Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo pewnie większość klubów, ale to w Bayernie z tego co czytam zdecydowali się na ruch transferowy.
Barcelony nie stać na zakupy, więc mogą być tylko zainteresowani. Taka subtelna róźnica.
0
@Kengo podobno Bayern jest nim poważnie zainteresowany.
8
Lenglet i poprawy gry w obronie... Ktoś tam odleciał w redakcji.
3
@doc Gavi Pedri lubią to.
Chłopak ma końskie zdrowie, da radę.
Bardziej się o Memphisa martwię, jak ten wypadnie to naprawdę z Łukiem zostaniemy.
1
@Fake69 Xbox, na stronce tanigamepass.pl znajdziesz instrukcje jak sobie zorganizować abonament od Microsoftu w rozsądnych pieniądzach.
W tej chwili Xbox to najlepszy wybór, tylko pamiętaj że Xbox Series S nie ma napędu, ale przy Game Pass i promocjach w sklepie MS to nie jest wielki problem.
Sam poprzednio miałem PS4, ale dla odmiany zakupiłem sobie Xbox Series X i szczerze przyznam że to najlepsza maszynka do gierek jaką miałem, pod wieloma względami.
Czasem brakuje exów od Sony, ale MS nadrabia różnorodnością tytułów. Gamę Pass warto kupić dla samej biblioteki gier od Bethesdy, a jak ktoś lubi sportówki to jest wszystko od EA.
Szczerze polecam.
0
@PatrykBarca uwierzę jak zobaczę. Chyba że City zakontraktuje napastnika, w innym przypadku to mocno wątpliwe.
0
@PatrykBarca chyba już wie że pieniędzy na transfery nie ma i szybko nie będzie, więc innych opcji niż wzmacnianie kadry piłkarzami za koszt podpisu na kontrakcie nie ma.
0
@Borys8111 Nic na to nie wskazuje.
0
@kaamil1910 nie ma nic złego w podtrzymywaniu mitów i legend. Czasem to nawet służy opisywanej grupie.
5
@Cwaniak4 wytłukli by się nawzajem zanim ktoś by zdążył przejść granicę.
2
@Ptasior nie, kup sobie lepiej browar i obejrzyj jakiś mecz.
0
@TR3YWAY
Ter Stegen
Mingueza-Pique-Araujo-Alba
Busi
FdJ-Roberto
Dest-Luuk-Memphis.
Nie musisz dziękować, wielki Luuk idzie po pierwszy hattrick pod wodzą Generała.
3
@Woland10 ok, dzięki więcej Lewego nie wystawię przeciw ogórkom.. Obiecuję.
Paulo S.
0
@Pilka_jest_okragla proponuję zerknąć na ostatnie dwa, a nawet trzy okienka transferowe i spodziewać się powtórki.
Były plotki o kontrakcie Bakambu, ale kilka lat gra w Chinach i podejrzewam że to obecnie gracz na poziomie Braithwaite, potrzebny kolejny taki? No mocno wątpliwe.
City prędzej odda Mahreza, z którego już się więcej wycisnąć nie da a zdaje się gra mniej od Sterlinga. Tylko czy Barca go zechce? Mam wątpliwości i nadal kasa jest ważnym czynnikiem stawiającym pod znakiem zapytania wszelkie ruchy transferowe.
Są plotki o wypożyczeniach z Chelsea, ale oni też tam nie są zainteresowani działaniami charytatywnymi na rzecz klubu z Katalonii i jak kogoś Barce chce to kasa na stół, a sakiewka pusta.
Będę bardzo zaskoczony jeżeli uda im się realnie podnieść poziom drużyny nowymi nabytkami. Uzupełnić kadrę o kolejnego emeryta być może, ale wprowadzić realną konkurencję? Za co?
4
@masq synek, pora się obudzić. Jeżeli jesteś facetem to masz sam o siebie zadbać, nikt inny tego nie zrobi i nikogo nie interesują trudności i niepowodzenia po drodze.
0
Wątpię żeby postawił na 4-3-3, brak wykonawców obecnie i spodziewam się gry z trójką z tyłu i wahadłowymi w postaci Alby o Desta (o ile zdrowy).
W środku Busi, Frenkie i Nico, a przed nimi nieco szerzej ustawieni Gavi i Pedri( jeżeli zdrowy, jak nie to jego miejsce zajmie Roberto grający niżej a do przodu pośle FdJ) oraz Memphisem na ataku.
Coś na wzór 3-4-3, kontrola nad piłką i pytanie tylko czy te placki będą w stanie w odpowiednim momencie przyspieszyć grę i wejść w pole karne.
Stawianie na artystów typu Luuk, Demir czy Abde na tę chwilę mija się z celem. Nie zrobią różnicy, a tu trzeba punktów.
Klasowych skrzydłowych nie ma więc wykorzystanie atutów Alby i Desta wydaje się naturalne.
0
@barcowy1899 zbadaj sobie poziom hormonów i zmień lekarza.
0
@agaFCB manewru dużego nie ma w wyborze składu.
O ile jeszcze obrona i pomoc to miejsca nieźle obstawione i tam jest konkurencja, tak atak to w tej chwili to Depay i pół napastnika w postaci Luuka.
0
@clyde jak masz wszystkie dodatki to ostrzegam przed DLC gdzie wcielamy się w młynareczkę... Kilka godzin nudów.
Tak poza tym to kawał dobrej gry, tylko z tym systemem walki przekombinowali. Coś prostszego ale wymagającego rodem z serii Dark Souls i gra dużo by zyskała.
0
Chciałem go jeszcze zobaczyć w Barcy, ale to było przed transferem do Liverpoolu. Teraz w pomocy jest ciasno, chyba że naprawdę zarząd chce sprzedać De Jonga, wtedy robi się miejsce dla doświadczonego zawodnika w pomocy.
Tyle że z jego zdrowiem jest krucho i moim zdaniem to dość ryzykowny ruch.
0
@paweldunajecfcb masz iść i tyle. Motywacja jest dobra dla małych dziewczynek.
0
@Kidd raczej nikt na kogo sami zainteresowani by się zgodzili.
1
@amanter pewnie mają swoje dziwne warunki, typu rozgrywanie turnieju w presezonie w Arabii przy upale albo zechcą z piłkarzy i prezydenta zrobić swoich ambasadorów. Może jeszcze inne dziwactwa, stawiam że temat upadnie.
1
@RobiS ale sraka xd
1
@hayek na konsoli jest na bank do pobrania, co do PC to pewności nie mam, ale chyba też.
Jednak nie warto to praktycznie to samo co jest na komórkach.
0
@Kidd piłkarze o jakich wspominają plotki są moim zdaniem poza zasięgiem klubu.
Ferran to moim zdaniem najlepsza opcja, ale przefrajerzyli jego temat dwa lata temu i kupili Trincao zamiast inwestować w Hiszpana, teraz to marzenie.
Olmo, za drogi i zresztą ta sama sytuacja co wyżej, mógli sięgnąć po niego dwa lata temu, ale był "za drogi" a teraz jest wart prawie trzy razy tyle. Dobry i uniwersalny piłkarz, ale bywa chimeryczny i ma wahania formy. Trochę jak nasz Depay.
Sterling, jest na równi pochyłej i inwestowanie w niego to błąd według mnie. Będzie jak Cou czy Griezz.
2
@DonAndrzejos wątpliwe, chociaż jak to mówią na bezrybiu i rak ryba.
0
@DonAndrzejos głową w dół i przed siebie.
3
@CrazyHorseLakota to chodzi na komórkach. Włączyłem sobie wczoraj na chwilę GTA SA, jest w gamę passie, i co prawda w oczy nie razi mocno, ale pracy w to nie włożyli dużo.
Moim zdaniem to się nie broni i więcej niż równowartość czterech piw nie warto płacić.
0
@333tricampeones333 oglądałem jego bramki, trochę warunkami przypomina Saviolę, też z obu nóg strzela a stopę ma nieźle ułożoną.
Zobaczymy jak w Europie sobie poradzi, podobno Milan jest mocno nim zainteresowany.