1

@Coutinho007 nadal jest sporo jakości w kadrze, liczę na powrót Fatiego z większym bicepsem i solidne występy Depaya oraz Aguero.
W defensywie jest krucho, ale może młodzież posadzi w roku na ławce nasze wozy z węglem.
Co do sezonów przejściowych Koemana to nie komentuje, mam dość obojętny stosunek.

0

@AlwaysBlaugrana sezon przejściowy, 3-5-2 bez skrzydeł.

0

@masa11 umarł król niech żyje król.
Piłka toczy się dalej, tylko boli że głową drużyny może zostać Antuan 'laga do tyłu' Griezmann.

0

Szkoda że w taki sposób obie strony się rozstają. Liczę że zorganizują mu pożegnalny mecz, szczerze wątpię żeby Messi czekał do połowy sezonu albo i dalej aż klub posprząta kadrę.
Chyba że pogra pół sezonu w MLS i wróci... Czas pokaże.
Tymczasem to dobry impuls dla reszty kadry żeby w końcu wzięli odpowiedzialność za grę na swoje barki.

1

@icon3520 proponuję udać się do dobrego fizjoterapeuty i wziąść się za ćwiczenia wzmacniające plecy oraz niestety ograniczyć siedzenie do minimum. Basen to obowiązek.
Krzesło nie rozwiąże problemu który z uwagi na siedzącą pracę i styl życia będzie się pogłebiał.
Z kręgosłupem nie ma żartów, jak teraz zaniedbasz to będziesz cierpiał do końca życia.

53

Dobry francuz to sprzedany francuz. Czekam na konkretne informacje o transferach z klubu.

10

Dobra wiadomość, jak zacznie grać to razem z Depayem Messim oraz Aguero sprawią że szybko zapomnimy o francuskich wynalazkach w rolach skrzydłowych i napastników.

1

@barcanawieki Valhalla, jedna i druga jest zdecydowanie za długa ale Odyseja to flaki z olejem.
W przygodach wikinga nie ma tylu questów w jednym stylu choć czuć i tak powtarzalność to jednak to zupełnie inny poziom. Do tego bardzo sympatyczna eksploracja i generalnie niezła rozgrywka. Tylko audio jest tak wykastrowane że słuchać wszystko z efektem jakbyś nakrył głośnik kocem, tak okrutnie to skompresowali.
Tego greckiego i egipskiego asasyna nie dałem rady grać dłużej niż 10 godzin i poszło do żyda. Valhalla naromiast ukończona i miło wspominam. Udany i wart polecenia tytuł.

0

@Vintee a jednak moje odczucia podziela dyrekcja sportowa obu klubów.
Co do piłkarzy włączonych do transkacji to zobaczymy.

0

@Vintee gdzieś widziałem że w grę wchodzi jeszcze jeden piłkarz Atleti, mowa o Lodim lub Hermoso. Zwłaszcza brazylijczyk przykuwa uwagę.
Griezmanna nie chce oglądać więcej w koszulce Barcy i tyle. Dla obu stron to był fatalny transfer i cieszy mnie że istnieje szansa na odkręcenie tej nieszczęsnej karuzeli.
Saul ma szansę odżyć w Barcy, to bardzo dobrze ułożony piłkarz i trochę typ którego w kadrze klubu nie ma. Choć z drugiej strony ostatni sezon nie najlepszy.
Generalnie jestem na tak w kwestii wymiany Griez za Saula i Lodiego. To byłyby spore wzmocnienia kadry biorąc pod uwagę trudy całego sezonu.

0

@Dertinho wszyscy mu dobrze życzą, tylko kłuje w oczy w koszulce Barcy. W kadrze to inny piłkarz.

0

@SinMistico uważam że Anglicy mają ze trzech piłkarzy o większej jakości z przodu obecnie od Sterlinga. Sancho, Grealish czy Rashford to chłopaki których wyżej cenię.

0

@msmsms nie brałem Laporty pod uwagę, ale widzę dostał powołanie i zgodę na grę w hiszpanii co faktycznie może odsunąć Erica od gry.

0

@Ratamahatta a ja właśnie chcę młodego trenera ze świeżym podejściem i temat Gallardo przewijał się po zwolnieniu Valverde. Gość chwalony za nos do taktyki i myślę że to mogłoby wypalić.

