drużyny.
Jednak jak wspomniałem na początku w ten transfer tego lata nie wierzę. Dochodzi kwestia długiego i wysokiego kontraktu, co jest trudne do zrealizowania w tej chwili. Sam Bayern też musiałby stanąć w ostateczności tam nie nikogo kto wskoczy w jego buty, a za te kwotę jaką mogą otrzymać od Barcy nikogo na zbliżonym poziomie nie kupią.
Chciałbym się mylić w tej sprawie.
3
@LS bo tu nie ma logiki i motywu. Kobieta jest zwyczajnie psychicznie chora. Nie wiem jaka jest konkretna diagnoza jej schorzeń bo mnie to kompletnie nie interesuje, ale w połączenie z tabsami to niezły cyrk musi mieć w głowie.
0
@Kusco15 tak wygląda start rakiety z wyrzutni.
Komentarz do obrazka z dupy.
3
Busi się wykartkował na następny mecz? Bo to że potrzebuje zmiennika to jasne, cały zespół dostał lekkiej zadyszki.
Kto wie, może się sprawdzi to wyjątkowo inteligentny piłkarz a w środku obrony może mieć problemy z utrzymaniem się w składzie.
0
@Adi123456789 jak nie chcą go na L4 znowu wysłać to zagra dopiero jak będzie w pełni gotowy do gry. Ostatnio się pospieszyli i uraz się odnowił, kolejny to operacja i powrót na boisko w listopadzie.
0
@Sau_Ron do tej pory by resztę zapiłował i dalej nie miałby kim grać.
Przypomnę finisz poprzedniego sezonu gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości.
To był dobry piłkarz, ale jako trener zatrzymał się gdzieś w 2005 roku.
0
@ShawnC zbierał co Messiemu spod nogi wypadło. Klasę pokazał na początku sezonu, nawet w stronę bramki nie kopnął piłki.
Nikt mnie tak nie irytował bezpieczną grą jak on, podania w poprzek boiska i do tyłu. Taki cyrk ceni Simeone i Koeman, ale obecnie by to nie przeszło. Szybka kontra z nim na boisku? Powodzenia.
O Griezmannie trzeba myśleć jako byłym niezłym piłkarzu i obecnie bardzo przeciętnym ligowcy. Czasu nie oszuka.
Mnie zastanawia jak Atleti się wykręci od zapłaty kasy za niego której obecnie nie jest wart.
0
@BaroPodertos Piłkarze są obecnie na niesamowicie wysokim poziomie wyszkolenia. Potrzeba prawdziwego geniusza żeby się na ich tle wyróżniać, na sztuczki obrońcę coraz trudniej złapać a i grajków którzy od dziecka nie rozstają się z piłką i kopia całymi dniami na plaży też nie ma.
Wszyscy po akademiach i nastawieni od dziecka na profesjonalny sport i tak szkoleni. Różnice są naprawdę małe na pewnym poziomie.
Widzę po swoim chrześniaku, gra obecnie w drużynie młodzieżowej jednego z klubów ekstraklasy i chłopcy nawet na naszym rodzimym podwórku prezentują równy i wysoki poziom. Coś co było prawie niemożliwe u nas jeszcze 20-25 lat temu jak byłem w jego wieku.
0
@kkbarca grałby mniej niż Depay.
0
@Emhyr bzdety i tyle.
1
@Kinginiesta jedyny plus z odpadnięcia Barcy z rozgrywek jest taki że nie przedłużę subskrypcji na Viaplay która kończy mi się za dwa dni.
0
@Blantozaur a oglądał ostatnie dwa sezony? Jak widział, to wie.