Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 w promocji za 75 mln xd
0
@Coutinho007 oszczędny styl gry :s
1
@Janiama dlatego tak ważne jest dzielenie społeczeństwa poprzez medialnie wykreowane konflikty.
Stare komuchy nauczyli się na swoich błedach że nie można dopuścić do zjednoczenia społeczeństwa.
PRL z tego powodu musiał upaść, poluzowali śrubę ale tylko po to żeby ją jeszcze mocniej dokręcić.
Najbardziej mnie dziwi że to właśnie te starsze roczniki dały się omamić.
0
@Gall wolne w sensie niezelażne politycznie, takie gdzie redaktor głôwny nie będzie propagandzistą zajmujācym się polaryzacją społeczeństwa. Takich Kurskich, Węglarczyków czy Michników jest cały zastęp i to oni stojā za treściami publokowanymi na wspomnianych tu kanałach informacyjnych.
Utopijna wizja, dlatego między innymi nie śledzę z reguły mediów głównego nurtu i raczej skupiam się na sprawach które mnie bardziej interesują niż polityka i zajmuje się własnymi zainteresowaniami.
0
@Rust_Cohle jak napisałem jego wybór. Zresztą podsuwanie innych meczy na kupon to niby co innego?
0
@SinMistico kup sobie lepiej za tą kasę jakiś drobiazg, albo idź na divy.
Zakłady to największa głupota na jaką stracić można pieniądze.
Koniec konców, Twój wybór.
2
@Kgorecki2500 xd
To że to się wpisuje w Twój światopogląd to jeszcze nie znaczy że można je nazwać wolnymi.
To co podałeś też wali propagandą tylko w nieco innym kierunku niż obecnie tvp pis.
3
@Kgorecki2500 zupełnie jakbyśmy mieli wolne media xd
1
@Łukasz II Togo, baba się popłacze, wzruszy a Ty będziesz grał macho... No chyba że sam się rozbeczysz to kobita pójdzie do sąsiada.
6
@MesQueUnClub96 hooy z komunikacją, co z moimi winoroślami? :(
0
@tristan87 gdyby grali za tydzień to by ich przywitało -20 xd, ale mecz za dwa tygodnie więc się uda.
1
@VamosRakieta ładnie wpadła, ale bez rykoszetu to szło panu bogu w okno xd
Jednak jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym i tej wersji się trzymajmy.
1
@Kz1234 Pique go chętnie w Andorze zatrudni.
No niestety jak gramy z przeciwnikiem która gra w piłkę a nie ogranicza się do stawiania autobusu to Busi nie nadąża, pokazuje to od dawna.
Nadal ma zalety w postaci świetnego rozegrania i rozrzucania piłek, potrafi przerwać niemrawe ataki.
Tylko czasu nie oszuka a ten działa na jego niekorzyść, to ostatni sezon w ktòrym może myśleć o sobie jako piłkarzu wyjściowej jedenastki.
0
@catluck Mingueza i Lenglet w środku to gwarant punktów xd
0
@avanes nie ma napastników w Barcelonie, Manaj z rezerw to też kasztan.
0
@catluck kogo mamy do środka w rezerwie?
1
@barteq mam nadzieje że Martin w ataku a Griez z lewej, jeden i drugi lepiej wyglądają na tych pozycjach.
0
@Rudi35 rozumiem że to jadĺospis na 3 dni? Xd
0
@clyde nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam.
Śpiewał klasyk i wystarczy aby temat zakończyć.
0
@Yosemite po ładnym podaniu Cedrica trzeba dodać. Nie tylko obrona Barcy regularnie prezentuje bramki przeciwnikom.
0
@BarcaInfo idzie w masę!
1
@Stelios23 prawda zawsze jest gdzieś po środku.
1
@Janiama zakaz to zakaz, przynajmniej mają mniej Misiewiczów którzy rozdają fuchy na dyskotekach powołujæc się na stanowisko.
Sama zasadność wprowadzenia zakazu lotów to osobna kwestia i tego nie komentuje.
0
@mkord co jest konkretnie winą lekarzy?
0
@konrad1661 ja zasugeruję proste drewniane i twarde krzesło. Dlaczego?
Żeby Ciebie uwierało w tyłek i zmuszało do częstego wstawania, to nie z krzesłami masz problem tylko jak podejrzewam ze zbyt długim czasem spędzanym w pozycji siedziącej stąd dolegliwości.
2
@Cariones widać nie taka sama operacja. Młodemu pękła w miejscu które jest ukrwione i można zszyć bez ubytku.
Nie interesowałem się urazem Ramosa, ale może być podobny do tego który miał Kimmich, kawałek łąkątki stracił, odłamek usuneli rana się zagoiła i do roboty.
0
@FC1899Barca ło kur..czka, aktorstwo na miarę klanu
0
@Janiama Martin idzie po pierwszy hattrick!
Już drugi miesiąc mu go wróże i nic, jak nie wpadnie w ten weekend to pewnie przez chińską herbatę z której fusów wróżę.
0
To pewne info? Wydaje mi się że kilka dni temu czytałem o jego powrocie do treningów indywidualnych i nie tak dawno widziałem go na trybunach w ktòrymś z meczów?
0
@VeB 1899 gość mało grywał w Lyonie, a wejść do Atleti nie jest łatwo. Najpierw muszą go fizycznie poprawić i nauczyć bronić. Lemar prawie dwa lata uczył się gry u nich, dopiero teraz procentuje.
Aouar wydaje się kompletnie bez charakteru, nie wróżę mu kariery, choć jego gra cieszy oko, jest świetny technicznie. Myślę że Arsenal się skusi na niego.