Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ali3231 być może zagramy trójka z tyłu i dlatego Xavi potrzebuje bardziej mobilnych Nico i Frankiego jako piwotów.
Adama i Jordi na wahadle.
0
@DaPidejpi jeden podaje do bramkarza a drugi kopie w trybuny.
Postrach stadionów.
0
@Songo91 nie, do końca zimy miesiąc.
3
@taris oglądałem ich ostatni ligowy mecz, jak Eric nie ogarnie dupy to ten gość go ostro sponiewiera.
6
@Rastafarnianin zdaje się że w ostatnich trzech meczach z Realem przegrał, choć nie jestem pewien czy we wszystkich klasykach za Koemana grał.
Jak ktoś może mieć koszmary to ostatnio Messi.
0
@ruben pod warunkiem że zarobiona w 90 minucie ;)
2
@DonMatteo901 prawie jak Barca Koemana.
1
Gavi fajny chłopak, ale mam wątpliwości czy ten mecz dokończy bez czerwonej kartki. Sporo wiary Xavi pokłada w tym że chłopak będzie w stanie zapanować nad swoją gorącą głową.
Mimo tego dzisiaj po trzy punkty.
0
@sokot fakt, to niezbyt fortunne użycie tego sformułowania.
Moim głównym celem jest wytknięcie braków podstaw wychowania wśród dzieciaków i podejrzewam że w tym wypadku to obie strony mają po równo za uszami, z tyme to po stronie dorosłego jest trzymanie nerwów na wodzy, co ewidentnie tu nie zadziałało.
0
@sokot napisałem że przesadziła i sama powinna zarobić. Tyle że medal ma zawsze dwie strony, czasem łatwo dać się sprowokować choć to nie usprawiedliwienie.
Co do bab w oświecie mam swoje niezbyt pochlebne zdanie ale lepiej żebym je zachował dla siebie
0
@sokot nie wiem czy miałeś do czynienia z 10 latkami, bo na tyle wygląda ta dziewczynka z wideo.
Są bezczelne, pyskate i za grosz w nich poszanowania jakiegokolwiek autorytetu.
Oczywiście to co baba zaprezentowała to przesada i sama powinna zarobić linijką po łapach jak to i ja kiedyś w podstawówce obrywalem. Jednak nikt z tego afery nie robił bo nawet dzieciaki rozumiały że za winą idzie kara, to jest coś o czym chyba ludzie zapomnieli.
3
@Volk tu nie chodzi o rasizm, Rogan podpadł za swoją propagandę antyszczepionkową i generalne nastawienie na temat pandemii.
Rzekomy rasizm to tylko pretekst do jego udupienia i dyskredytacji w opinii publicznej.
Być może użył słowa na n, ale kto tego nie robi? Równie dobrze mogli by zamykać u nas za słowo na k.
1
@IAmLegend nie w tym kraju i nie przy obecnym "klimacie politycznym".
Kiedyś widziałem wyniki badań mówiące o około 25 procentach dzieci wychowywanych przez nie swoich ojców.
0
@Azacca Grimaldo? Pamiętam jak rok temu Skóraś z Lecha nim kręcił i trener go zdjął po 60 minutach.
Ofensywnie jest niezły, to prawda.
1
@amanter i na ławę.
1
@Rust_Cohle podobało mi się jak świat został i historia kataklizmu. Z tego powodu przeleciałem fabułę, sama bohaterka jest ok, ale już bieganie z dzidą za mechanicznymi dinozaurami mnie nie kupiło.
Kontynuacja już mnie kompletnie nie interesuje.
1
@Firestone raczej go odpalą, zdaje się że prawo pracy w Hiszpanii nie pozwoli im na oferta niższa niż 50 procent obecnej gaży, a to i tak fhooy jak na rolę jaką odgrywa w zespole.
2
@msmsms a to przypadkiem to nie ciąg dalszy perypetii ze zdradzająca żoną?
4
@Kamil689 Za parę stów więcej będzie już MacBook air M1.
0
@DonMatteo901 zdrowa koza.
0
@DarkShen Bayern odpali tego Musiale i sięgnie po Wiertza.
2
@Roni/VEB kawał byczka, dorobi jako bastaixos.
2
@Cwaniak4 zobaczymy co pokażą za tydzień w derbach.
Stawiam na czerwoną kartkę dla Gaviego tym razem.
1
@sevs w tym roku ma wyjść przypudrowana wersja.
0
@Wychowanek potrzeba doświadczonych piłkarzy którzy nie obsrają zbroi w okolicznościach jak dziś.
Dwa miesiące temu byśmy roztrwonili przewagę w końcówce grając w 10 chłopakami z rezerw.
1
@PatrychoO póki co to jemu się kontrakt kończy po sezonie.
0
@ViscaDelFritz1983 osobiście mam wywalone na FB, ale prawda taka że tam się dużo biznesu kręci i to przedsiębiorcy by odczuli.
0
@takisobiektos wątpię, nikt go nie zwolni a on sam się nie podda i spróbuję wyciągnąć drużynę w następnej kampanii. Choć ta się jeszcze nie skończyła i pewnie zaczną punktować.
3
@KrwawiaceoczyVEB pech w tym sezonie, stawiałem go w lecie jako faworyta do tytułu króla strzelców.
0
@Kengo Ferran to nowy żołnierz Xaviego i to pełna gębą.