0

@Pilka_jest_okragla popadamy tu w skrajności co jest dla mnie nie zrozumiałe.
Gdyby ktoś chciał to załatwić w cywilizowany sposób to Dembele grałby dalej do lata. To finansowo nie jest na rękę klubowi, to dość jasne, ale Francu nie zamierza odchodzić teraz z uwagi na olbrzymie premie jakie ma zapewne już obiecane. Agent ma rządania z kosmosu i Barca ich nie spełni, trudno się mówi, tego należało się spodziewać.
Obecnie sportowo jest potrzebny dopóki jest zdrowy, to zrozumiałe bo mamy szpital.
Dlatego nadal nie rozumiem odsuwania go od kadry, a teraz do tego Dembele strzelił focha i pewnie przesiedzi do końca sezonu na trybunach bo żadna ze stron nie ustąpi. Barca nie jest w pozycji do wymuszania czegokolwiek na nim, a jak się skończyła próba to widać. Teraz panie Laporta płacz i płać resztę kontraktu za nic.

3

@michal26 nikt Ukrainie nie pomoże, USA już zapowiedziało że w razie agresji Rosji na Ukrainę "zwiększa liczebność wojska w regionie" czyli De facto dali zielone światło Putinowi do zajęcia minimum wschodu Ukrainy.
Francja, Niemcy nie kiwną palcem, reszta państw Bałkańskich jak się spróbuję zaangażować to też zostanie zaorana. Więc będą siedzieć cicho.
Tak to moim zdaniem się skończy.

3

@Traba727 tak, mniejsze przychody, mniejszy limit płac i jednak piłkarze aspirujący do bycia w top chcą grać w lidze mistrzów. Pewnie ze względów finansowych sprzedaliby Frankiego a i może i kogoś jeszcze latem.
Dlatego podkreślam jeszcze raz że odsuwanie teraz od składu Dembele może się odbić czkawka na przyszłym sezonie. Niezrozumiała decyzja, miał swoje wyskoki ale ostatnio był w niezłej formie fizycznej i jest gotowy do gry. W klubie szpital a oni chcą koniecznie wrócić na środek tabeli tam gdzie ich Koeman zostawił.


0

@Rewolucja123 zobaczymy, mam nadzieję że będą podejmować ryzyka w jego przypadku i wszystko z nim ok. Jedna tego typu lekcja w tygodniu chyba wystarczy.
@agaFCB jest dostępny Nico i Frankie, bardzo dobrze wiem że Pedri jest obecnie zwyczajnie lepszym piłkarzem od nich ale chce go oglądać do końca sezonu. Nie ma rytmu meczowego i nie widzę sensu w ryzykowania i jego zdrowiem grając nim non stop. W pomocy rezerwy są.

2

@Momals11 kontuzja to odpowiedzialność trenera niestety.
Mam nadzieję że jutro nie zrobi tego samego z Pedrim, bo będą mogli przybijać piątkę z Koemanem. W środku pomocy mamy kim grać i liczę że się trochę opamięta i da młodemu odsapnać.
Punkty potrzebne, ale jak kolejny młody wyleci to będzie sraka a nie liga mistrzów za rok.

0

@joloskyy to niestety idzie na konto Xaviego. Mecz pucharowy to niestety kiepski czas na ogrywanie piłkarzy po kontuzjach i się zesrali.
Do tego niezrozumiały dla mnie kwas z Dembele, który trzeba teraz odkręcić bo nie ma komu grać.
Ciężka sytuacja ale zaryzykował zdrowiem dzieciaka i odbije się to czkawka, niestety.
Podobnie z Pedrim, baty jak wyjdzie w pierwszym składzie trzy dni po tym jak ledwie zlazł z boiska, a też jest po odnawiającej się kontuzji.

0

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos raczej nie, oby do następnego sezonu spokojnie przepracował okres przygotowawczy z drużyną. Czasem tak bywa, niestety.

0

@Rick to wskazówka dla wszystkich, nie wpierdzielac się tam bo będzie dym.
Mam nadzieję że nasze głąby też się zorientują.

1

@Essos to sobie kurdupel wybrał ligę i klub na start xd

2

Wróci silniejszy.

0

@DIPENNN tylko Rakitic nie miał 24 lat kiedy PSG oferowało tyle za niego a klub nie był w takim rozkroku jak teraz.
Chodzi mi czas i obecność piłkarzy gotowych do gry. Nico, Gavi, Pedri to jeszcze niestety dzieciaki. Potrzebują dwóch a może i trzech sezonów do wskoczenia na wyższy poziom, zdobycie doświadczenia i regularności.
W tej chwili oddanie Frankiego to strzał w stopę, tak jak odesłanie na trybuny Dembele o ile nie odchodzi już teraz.


11

@doc no i kto zostanie do gry? Busi pół emeryt i dzieciaki.
Frankie gra jak placek ale pozbywania się go teraz kiedy nie ma gotowego na 100 procent zastępcy dla niego i Busiego to głupota większą niż odsyłanie Dembele na trybuny.

0

@tbas tak ze 300 mln latem i się uda xd

0

@barcelonaLM nikt tym oszołomom z naszego rządu nie powierzy broni atomowej.

1

@Messibestplayerintheworld bzdety. Nikt przy zdrowych zmysłach nie posadzi Dembele na trybunach, być może straci w oczach Xaviego ale o odsuwaniu od składu nie ma mowy. Nie przy takich brakach kadrowych.

