0

@Rust_Cohle myślę że wycisną ile się dało, teraz już dynamika nie ta i u piłkarza bazującego na szybkości trzeba szukać ciepłej posady na emeryturę.

6

@prokofiew Halaand ładuje do bramki większość dogodnych sytuacji, przy ilości jaką Barca stwarza to natłukłby jak głupi.
Jednak podejrzewam że w Anglii zaproponują mu lepsze warunki.

1

@JarekS ktoś musi to głośno powiedzieć, troche koloryzuje ale taka prawda i nie ma co się specjalnie temu dziwić.
Ja dla niego nie widzę miejsca w 11 w przyszłym sezonie w przypadku uzupełnienia kadry o napastnika i może skrzydłowego. Nic nie przemawia na jego korzyść.

0

W środę dogrywka, dziś znowu wymagający mecz, oby bez kontuzji.

1

@MesQueUnClub96 powiedz to Griezmannowi

0

@19cukier48 w Xbox Series X siedzi M.2 2230 NVMe SSD od Western Digital.
Kawał dobrego sprzętu za śmieszne pieniądze, sam posiadam i sobie chwalę konsolę.

1

@Janiama problemem Griezmanna jest jego dość wąska specjalizacja w której w dodatku jest piłkarz lepszy od niego w tym elemencie w postaci Messiego.
Francuz potrzebuje zespołu dookoła siebie a tutaj tego nie dostanie, nie ma co się oszukiwać i naginać rzeczywistości. Gdyby Griezmann był wstanie wykazać się jako napastnik bądź skrzydłowy to nikt by nie marudził ponieważ chłop ma żelazne zdrowie i zwyczajnie nie powinien dawać tylu argumentów przeciwko sobie. Niestety brakuje mu atutów, w ataku skuteczności a na skrzydle gry 1 na 1 i szybkości.
W tej chwili jest do zastąpienia przez juniorów z trzeciej ligi bez wyraźnej utraty jakości sportowej. Duży transfer jakiego był bohaterem nie działa na jego korzyść.

0

@itmustbejoke zacznij używać LibreOffice.

3

@Gregsky10 Oby, jeden i drugi to dobry piłkarz ale w Barcelonie będzie im ciężko o pierwszą jedenastkę.
Pewnie będzie trzeba dopłacać do ich kontraktów ale to i tak lepiej niż wypłacać im całość.
Jeden i drugi może wylądować w Anglii, tam kluby będą w stanie fonansowo podjąć się ich sprowadzenia.

0

@Amok97 wróci jeszcze na końcówkę sezonu i przeskoczy Griezza na liście strzelców.

0

@Abominacja nie może w tej chwili mówić kogo chce się pozbyć, klub walczy na trzech frontach nadal. To byłby cios w drużynę w tej chwili i na to nie mogą sobie pozwolić, niezależnie od formy poszczególnych zawodników.
My sobie możemy spekulować, ale prezydent klubu nie ma takiego przywileju.

2

@Andi18 siostra jest matematykiem i ostatnio zerknąłem w arkusze próbnych egzaminów ósmoklasisty.
Wszyscy powinni powtarzać ten rok, do zaorania nauka w tym trybie.
Poza drobnym odsetkiem dzieciaków które i tak siedzą w książkach poziom spadł jeszcze bardziej i szczerze wspôłczuje młodzieży bo to oni będą ofiarami tego bajzlu z tą pandemią.

0

@jakub1906 bez oczekiwań też się można rozczarować :s i nie ma tam czego bronić.

0

@KacperVEB ciekawe w jakim ustawieniu wyjdą, podejrzewam że zobaczymy zupełnie inną Sevillę do tego mają dwie bramki zapasu. Będzie trudniej niż wczoraj, ciekawe co z Araujo i Pique bo Pedri na 100 procent wypadł z gry na jakiś czas.
Mogą się jeszcze bardziej zamurować niż wczoraj a tych sytuacji bramkowych nie było tak dużo, oby skuteczność nie zawiodła.
Moriby od początku się nie spodziewam, raczej postawi na Griezmanna czy nawet Pjanica. Puig chyba szybko murawy nie powącha.

0

@Xxxbarca4ever zobaczymy jak wyjdą na rewanż w pucharze, odpadł Pedri ale jest trzech kandydatów do jego miejsca w wyjściowej jedenastce.
Wczoraj jak sobie spekulowałem to widziałem w takim zestawieniu Trincao na szpicy, z tym Dembele byłem zaskoczony i nie bardzo widziałem co on ma grać, ale laga na francuza to widocznie też rozwiązanie. Myślę że portugalczyk też może się sprawdzić w takiej roli.
Nasi skrzydłowi ostatnio słabo funkcjonowali i nie dziwi zmiana systemu.
Być może i dla Griezmanna będzie miejsce ale nieco głebiej ustawionego, w ataku i na skrzydle ma za mało atutów. Coraz trudniej mi sobie wyobrazić jego w drużynie w przyszłym sezonie.

0

@MaziFCB podali mu kwotę brutto, a biedak pewnie nie wiedział ile wyższe podatki w hiszpanii są.

2

@BarcaInfo zaliczą mu asystę? Messi jakby nie było gola zdobył po dobitce.

0

@Gall tiki sraką nazywam klepanie piłki po obwodzie w nieskończoność, często nam niudolną formę serwują i nie jest to gra którą oglądaliśmy u szczytu formy Xaviego i Iniesty. Tyle i tylko tyle mam na myśli.

1

@bartekvisca to ambitne chłopaki, inaczej do tego poziomu by nie doszli. Chciał grać dalej, nie można się dziwić temu zbytniu.
Ja mam nadzieję że odpocznie w nsstępnym spotkaniu i nie ponowi mu się uraz.

0

@Gomess może Arsenal albo Inter? :s

0

@Gregsky10 świeżo po urazie, widocznie za wcześnie wrócił na boisko.
Odpocznie jeszcze z tydzień i będzie dobrze.

0

@Rewolucja123 tiki sraka jest cały czas, coraz mniej udana dlatego nazwana sraką.
@marcin000019 owszem, ale od kilku meczy to się zaczynało i kończyło na dryblingu w miejscu.

0

@kuz Pique w pierwszej połowie miał jakiś problem, możliwego że za niego będzie zmiana.

0

Bez tiki sraki i źle to nie wygląda, dużo walki bezpośredniej gry. Powiedziałbym że trochę angielskiej piłki oglądamy.
Przed spotkaniem zastanawiałem się co robi Dembele w takim zestawieniu, facet który ostatnio dryblował w miejscu przy linii bocznej, ale widocznie wystarczy mu dać lagę do przodu i niech biegnie z piłką nie myśląc o taktyce.
Zobaczyłbym jeszcze Trincao w takiej roli.

0

@Derean w Grudniu raz coś tak wygrali i zdaje się jeden wymęczony remis.
Zobaczymy co dziś pokażą.

1

@LS spodziewałem się trochę trójki obrońców ale w przypadku gry Araujo no i nie bardzo rozumiem w tym ustawieniu Dembele, ale widać nie bez powodu to ja jestem kibicem a Koeman trenerem. Zobaczymy, na pierwszy rzut oka to wygląda jakby losował z koszyka nazwiska do gry xd

0

@JarekS lepiej niech gada z Interem i wciska im Griezmana za któregoś z napastników.

2

@itmustbejoke zamiast się spierać na kim Barca więcej traci wolałbym zapomnieć że tu grali, cała trójka.

0

@Dundersztyc tylko krowa nie zmienia zdania :p

0

@Deraxium daleki jestem od wieszania psów na Koemanie, ale mam obawy że powtórzy tu scenariusz z Evertonu. Niech pracuje do końca sezonu spokojnie, po tym okresie myślę że jednak Laporta będzie chciał posadzić swojego kandydata na trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?