1

@MesQueUnClub_87 w promocji za 75 mln xd

0

@Coutinho007 oszczędny styl gry :s

1

@Janiama dlatego tak ważne jest dzielenie społeczeństwa poprzez medialnie wykreowane konflikty.
Stare komuchy nauczyli się na swoich błedach że nie można dopuścić do zjednoczenia społeczeństwa.
PRL z tego powodu musiał upaść, poluzowali śrubę ale tylko po to żeby ją jeszcze mocniej dokręcić.
Najbardziej mnie dziwi że to właśnie te starsze roczniki dały się omamić.

0

@Gall wolne w sensie niezelażne politycznie, takie gdzie redaktor głôwny nie będzie propagandzistą zajmujācym się polaryzacją społeczeństwa. Takich Kurskich, Węglarczyków czy Michników jest cały zastęp i to oni stojā za treściami publokowanymi na wspomnianych tu kanałach informacyjnych.
Utopijna wizja, dlatego między innymi nie śledzę z reguły mediów głównego nurtu i raczej skupiam się na sprawach które mnie bardziej interesują niż polityka i zajmuje się własnymi zainteresowaniami.

0

@Rust_Cohle jak napisałem jego wybór. Zresztą podsuwanie innych meczy na kupon to niby co innego?

0

@SinMistico kup sobie lepiej za tą kasę jakiś drobiazg, albo idź na divy.
Zakłady to największa głupota na jaką stracić można pieniądze.
Koniec konców, Twój wybór.

2

@Kgorecki2500 xd
To że to się wpisuje w Twój światopogląd to jeszcze nie znaczy że można je nazwać wolnymi.
To co podałeś też wali propagandą tylko w nieco innym kierunku niż obecnie tvp pis.

3

@Kgorecki2500 zupełnie jakbyśmy mieli wolne media xd

1

@Łukasz II Togo, baba się popłacze, wzruszy a Ty będziesz grał macho... No chyba że sam się rozbeczysz to kobita pójdzie do sąsiada.

6

@MesQueUnClub96 hooy z komunikacją, co z moimi winoroślami? :(

0

@tristan87 gdyby grali za tydzień to by ich przywitało -20 xd, ale mecz za dwa tygodnie więc się uda.

1

@VamosRakieta ładnie wpadła, ale bez rykoszetu to szło panu bogu w okno xd
Jednak jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym i tej wersji się trzymajmy.

1

@Kz1234 Pique go chętnie w Andorze zatrudni.
No niestety jak gramy z przeciwnikiem która gra w piłkę a nie ogranicza się do stawiania autobusu to Busi nie nadąża, pokazuje to od dawna.
Nadal ma zalety w postaci świetnego rozegrania i rozrzucania piłek, potrafi przerwać niemrawe ataki.
Tylko czasu nie oszuka a ten działa na jego niekorzyść, to ostatni sezon w ktòrym może myśleć o sobie jako piłkarzu wyjściowej jedenastki.

0

@catluck Mingueza i Lenglet w środku to gwarant punktów xd

0

@avanes nie ma napastników w Barcelonie, Manaj z rezerw to też kasztan.

0

@catluck kogo mamy do środka w rezerwie?

1

@barteq mam nadzieje że Martin w ataku a Griez z lewej, jeden i drugi lepiej wyglądają na tych pozycjach.

0

@Rudi35 rozumiem że to jadĺospis na 3 dni? Xd

0

@clyde nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam.
Śpiewał klasyk i wystarczy aby temat zakończyć.

0

@Yosemite po ładnym podaniu Cedrica trzeba dodać. Nie tylko obrona Barcy regularnie prezentuje bramki przeciwnikom.

0

@BarcaInfo idzie w masę!

1

@Stelios23 prawda zawsze jest gdzieś po środku.

1

@Janiama zakaz to zakaz, przynajmniej mają mniej Misiewiczów którzy rozdają fuchy na dyskotekach powołujæc się na stanowisko.
Sama zasadność wprowadzenia zakazu lotów to osobna kwestia i tego nie komentuje.

0

@mkord co jest konkretnie winą lekarzy?

0

@konrad1661 ja zasugeruję proste drewniane i twarde krzesło. Dlaczego?
Żeby Ciebie uwierało w tyłek i zmuszało do częstego wstawania, to nie z krzesłami masz problem tylko jak podejrzewam ze zbyt długim czasem spędzanym w pozycji siedziącej stąd dolegliwości.

2

@Cariones widać nie taka sama operacja. Młodemu pękła w miejscu które jest ukrwione i można zszyć bez ubytku.
Nie interesowałem się urazem Ramosa, ale może być podobny do tego który miał Kimmich, kawałek łąkątki stracił, odłamek usuneli rana się zagoiła i do roboty.

0

@FC1899Barca ło kur..czka, aktorstwo na miarę klanu

0

@Janiama Martin idzie po pierwszy hattrick!
Już drugi miesiąc mu go wróże i nic, jak nie wpadnie w ten weekend to pewnie przez chińską herbatę z której fusów wróżę.

0

To pewne info? Wydaje mi się że kilka dni temu czytałem o jego powrocie do treningów indywidualnych i nie tak dawno widziałem go na trybunach w ktòrymś z meczów?

0

@VeB 1899 gość mało grywał w Lyonie, a wejść do Atleti nie jest łatwo. Najpierw muszą go fizycznie poprawić i nauczyć bronić. Lemar prawie dwa lata uczył się gry u nich, dopiero teraz procentuje.
Aouar wydaje się kompletnie bez charakteru, nie wróżę mu kariery, choć jego gra cieszy oko, jest świetny technicznie. Myślę że Arsenal się skusi na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?