3

Dembele jest przydatny i dopóki ma ważny kontrakt będzie grał. Jeszcze w grudniu myślałem że ostro po niego ruszy Newcastle i odejdzie w styczniu, ale sam francuz ma zdaje się inne plany i olał Anglików. Do agent liczy na sowitą premie więc styczniowy transfer jest zdaje się nierealny.

1

@Gomess a za dwa lata MLS.

0

@Rewolucja123 kojarzę tego Doku z Euro, ale zdaje się już mu jedno kolano ubyło, a i były plotki zagięciu patrolu na niego przez Liverpool. Choć może temat upadł.
Moim zdaniem to Ferran będzie grał prawym skrzydłem, może nie ma takiego depnięcia i dryblingu jak Dembele, ale za to nie jest tak niechlujny. Twoim zdaniem Ferran będzie w ataku grał? Ja w to wątpię, wiem że grywał tak u Pepa ale to chyba z braku laku robił z niego napastnika, to nadal skrzydłowy.

0

@ShawnC niby tak, ale to w tej chwili numer 4 na środku obrony.

0

@Rewolucja123 Nico grał w drużynach młodzieżowych jako piwota, nie widzę przeszkód aby mógł to dalej robić. Tym bardziej że są w kadrze jeszcze Pedri czy Gavi którzy również pracują jak mrówki w defensywie.
Cała trójka potrzebuje jeszcze ze dwóch sezonów na złapanie doświadczenia i będą dominować rywali doskonale się uzupełniając.
De Jong mógłby również tam grać jak ogarnie nieco tyłek po korepetycjach u Xaviego
Co do Erica, są pewne przesłanki z uwagi na jego niezła wizję gry, tyle że jak go obserwowałem kiedy musiał grać na prawej obronie, czyli nieco wyżej niż normalnie to miał problemy będąc mocniej naciskamy przez rywali. Jak ostatni obrońca ma więcej miejsca i przeważnie czasu na wprowadzenie piłki, ale jako środkowy pomocnik już trzeba mieć oczy dookoła głowy i dobrze czuć przestrzeń. Tego może mu brakować.
W środku obrony powinien się dobrze uzupełniać z Araujo. Jeden ma mięśnie drugi głowę.

2

@KarwanLaMasia nie, tryb online to sraka w porównaniu do trybu fabularnego. To raz.
Dwa, żeby cokolwiek zrobić w online, trzeba dokładać kasy. Tak jest skonstruowane.
Natomiast tryb fabularny jest genialny, ale nie każdemu odpowiada tempo rozgrywki. Jednak warto samemu sprawdzić.

1

@DarkShen Haalanda pasuje wszędzie. Pytanie tylko czy Barcę teraz stać na niego? Wszystkim redukują zarobki i nagle ma wjechać gość który dostanie bajoński kontrakt wraz z grubą premią dla agenta, ciotki, ojca i hooy wie kogo jeszcze.
To już dobrze nie wygląda.

2

@Kgorecki2500 dobry mecz, brakowało wykończenia a Real nas wypunktował.
Jak na powroty ze szpitala i klasę rywali naprawdę nieźle wyglądali.
Za trzy, cztery tygodnie jak złapią rytm meczowy to będzie na co popatrzeć a i wyniki przyjdą. Najbardziej cieszy powrót Pedriego i Fatiego, ale potrzebują kilku męczy, zwłaszcza Fati.
Ferran Torres był trochę niewidoczny, ale z jego strony mieli więcej pracy z Vinim.

0

@Criss18Barca zapomnijcie o Busim, tak jak zapomnieć trzeba było o Messim.
Cała trójka potrafi bronić i atakować, potrzebują jeszcze ze dwóch sezonów ogrania w zdrowiu i będą dominować rywali.

1

@Kurkmen kup pan sobie Xboxa, jak nie potrzebujesz napędu to model Series S. Jeżeli napęd potrzebny to wtedy Xbox Series X.
One X podany przez Ciebie to starszy model.
PS5 też jest ok, ale w tej chwili Xbox jest raz że przystępniejszy, dwa cenowo mają lepszą ofertę.
Chyba że nie grałeś nigdy w tytuły jak God od War, Uncharted, czy The Last of US. W takim wypadku zdecydowałbym się na PS5.

0

@Rewolucja123 raczej realistyczne. Spójrz na listę powołanych, to nadal szpital. Fati, Ferran, Pedri w tym sezonie kilka meczów między wrześniem a końcem października. Depay, Frenkie po urazach.
Araujo połamany, Alves ma 38 lat i kilka miesięcy nie grał.
Zdrowy jedynie Busi, Luuk, Abde, Lenglet Nico, Gavi, Mingueza i Jutgla.
Pikej, Marc bez kolana grają tak jak Umtitti. Alba wiecznie ponaciągany, gra wszystko. Dest z lumbago.
Zejdźmy na ziemię.

0

@Rewolucja123 zaczniemy w lutym punktować.
Dziś niestety bencki

0

Dobre wieści, jeszcze ze dwa tygodnie i kadrą powinna się klarować, co za tym idzie przyjdą lepsze wyniki.
Co do dzisiejszego meczu i występu tych graczy, to jestem sceptyczny. Oby nie nazbierali za dużo za kołnierz, Real ma doświadczoną i wyrachowaną drużynę. Czego o obecnej Barcelonie powiedzieć nie można.
Niech wszyscy dograją w zdrowiu do końca sezonu.

0

@lucca87 być może, natomiast przebije Griezmanna w dorobku bramkowym i asyst.
Póki co francuz ma potężną przewagę trzech goli i asysty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?