Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci cywilizacja na terenach francji upadła z Cesarstwem Rzymskim.
1
@budel17 zmiany w 75 minucie.
1
Cadiz zbiera srogie baty od miesiąca, dzisiaj znowu dostaną 4-5 bramek.
1
@Dankhog czekaj aż wyleczy się Coutinho i zacznie grać znowu z Griezmannem, Messim i Pedrim. Męczenie buły przez środek boiska jak na początku sezonu to dopiero radocha będzie :p
0
@Stasiuburza pewnie 5-1, Cadiz zbiera baty od kilku spotkań.
0
@VamosRakieta odpoczywał dwa dni. To żelazny żołnierz Koemana, niezależnie czy to się mi podoba czy nie. Dziś gra.
0
@VamosRakieta Dzisiaj na galowo więc ta trójka pewnie zagra od początku.
0
@mrboom Pique i Busi nigdzie nie odejdą, z Messim nie wiadomo do końca, ale myślę że jeszcze o rok wydłuży kontrakt.
3
@Getek spróbuj LibreOffice, darmowy odpowiednik. Do domowego użytku bardzo dobry
2
@panczo a no tak, mamy jeszcze Cou. Nie trudno o nim zapomnieć xd
0
@panczo Dembele nie grał u Kloppa.
0
@FDJ Braithwaite na szpicy ma dobre momenty, na skrzydle to występy warte przemilczenia.
0
@Pilka_jest_okragla jutro na galowo, roszady w środku tygodnia bym się spodziewał.
0
@Gall niektórych będzie ciężko się pozbyć, ale akurat piłkarze jak Neto, Emerson, Todibo, Alena i pewnie Cou chętnie się spakują. Braithwaite, Firpo czy Pjanic mogą się opierać ale już z nich da się coś uciułać a w kadrze raczej zbędni. Griez, Umtitti raczej odmówią, choć to ich pierwszych się bym pozbył.
Będzie ciekawie w lecie, jestem raczej optymistycznie nastawiony na ruchy kadrowe.
2
@Dejvo chłopak kulawy ale nosa do bramek dalej ma. Ciekawe czy z tym kolanem dojedzie do końca sezonu.
0
@VenoM a córke kiedy za Puiga wydaje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld akura oni nigdzie się nie wybierają, tylko ich rola w zespole znacznie spadnie. Będę bardzo zdziwiony jak Pique i Busi będą piłkarzami pierwszej 11. Alba jeszcze przynajmniej rok będzie pierwszym wyborem ma lewą obronę.
2
@DonAndrzejos ogląda mecze z trybun, więc pewnie coraz lepiej.
1
@Hosh a Lengleta czy Umtitiegi i Pique w tej chwili widzisz choćby na ławce rezerwowych w City? Ja nie.
0
@Avatarr Mingueza bądź Matheus, zależy od dostępności innych piłkarxy.
1
@Omoziu potrzebny pewnie w Barcy B, spodziewam się go w meczu w środku tygodnia zobaczyć, zdaje się z Elche w środę gramy.
0
@RR Niekoniecznie, dziurę w pomocy na rok może załatać Winajldum, da czas na dojrzenie piłkarsko Moribie i ewentualnie czas na szukanie innej opcji. Do Holendra sam nie jestem na 100 procent przekonany, ale na rynku nie wielu dostępnych graczy o jego umiejętnościach.
W obronie liczę na Araujo i dokoptowanie do niego piłkarza może to będzie Garcia, może nie top ale w kadrze Hiszpanii wyglądał dobrze. Może nawet Alaba się skusi, choć jego bym prędzej widział na lewej obronie bądź nawet w pomocy, ale to niepewny i drogi kontrakt. Na Francuzów w kadrze nie liczę.
Wydatek nieukniony to napastnik z dobrymi warunkami fizycznymi. Tu niestety worek ojro potrzebny.
Nie wygląda to na nierealne do zrealizowania, zobaczymy jak się potoczy letnie okienko.
0
@Ratamahatta nie ma tragedii, trzech klasowych piłkarzy i zespôł wskakuje na poziom wyżej. Solidny obróńca, gość od czarnej robotu w środku pola i wysoki napastnik. Mamy dużo zdolnych piłkarzy, nie ma co popadać w marazm.
2
@MaTt_BarcaFan ja bym go zobaczył chętnie jako napastnika. Widać że jak poczuje sytuacje do strzału to nie odpuszcza i reszta może sobie ręce rozkładać. Niezła technika i nawet mocne uderzenie.
0
@paweldunajecfcb U mnie już 7.rok leci. Trzymaj się tego postanowienia.
0
@Pewex muszą dostować się jak nowych realiów jak wszyscy.
Mnie bardziej martwi poziom pozostałych drużyn. W Hiszpanii jest duża dysproporcja w dzieleniu zysków z praw do transmisji.
Ta trójka dostaje grubo ponad 100 mln a zespołu z dołu 40. W Angli różnica jest znacznie mniejsza i zdaje się nawet spadkowicze dostajā minimum ponad 90.
W lidze ogórkowej nikt nie będzie chciał grać, już teraz widać że poziom spada.
1
@WiernyDoKoncaFCB jako technik informatyk masz spore możliwości, od pracy montera możesz zacząć i doszkolić się co nieco w zawodzie. Dołóż do tego SEP i z pracą nie będzie problemu. W wolnych chwilach pomyśl o studiach zaocznych w kierunku teleinformatyki, lub automatyki. Zdobądź fach w ręku, z tymi miękkimi zawodami może nie być różowo.
0
@sendesara ja nie widzę dla niego miejsca na boisku od przyszłego sezonu. Na skrzydle jest lepszy Fati który go liczbami nakrywał czapkā jesienią. Jako napastnik to nieporozumienie stojące na spalonym jak nasi obrońcy wyprowadzają piłkę. Na prawym skrzydle jeszcze słabiej bo tam może grać Messi czy Dembele oraz Trincao.
W środku pomocy? Facet całe życie biegał za napastnikiem i będzie płacz że nie gram tam gdzie jest najlepszy.
Rezerwowy za 45 mln euro na sezon? Na to klubu nie stać.
0
@Rust_Cohle taka babska zagrywka, jak nie ma argumentu to idzie atak personalny lub próba podważenia autorytetu. Z babami się nie dyskutuje tylko mówi co mają zrobić.