Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle myślę że wycisną ile się dało, teraz już dynamika nie ta i u piłkarza bazującego na szybkości trzeba szukać ciepłej posady na emeryturę.
6
@prokofiew Halaand ładuje do bramki większość dogodnych sytuacji, przy ilości jaką Barca stwarza to natłukłby jak głupi.
Jednak podejrzewam że w Anglii zaproponują mu lepsze warunki.
1
@JarekS ktoś musi to głośno powiedzieć, troche koloryzuje ale taka prawda i nie ma co się specjalnie temu dziwić.
Ja dla niego nie widzę miejsca w 11 w przyszłym sezonie w przypadku uzupełnienia kadry o napastnika i może skrzydłowego. Nic nie przemawia na jego korzyść.
0
W środę dogrywka, dziś znowu wymagający mecz, oby bez kontuzji.
1
@MesQueUnClub96 powiedz to Griezmannowi
0
@19cukier48 w Xbox Series X siedzi M.2 2230 NVMe SSD od Western Digital.
Kawał dobrego sprzętu za śmieszne pieniądze, sam posiadam i sobie chwalę konsolę.
1
@Janiama problemem Griezmanna jest jego dość wąska specjalizacja w której w dodatku jest piłkarz lepszy od niego w tym elemencie w postaci Messiego.
Francuz potrzebuje zespołu dookoła siebie a tutaj tego nie dostanie, nie ma co się oszukiwać i naginać rzeczywistości. Gdyby Griezmann był wstanie wykazać się jako napastnik bądź skrzydłowy to nikt by nie marudził ponieważ chłop ma żelazne zdrowie i zwyczajnie nie powinien dawać tylu argumentów przeciwko sobie. Niestety brakuje mu atutów, w ataku skuteczności a na skrzydle gry 1 na 1 i szybkości.
W tej chwili jest do zastąpienia przez juniorów z trzeciej ligi bez wyraźnej utraty jakości sportowej. Duży transfer jakiego był bohaterem nie działa na jego korzyść.
0
@itmustbejoke zacznij używać LibreOffice.
3
@Gregsky10 Oby, jeden i drugi to dobry piłkarz ale w Barcelonie będzie im ciężko o pierwszą jedenastkę.
Pewnie będzie trzeba dopłacać do ich kontraktów ale to i tak lepiej niż wypłacać im całość.
Jeden i drugi może wylądować w Anglii, tam kluby będą w stanie fonansowo podjąć się ich sprowadzenia.
0
@Amok97 wróci jeszcze na końcówkę sezonu i przeskoczy Griezza na liście strzelców.
0
@Abominacja nie może w tej chwili mówić kogo chce się pozbyć, klub walczy na trzech frontach nadal. To byłby cios w drużynę w tej chwili i na to nie mogą sobie pozwolić, niezależnie od formy poszczególnych zawodników.
My sobie możemy spekulować, ale prezydent klubu nie ma takiego przywileju.
2
@Andi18 siostra jest matematykiem i ostatnio zerknąłem w arkusze próbnych egzaminów ósmoklasisty.
Wszyscy powinni powtarzać ten rok, do zaorania nauka w tym trybie.
Poza drobnym odsetkiem dzieciaków które i tak siedzą w książkach poziom spadł jeszcze bardziej i szczerze wspôłczuje młodzieży bo to oni będą ofiarami tego bajzlu z tą pandemią.
0
@jakub1906 bez oczekiwań też się można rozczarować :s i nie ma tam czego bronić.
0
@KacperVEB ciekawe w jakim ustawieniu wyjdą, podejrzewam że zobaczymy zupełnie inną Sevillę do tego mają dwie bramki zapasu. Będzie trudniej niż wczoraj, ciekawe co z Araujo i Pique bo Pedri na 100 procent wypadł z gry na jakiś czas.
Mogą się jeszcze bardziej zamurować niż wczoraj a tych sytuacji bramkowych nie było tak dużo, oby skuteczność nie zawiodła.
