Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KacperVEB to ten gość z dziwną fryzurą który wiecznie macha rękami w trakcie meczu i kiwa się sam z sobą? Nie dzięki.
0
@tbas scenariusz był do przewidzenia po sezonie kiedy chcieli go wypchać z klubu, ale z nikim się nie dogadali. Koeman i tak nie ma szans na wyniki z taką przetrzebioną kontuzjami kadrą. Kwestia trzech tygodni jak wyleci, a mogli się po dżentelmeńsku w czerwcu rozstać.
0
@doc https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10099367#comment-10099367
W posezonowym proroctwie dałem mu czas do listopada, ale chyba hooyowy ze mnie prorok bo Koeman może wywinąć fikołka już w październiku.
0
@LukaszFan chyba jakaś Lady Gaga dla ubogich, coś jak ta podróbka Edyty Górniak której nawet imienia nie pamiętam.
0
Gwizdy nigdy nie są przyjemne i generalnie nie wypada tego robić wobec własnych piłkarzy, ale bądźmy szczerzy kibiców nie było przez ponad rok i ten gest dezaprobaty odwlekał się tylko w czasie.
Teraz kiedy nie ma turystów i przychodzą główni lokalni kibice, to ma ich miejscu bym się przyzwyczajał. Doświadczenie tego sezonu może poważnie dać im do myślenia co do dalszej kariery w klubie niektórym zasłużonym weteranom w klubie.
3
@mrboom ja też podchodzę na chłodno, a do piłki reprezentacyjnej zupełnie obojętnie.
Przestałem się jarać piłką jak sam skończyłem kopać, nadal śledzę oglądam mecze, ale bez wypieków na twarzy.
0
@Bykunn być może, ale do tego jeszcze daleka droga. Internet szerokopasmowy nie jest standardem u klientów i jeszcze długo nie będzie.
Włodarze gigantów na bank chcieliby przenieść się w chmurę, to ucięło by im koszty związane z produkcją, projektowaniem i serwisem sprzętu ale to nadal melodia przyszłości.
Strumieniowanie działa w branży filmowej, ale nikt się specjalnie nie bulwersuje o niższą jakość czy opóźnienia co w przypadku gier, a zwłaszcza tych sieciowych, jest kluczowe.
1
@PatrychoO stadia jest do zaorania i Google lubi zamykać projekty, raczej bym ich platformy omijał.
Do tego obawiam się że na strumieniowaniu stracisz na jakości i tej nowej oprawy nie doświadczysz w pełni. Z tym że mnie FIFA nie interesuje więc nie wiem nawet jakie są zmiany w wersji konsolowej w porównaniu do PC. Jednak na tę chwilę trzymałbym się wersji uruchamianych lokalnie. Moje doświadczenia co prawda ograniczają się do xclouda od MS i choć da się grać w wersję z chmury to jednak bez porównania do tego jak gry wyglądają odpalone z mojej konsoli.
6
@MaziFCB kisne. Pewnie że nie mogą, to się tyczy każdego. Tylko problem jest taki że od oskarżenia do skazania daleka droga. Do tego niestety znakomitą część tych pozwów jest bezpodstawna i składana wyłącznie dla odniesienia korzyści i często perfidnie planowana.
Co mnie jednak najbardziej razi to wydawanie wyroku zaraz po pojawieniu się oskarżenia. Owszem czasem dochodzi do takich przypadków, ale od wydawania wyroków jest sąd nie opinia publiczna a już na pewno nie grupa bab wydzierających mordy pod stadionem.
1
@barcanawieki jakieś dwa lata temu ograłem. W gruncie rzeczy obleciałem główny wątek, pomimo że niezbyt górnolotny i przewidywalny, to zaciekawił mnie wykreowany świat i sympatyczna główna bohaterka.
Sama rozgrywka poza przyjemną eksploracją nie specjalnie mi podeszła. Ujeżdżanie mechanicznych zwierząt i polowanie na nie z łuku nie kupiło mnie. Do tego tragikomiczna walka z ludzkimi przeciwnikami i postacie niezależne kompletnie bez charakteru.
Z jednej strony gra mnie zaintrygowała, a z drugiej pozostawiła wiele do życzenia w wielu aspektach.
Spróbować warto bo mimo wad to dobry tytuł, ale czy akurat Tobie podejdzie? Sam musisz ocenić.
0
@MesQueUnClub_87 oby mu zdrowie dopisało, chłopak ma sporo jakości. Pamiętam jego początki w Utd i już wtedy dobrze się prezentował, ale chyba nie wytrzymał presji. Do Anglii przychodził jako chłopak który strzelił najwięcej bramek z rzutów wolnych w sezonie i oczekiwali że będzie ładował gole z wolnych jak Beckham i dryblował jak Ronaldo. Nie wyszło.
Teraz to już ukształtowany piłkarz i da sporo radości kibicom. Z Fatim i Kunem będą nieźle wkręcać obrońców.
1
@Rust_Cohle musiałem sprawdzić co to i kisne.
Wielkie głowy i oczy, nosa brak, przypomina mi to te g..e lalki LOL jakie pokazywała mi siostrzenica.
0
@Worny mogli go kupić już w czasie kiedy zakontraktowali Trincao, cena identyczna ale wtedy Olmo był za drogi i postawili na Portugalczyka.
Olmo jest znacznie bardziej uniwersalnym piłkarzem, może nie wybitnym, ale bardzo kreatywnym i niezłym w grze 1vs1. Przy obecnej nędzy na skrzydłach z Memphisem byłby motorem napędowym drużyny, ale klub wybrał inaczej.
2
Szkoda że nie udało się z Cavanim, to piłkarz dwie klasy lepszy od de Jonga, ale jako uzupełnienie kadry rozumiem. Dużo murawy to on u nas nie powącha, chyba że znowu cała ofensywa wyleci na L4.
1
Dobry Francuz to sprzedany Francuz.
Liczyłem że uda się go wysłać do Włoch lub Anglii, ale trudno silniejsza liga to przewrotnie jeszcze lepiej dla klubu.
Co do samego piłkarza to i tak spędził w Barcy za dużo czasu, rozumiem że ma pewne atuty ale na jego pozycji może grać pierwszy z brzegu chłopak z akademii i ofensywnie będzie lepiej wyglądał, co innego ogrom pracy boiskowej którą Griezz wykonywał, to zespół odczuje.
Jednak bądźmy szczerze, Fati i Kun w zdrowiu i formie i tak by go na ławce posadzili. Francuz na tle reszty zespołu prezentuje się blado w wielu aspektach i jak najważniejsze mecze zeszłego sezonu zaczynał na ławce, tak byłoby teraz. Barcy nie stać na olbrzymią pensje piłkarza który na boisku nie robi różnicy. Smutna prawda.
1
Jest Mingueza dla którego będzie ciężko o grę w środku obrony, szczerze mówiąc to bardziej potrzeba lewego obrońcy. Balde jest za młody jeszcze.
25
To żadne zaskoczenie, niestety Francuz ma dość wąski wachlarz atutów i żaden z nich nie predestynuje go do zostania liderem drużyny.
To bardzo pracowity piłkarz o końskim zdrowiu, ale ja bym się na jego miejscu nie zastanawiał jak zostać wiodącą postacią tylko czy będzie w stanie utrzymać miejsce w wyjściowej jedenastce jak do zdrowia i formy wrócą Fati oraz Aguero.
1
@Songo91 za tydzień powinien być Cou dostępny, wypada Pique oraz Garcia.
Na Getafe spodziewam się piątki obrońców, Araujo, Lenglet i Mingueza. W środku standardowo FdJ i Busi, przed nimi Griez i Cou a na szpicy Depay. Wahadła bez zmian.
0
@Coutinho007 Nie spodziewałem się go w składzie, patrząc na zasoby ludzkie raczej obstawiałem że wyjdzie piątką w obronie. Jednak skoro Duńczyk gra to niech yebnie że trzy gole.
4
Trochę skompa ławka w formacji ofensywnej. Mimo tego jestem optymistą, Braithwaite po pierwszy hattrick idzie.
1
Podejrzewam że prędzej wystawi piątkę obrońców niż duńskiego nazario.
0
@PatrychoO nie ma szans na grę w wymiarze większym niż w poprzedniej kampanii.
2
To dobra wiadomość, chyba wszyscy łącznie z zawodnikiem są rozczarowani jego pobytem w Katalonii.
0
@Janiama trudne do podważenia argumenty odnośnie stanu zdrowia i raczej nie jest to piłkarz który rozegra pełny sezon, co zresztą już wyszło.
Jednak jeśli nie Aguero to kto? Napastnik do rotacji jest potrzebny, a to nadal topowy piłkarz jeśli tylko zdrowy. Sezon jest długi i swoją rolę w zespole ma szansę odegrać.
Ja go nie skreślam.
1
@kamyk_23 używam pod system Samsunga Evo 820 chyba od 2012 roku. Przeżył dwa komputery i teraz siedzi w laptopie. Nie do zajechania, a ceny ostatnio przystępne.
1
@mekston Griezmann przegra rywalizację strzelecką z potężnym Rafą Mirem, róbcie screeny.
Królem strzelców Gerard Moreno.
0
@FCMichalo a przypadkiem Inter nie idzie pod młotek i aktualny właściciel wyprzedaje wszystkie aktywa?
0
@eydeem to jeszcze nie koniec sagi transferowej i ile plotki są prawdziwe to nadal sporo przekraczamy limit płac i nie można wykluczyć odejścia wymienionych przez Ciebie piłkarzy.
0
@Sheva77 co konkretnie jest kłamstwem w moim komentarzu. Wszystko wskazuje że zagra w Paryżu, co wyjaśni w tym tygodniu, Alba traci największy atut jakim była współpraca z Leo. Argentyńczyk od końca czerwca nie jest piłkarzem Barcelony i nic nie wskazuje że to się zmieni, może wróci ale raczej nie jako piłkarz.
To był dobry czas dla obu stron i wiele lat sukcesów, ale się kończy i tyle. To że nie przyjmujecie tego do wiadomości to już nie moje zmartwienie
1
Tak to bywa w biznesie, trzeba sobie podziękować za lata ciężkiej pracy i rozejść się jak na dżentelmenów przystało.
Messi ma 34 lata, dużo czasu mu nie zostało w profesjonalnej karierze i życzę mu jak najlepiej. To szansa dla niego na przeżycie nowej przygody ale też i szansa oraz sprawdzian dla pozostałych graczy w klubie.
Zupełnie na chłodno biorę te rewelacje, rok temu zapowiedział że odchodzi i był czas aby się z tym oswoić. Nie mam problemu z jego grą we Francji, być może nawet jego droga zawodowa jako piłkarza więcej się z Barcą nie skrzyżuje.
Jestem podekscytowany tym jak pozostali gracze będą mogli rozwinąć skrzydła, no może poza Albą który jest obsrany po uszy xd.