Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ciekawe jak sobie Jutgla poradzi. Tym razem liczę że nie dadzą sobie zabrać punktów w drugiej połowie.
5
@skakun95 Czy szybki? Na pewno nie najszybszy, nie ma dynamiki Dembele, ale za to jest bardzo ruchliwy, dobry w grze kombinacyjnej i potrafi grać 1vs1.
Ostatnio u Pepa jak był zdrowy grał jako napastnik i coś tam strzelał.
Podobał mi się w kadrze w meczach które oglądałem, to naprawdé solidny grajek, ale to nie jest poziom i nigdy nie będzie poziom Neymara, czy Messiego.
Pytanie czy wart 50-60 mln, tu mam zagwozdkę tyle że na rynku niewielu jest piłkarzy do kupienia o zbliżonych umiejętnościach.
Jako element układanki w zespole na pewno będzie wartością dodaną.
Kolejna sprawa, czy wierzę w realizację tego transferu, na pewno nie w zimie.
0
@FC1899Barca są dwa niepodważalne fakty, kadra jest mierna w tej chwili oraz Koeman nie ogarniał tego chlewu sabotując własną pracę.
Co będzie z Xavim? Hooy wie. Niech pracuje, niech wyklaruje kogo potrzebuje w klubie. To nie jest łatwa sytuacja dla żadnej ze stron.
0
@kaamil1910 raczej skurcze, ale z nim to nie wiadomo. Jutro się może okazać że mogę połamał.
1
Dobra panie Xavi ściągaj tych De Jongów bo nie dojedziemy w 9.
0
Będą że trzy wędki zaraz xd
1
@BarcaInfo dla naszej młodzieży to dobra okazja do gry w pucharach z nieco mniejszym ryzykiem zebrania bęcków 5:0.
Patrząc na to na jakim etapie się klub znajduje, Liga Europy to odpowiednie miejsce na zdobycie doświadczenia i posmakowania rywalizacji w fazie pucharowej.
Dla klubu to niestety finansowa katastrofa.
1
@doc Fundacja obejrzana i faktycznie warta obejrzenia, uczta dla oka i ucha.
0
@chosenone Mandalorian, dwa sezony wyszły do tej pory, odcinki są krótkie i każdy po 30-40 minut w zasadzie opowiadający osobną historię. Scenariusz to szczerze mówiąc na poziomie Xeny czy Herkulesa znanych sprzed lat ale to i tak najlepsze co widziałem z serii Gwiezdnych Wojen. Do tego naprawdę rewelacyjnie zrealizowany. Polecam.
The Expanse jest mocno nierówne, jest trochę dobrych momentów, tak od drugiej połowy pierwszego sezonu do końca trzeciego sezonu jest ok. Reszta jest bardzo przeciętna, ale można się wciągnąć.
Może jeszcze Star Trek Picard, sympatyczny powrót do starej serii.
Nic więcej ciekawego nie kojarzę.
0
Kadra co mecz słabsza... Trzeba liczyć że po nowym roku trend zacznie się odwracać.
Dzisiaj potrzebne trzy punkty, bez wymówek.
Ciekawi mnie też jak zestawi zespół Xavi, jego ciężko wyczuć i może zaskoczyć, choć pola manewru nie ma dużego... Zwłaszcza z przodu i raczej na bank zobaczymy Dembele, Abde i być może Cou.
0
@AmigoBlancos raczej pomyśleli że skoro leją Barce grając na pół gwizdka to w lidze ogórki rozjadą na stojąco... A tu psikus.
0
@Kidd będzie to robił, ale moim zdaniem dopiero za sezon albo i dwa jak pisałem wyżej.
1
@Kidd on ledwo 18 lat skończył, jego czas przyjdzie ale nie wszyscy w tym wieku są w stanie wskoczyć do seniorskiej piłki, niektórzy potrzebują więcej czasu żeby dojrzeć, nie tylko piłkarsko. On nie ma tego mentalu i buty co Gavi, Fati czy Pedri i jest to jak najbardziej w porządku.
Być może za sezon albo i dwa będzie pociecha z niego, ale mocno wątpliwe czy to nastąpi już teraz.
0
@Kidd Balde nie wyglądał na kogoś kto jest gotów na dużą piłkę w minutach jakie dostał w tym sezonie. Talent niewątpliwie ma, ale fizycznie i mentalnie potrzebuje czasu zanim będzie mógł rywalizować w seniorskiej piłce.
0
@Emhyr klasa wyżej niż Abde, Luuk, Gavi/Cou jakimi zagramy jutro.
A sorry jeszcze Dembele, ale to tylko wiatr.
0
Nie. Raz że to nie jest klasyczny napastnik i słabo gra tyłem do bramki, podobnie jak Depay woli atakować z lewej strony. To też ulubiona pozycja Fatiego.
Kolejna sprawa to francuski zblazowany placek bez oznak życia na boisku, potrafi kompletnie przejść obok meczu. Czy ktoś taki potrzebny jest?
0
@Huck a kto coś o Roberto pisze.
0
@doc Ten Alvarez to trochę kaczan, ale brameczki z obu nóg strzela i to konkretnie. Szukałabym kogoś postawniejszego jednak.
0
@Kinginiesta nikt poważny nie powinien go wypuszczać, nie teraz. Gorzej jak nie chce nie kontraktu to w lecie nie będzie wyjścia.
Prędzej bym się spodziewał odstrzału Matsa albo De Jonga.
0
@kkbarca nie ma kasy, Kun nie wraca i nie ma poważnych ofert za piłkarzy?
0
@Criss18Barca jak do klubu dojdzie skrzydłowy i napastnik to Depay będzie musiał się zadowolić rolą zmiennika Fatiego, on sam chyba podpisując kontrakt nie myślał że będzie jedynym ofensywnym graczem bez kuli u nogi w klubie.
0
Chyba pierwszy raz w tym sezonie dobrze obstawiłem wynik bramkowy, tyle że to niekoniecznie powód do dumy dla drużyny.
Niemniej tego należało się spodziewać i w oddaje różnicę klas obu drużyn w tej chwili.
Nie ma co rozpaczać nad ligą Europy, to okazja dla młodzieży na zagranie w pucharach i zdobycie ważnego doświadczenia z nieco mniejszym ryzykiem że przegrają z kretesem.
Trzeba się odbić w lidze, a że pełno tam ogórków i już nikt się Barcy nie boi więc w nieco bardziej otwartych meczach powinni punktować.
0
@Azi do sejmu trafia ten kogo partia wpisze na szczyt listy wyborczej, a jakość pracy sejmu? Nikomu na niej nie zależy.
0
@AllBundy reasumując to Gavi i Nico przynajmniej będą mogli bałwana ulepić, być może pierwszy raz w życiu, tyle jeżeli chodzi o pozytywy z tej wycieczki.
1
@AllBundy wszystko się zgadza, tylko sytuacja Barcy przedstawia się dość mizernie. Xavi póki co poprawił grę obronną angażując cały zespół w pressing w nieco bardziej zorganizowany sposób, oraz zaczynamy oddawać trochę więcej strzał.
Jednak w obronie nadal jest panika a bramek wpada jak na lekarstwo.
Bayern z bardzo dużym prawdopodobieństwem nas wypunktuje, nawet mimo swoich problemów kadrowych. Są do ogrania, owszem, ale w tej chwili szanse oceniam na maks 10 procent, jeden mecz na 10 dla Barcy.
Jest cień nadziei pod warunkiem że im wpakujemy szybko dwie bramki i Lewy z Muellerem oraz Sane się połamią.
Bawiąc się w obstawianie wyników, 3:0 czyli powtórka z pierwszego meczu grupowego.
0
@Comentateiro kotlety tylko paluchami.
0
@MSN30 dla tych młodzików lepiej pograć kilka męczy w LE niż dostać 5:0 w kolejnej rundzie LM. Dla klubu to oczywiście strata kasy i cel nadrzędny to ratowanie sytuacji w rozgrywkach ligowych, trzeba w zimie dwóch graczy sprowadzić do ofensywy. W tej chwili gramy wszystko na Memphisa który gaśnie w oczach. Dembele może odejść, Fati na razie kontuzjowany ale patrząc jak polują na jego nogi to należy mieć słuszne obawy o jego przyszłość. Reszta z ofensywy to placki.
Jeżeli teraz nie zainwestują w drużynę to może być niezła sraka w przyszłym roku i ciąg dalszy ogrywania juniorów.
0
@kuz tylko żeby oknem nie wyleciał.
0
@Baaarca95 raczej po nowym roku.
2
@Kamiloza91 co do jego kontuzji to być może połączenie trybu życiu, za małej ilości treningów, błędy w przygotowaniu do meczu, niewystarczające rozgrzewki.
Facet ma niesamowitą dynamikę i jego ciało jest poddawane dużym obciążeniom to też jest nie bez znaczenia.
Niektórzy piłkarze trenują we własnym zakresie dwa razy dziennie, przypomina mi się Arek Głowacki który nie raz mówił że dla jego ciała jeden trening dziennie w klubie to za mało, zdał sobie z tego sprawę po wielu kontuzjach jakich doznawał często i dopiero ta zmiana nieco mu pomogła.