Moriby od początku się nie spodziewam, raczej postawi na Griezmanna czy nawet Pjanica. Puig chyba szybko murawy nie powącha.
0
@Xxxbarca4ever zobaczymy jak wyjdą na rewanż w pucharze, odpadł Pedri ale jest trzech kandydatów do jego miejsca w wyjściowej jedenastce.
Wczoraj jak sobie spekulowałem to widziałem w takim zestawieniu Trincao na szpicy, z tym Dembele byłem zaskoczony i nie bardzo widziałem co on ma grać, ale laga na francuza to widocznie też rozwiązanie. Myślę że portugalczyk też może się sprawdzić w takiej roli.
Nasi skrzydłowi ostatnio słabo funkcjonowali i nie dziwi zmiana systemu.
Być może i dla Griezmanna będzie miejsce ale nieco głebiej ustawionego, w ataku i na skrzydle ma za mało atutów. Coraz trudniej mi sobie wyobrazić jego w drużynie w przyszłym sezonie.
0
@MaziFCB podali mu kwotę brutto, a biedak pewnie nie wiedział ile wyższe podatki w hiszpanii są.
2
@BarcaInfo zaliczą mu asystę? Messi jakby nie było gola zdobył po dobitce.
0
@Gall tiki sraką nazywam klepanie piłki po obwodzie w nieskończoność, często nam niudolną formę serwują i nie jest to gra którą oglądaliśmy u szczytu formy Xaviego i Iniesty. Tyle i tylko tyle mam na myśli.
1
@bartekvisca to ambitne chłopaki, inaczej do tego poziomu by nie doszli. Chciał grać dalej, nie można się dziwić temu zbytniu.
Ja mam nadzieję że odpocznie w nsstępnym spotkaniu i nie ponowi mu się uraz.
0
@Gomess może Arsenal albo Inter? :s
0
@Gregsky10 świeżo po urazie, widocznie za wcześnie wrócił na boisko.
Odpocznie jeszcze z tydzień i będzie dobrze.
0
@Rewolucja123 tiki sraka jest cały czas, coraz mniej udana dlatego nazwana sraką.
@marcin000019 owszem, ale od kilku meczy to się zaczynało i kończyło na dryblingu w miejscu.
0
@kuz Pique w pierwszej połowie miał jakiś problem, możliwego że za niego będzie zmiana.
0
Bez tiki sraki i źle to nie wygląda, dużo walki bezpośredniej gry. Powiedziałbym że trochę angielskiej piłki oglądamy.
Przed spotkaniem zastanawiałem się co robi Dembele w takim zestawieniu, facet który ostatnio dryblował w miejscu przy linii bocznej, ale widocznie wystarczy mu dać lagę do przodu i niech biegnie z piłką nie myśląc o taktyce.
Zobaczyłbym jeszcze Trincao w takiej roli.
0
@Derean w Grudniu raz coś tak wygrali i zdaje się jeden wymęczony remis.
Zobaczymy co dziś pokażą.
1
@LS spodziewałem się trochę trójki obrońców ale w przypadku gry Araujo no i nie bardzo rozumiem w tym ustawieniu Dembele, ale widać nie bez powodu to ja jestem kibicem a Koeman trenerem. Zobaczymy, na pierwszy rzut oka to wygląda jakby losował z koszyka nazwiska do gry xd
0
@JarekS lepiej niech gada z Interem i wciska im Griezmana za któregoś z napastników.
2
@itmustbejoke zamiast się spierać na kim Barca więcej traci wolałbym zapomnieć że tu grali, cała trójka.
0
@Dundersztyc tylko krowa nie zmienia zdania :p
0
@Deraxium daleki jestem od wieszania psów na Koemanie, ale mam obawy że powtórzy tu scenariusz z Evertonu. Niech pracuje do końca sezonu spokojnie, po tym okresie myślę że jednak Laporta będzie chciał posadzić swojego kandydata na trenera.