1

@Dzemix111 trzeba popracować nad wyobraźnią.

0

@msmsms w kadrze chłopak ma szansę grać w pierwszym składzie u boku Pau Torresa na Euro. Będzie okazja go ocenić.

1

@msmsms myślę że pozytywnie zaskoczy, z Araujo mogą dobry duet stworzyć. Garcia ma dobre wyprowadzenie piłki i głowę na karku a drugi to prawdziwy dzikus.

1

Kun to nadal wybitny piłkarz, jak zdrowie dopisze to trochę bramek nastrzela.

0

@Gaz mniej więcej. Daje mu czas do grudnia jak zostanie na stanowisku i cierpliwość zarządu się skończy.
Ma dobry sztab, więc z plusów to na pewno będziemy lepsi fizycznie, przynajmniej część w sile wieku.
W drużynie nadal jest sporo talentu, więc w połączeniu z dobrym przygotowaniem już na tej podstawie ogórków z ligi będą młócić. Na Europę to za mało.
Mam nadzieję że się mylę, sezon zweryfikuje.
Jeszcze to Euro jest kompletnie niepotrzebne i piłkarze będą zajechani. Zobaczymy jak to się odbije na czołowych drużynach.

2

@Pablit przydałby się skrzydłowy z głową na karku.
Co do Gila to pełnego przekonania nie mam, a Torresa przegapili.
Tylko jakie są inne opcje?

5

@masq w obronie tyłka nie urywa. Jego największa zaleta to wyprowadzenie piłki i podłączenie do ataku.
W Sevilli jest komu go asekurować, u nas gość by otwierał autostradę do bramki Matsa. Niech go biorą.

0

@tristan87 nic do niego nie mam, ale obawiam się powtórki z poprzedniej jesieni kiedy to znowu wróci do swojej wizji gry i wyleci w listopadzie.
Wolę kogoś młodego, ambitnego i z pomysłem na grę.

0

@Ghazul3293 do tego potrzeba ruchawych, w przeciwieństwie do Griezmanna, oraz inteligentnych , w przeciwieństwie do Dembele, piłkarzy z przodu którzy utrzymają się przy piłce i stworzą przewagę w pojedynkach 1vs1.
Pomoc niech dba o szybkie przekazanie piłki do przodu i szybki odbiór po stracie.
Tego brakuje.

0

@Ghazul3293 panie pomoc jest dziurawa jak ser szwajcarski, każda kontra przechodzi jak przez masło. Co komu po kreacji Busiego jak on nie nadąża z asekuracją boków obrony i trzeba go obstawiać pięcioma obróńcami. Byle atak i jest sraka pod naszą bramką.
Wijnaldum to nie jest mistrz ostatniego podania, ale to solidny i przede wszystkim pracowity jak mrówka środkowy pomocnik. Tego trochę brakuje, nie zbawi klubu, ale da solidną grę i czas na piłkarskie dojrzenie dla Moriby czy Pedriego.

1

@Pawel13sz zdrowy przebije dokanania Griezmann z dwóch ostatnich sezonów.


0

@lukasbarca86 gdyby Man Utd to był poważny klub to już dawno by u nich grał.

1

@sevs w zeszłym roku maj był jeszcze gorszy.

0

@Andi18 za co on odpowiada to akurat najmniej mnie interesuje. Ja czekam tylko na informację o opuszczeniu klubu i życzę mu aby ten dzień nastąpił tego lata z korzyścią dla obu stron.
Fajny chłopak ale Barcelona piłkarsko to nie jego bajka.

1

Jak do nich wróci to może miejscami się zamienimy.

0

@msmsms jak patrzę na Grealisha i przypomina mi się Cou, Griez to tylko prycham śmiechem.
Gość atakuje głównie z lewego skrzydła i ma naprawdę nieźle ułożoną nogę. Zresztą napisałem pokroju, a nie koniecznie musi chodzić o niego samego. Piłkarz który wygrywa po lewej stronie pojedynki i potrafi stworzyć sytuację zespołowi. Tego nie było, ani brazylijczyk, ani żaden z francuzów tego nie gwarantuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?