0

@Fake69 dlatego napisałem że lepiej byłoby opchnąć Griez i Cou :x

2

@D10SLEO zdrowie zdrowiem, ale to mentalnie nie jest materiał na faceta który będzie decydował o obliczy drużyny. Przy Fatim wygląda jak holujący piłkę junior w debiucie.
Ma zalety, jest przebojowy i nieobliczalny, ciężko o drugiego takiego zawodnika. Jednak trudno mi sobie wyobrazić że będzie w stanie utrzymać się w pierwszej jedenastce, chyba że będzie wyprzedaż i odejdzie Messi a wszystko wskazuje że tak się stanie. Mimo wad wolałbym zachować jego niż na przykład Cou czy Griezmanna. Tylko tych dwóch będzie ciężko spieniężyć, a na Dembele chętni się znajdą.

0

@ksobi nigdzie nie pójdzie bo nie ma zniennika dla Alby. W rezerwach też bez szału, a nie ma co oczekiwać że Balde, który póki co nie ma pewnego miejsca w składzie rezerw, wskoczy od razu do pierwszego zespołu.
W lecie owszem, niech sprzedadzą pod warunkiem że przyjdzie piłkarz który wysadzi Albe z pierwszej jedenastki.

1

@tomek8756 nie wróci. Dobrze to już było.

0

@Bocheno1 taka jest teoria i tak podpowiada rozsądek. Jednak Koeman może spękać i po porażce w SPH postawi na mocniejszy skład. Griezmann jaki jest taki jest ale jego zaleta to żelazne zdrowie i pewnie zagra, nie jestem pewien Pedriego ale Busi raczej wyjdzie. Mecz na stojaka będzie mógł zagrać, nie sądze żeby Moriba wszedł w debiucie w pierwszym składzie, zresztą on zdaje się grywa na 8 w rezerwach.

0

@jeyx77x wygrają ale kopanina będzie. Niedawno Araujo narzekał na uraz i spodziewam się że nie zagra.
Z przodu wypuści Griezmanna, Martina i Trincao, reszta z ławki.
Zastanawiam się jak zestawi środek, być może tu najmniej roszad będzie Busi, Pjanic i Pedri.
Zaskoczy mnie jak wpuści Puiga, ale skoro dał spokój ze swoim 4-2-3-1 to może i Riqui zagra.

0

@MarcelNJ11 oglądałem kilka meczy United, w tym i poprzednim sezonie. