0

@Messibestplayerintheworld jak odrzuci to w lipcu zderzenie z rzeczywistością będzie brutalne dla niego i może się okazać że jednak to była hojna oferta.

0

@AbelKabel na całe szczęście mamy rozsądnych ludzi w zarządzie i pogonili francuza przy pierwszej okazji dzięki temu nie muszę go oglądać w koszulce Barcy. Niesamowicie siermiężną piłkę gra francuz i idę o zakład że od stycznia grałby mniej niż Depay.

0

@koksik2700 zaraz, zaraz tam była pierwsza armata Koemana na boisku.

0

@obiektywMadridistka Jesteś kobietą, w chwili poznania następnego chłopaka zapomnisz o poprzednim. Macie skuteczne mechanizmy wyparcia, popłacz przez weekend a od poniedziałku ruszaj na łowy.

1

@ArtTiguana99 kiedyś stosowałem maść ichtiolową ale u mnie na twarzy nigdy nie było trądziku, pojawiał się na ramionach i barkach. Maść skuteczna, ale śmierdzi jak smoła i brudzi, dlatego bym się zastanowił nad używaniem na twarzy, choć na noc po plaster nie zaszkodzi.
Dermatolog coś doradzi skuteczniejszego i pewnie antybiotyk.

0

@jakub1906 7 lat temu rzuciłem ostatecznie fajki, używałem desmoxanu i u mnie działał. Choć podobno u części ludzi nie przynosi żadnego efektu, każdy organizm jest inny ale warto spróbować. U mojego ojca nie skutkował w ogóle i dalej kopci.
Wbrew temu co pisze @Mads nie trzeba zastępować nałogu tylko się go pozbyć. Kwestia trzymania się postanowienia wspomaganego farmakologią. Początki są trudne, pierwsze trzy tygodnie były złe ale jak to przetrwasz to później już tylko łatwiej.


0

@Sau_Ron to aktor, z zawodu błazen. Czym się błazen zajmuje? Ano zabawianiem tłumu. Cóż on robi takiego? Organizuje walkę sobowtórów, czyli coś co robiono od zawsze w jego zawodzie, karykaturyzuje dwóch rządzących których kraje akurat są w konflikcie zbrojnym. Niesmaczne, pewnie. Czy to powód do krytyki jaka spadła na niego? Niekoniecznie, ale stawia go na równi z ulicznymi błaznami.

0

@Bulls1938 szuka frajera który mu kasę prześlę.

1

@BART97 zobaczymy, w tej chwili chyba nie ma złudzeń co do gry w zespole Barcelony. Wyjścia ma dwa, albo skośnie na trybunach i za dwa lata będzie walczył o kontrakt w polskiej drugiej lidze, albo podejmie rękawice i powalczy w Celcie. Co nie wyklucza scenariusza pierwszego ale przynajmniej będzie mógł spojrzeć w lustro i powiedzieć że walczył o grę w La Liga.

1

@Barca1992 to dość luźne pojęcie, te mendy zostawiają furtkę do nadużyć.

0

@FCB24 Villareal fajną piłkę gra, ale może im zwyczajnie piłkarskiej jakości brakować w starciu z Bayernem. Mimo to dobry mecz się zapowiada.

0

@kuz Ci którzy mają wiedzą że na nich nikt nie użyje bo będzie odwet. Natomiast ten kto nie ma to już inna bajka i można w niego pierdyknąć drobnym ładunkiem żeby nie fikał. Tak to najprościej można wytłumaczyć.

0

@BART97 ekhm chciałem przypomnieć że w kraju przybyło nam 2,5 mln ludzi w ostatnim miesiącu a wolnych miejsc pracy mieliśmy około 200 tysięcy.
Bezrobocie to się dopiero zaczyna, a zarobki nie nie wzrosną. Na jesieni będzie źle.

2

Szkoda, myślałem że w czwartek zagra od pierwszej minuty.

6

@Jakchcesz Ferran to świetny piłkarz, nie ma wątpliwości, ale te strzały wewnętrzna częścią stopy mógłby lepiej dokręcać.

1

@Lionel_Messi10 dobra wiadomość, myślałem że do lata kwestia podwyżki raczej zablokowana, ale widocznie zastrzyk gotówki od Spotify pozwala na taki ruch.

0

@GeneralXavi Jesteśmy ostatni w kolejce do czerpania jakichkolwiek korzyści z tej wojny i sankcji.
Jeżeli już to pierwsi do wydojenia, co się właśnie odbywa a jak trzeba to do odstrzału.
Zakładanie że coś zyskamy jest bardzo naiwne w sytuacji kiedy robimy za frajerów Europy.

0

@lumpenploretariusz oni sami żadnej decyzji nie podejmą, tyle mogę zapewnić. Bez jasnej deklaracji i obecności armii NATO na Ukrainę nie wejdą, a to się nie wydarzy. Naszych polityków nikt nie traktuje poważnie to i opowiadają takie dyrdymaly pod wyborcę, nic nowego.

3

@BART97 to go zdejmij zanim otworzysz bo się rozleje.

0

@JohnnyBarca nie jestem pewien, to ambitny facet a teraz nie gra. Pewnie zechce jechać na MŚ a z trybun w Barcelonie może tego nie osiągnąć.
Tyle że ma dobry kontrakt i lepszego już w życiu nie dostanie, choć ponoć prowadzi biznes z kimś z rodziny w USA i akurat na brak gotówki nie może narzekać.
Być może odejdzie na wypożyczenie.

2

@ArterkHD lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

0

@MarioVeB! Jest coś takiego jak prawo pracy, Araujo jest obecnie pracownikiem Barcelony i nowy kontrakt obowiązywałby w chwili podpisania. Co do lipca jest niemożliwe, o przyczynach pisałem wcześniej.
Piłkarze którym kończą się kontrakty w czerwcu, umowy z Barcą będą mieli od lipca i to jest ta różnica której nie rozumiesz.

1

@MarioVeB! Synek, a od kiedy kontrakt tego czereśniaka będzie obowiązywał?
Odpowiem bo jak zauważyłem jest problem z łączeniem faktów, w lipcu.
W nowym sezonie będzie więcej luzu na nowe kontrakty i wtedy siada do rozmów. W tej chwili o podwyżkach nie ma mowy.

1

@PodkarpackiKibic Ukraińcy nie będą dłużni, gwarantuje że ta hołota się 10 razy gorzej odpłaci. Jeżeli masz wątpliwości to zapraszam, w mojej okolicy są dwa groby zbiorowe po mordzie jaki Ukraińcy zgotowali mieszkańcom tamtych wiosek.

4

@MarioVeB! Synek, w tej chwili mają związane ręce limitami narzuconymi przez La Liga a jako że okienko zamknięte, nikt nie odejdzie i nie ma miejsca w budżecie na nowe kontrakty.
W lipcu wrócą do negocjacji.

0

@cris2706 ano fakt, choć po dwóch kontuzjach kolana i uzależniony od ciastek to nadal był fenomenalny piłkarz.

0

@VbamboeB zawsze jest wybór, możesz się wyprowadzić z bloku i zamieszkać w szałasie. Będziesz miał czyste sumienie, ale przemarznięta dupę. Jednak tego nie zrobisz bo Ci wygodnie.
Ta sama logika kierowała Szymańskim i został u swojego pracodawcy.

0

@VbamboeB rozumiem że jeździsz rowerem a obiad gotujesz nad ogniskiem z patyków zebranych w lesie, co jest w zasadzie karalne xd.
Jeżeli nie to jedziecie na tym samym wózku.

0

@cris2706 najlepszy jakiego widziałem, Ronaldo Nazario.

5

@krzaken nie więcej niż Polaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?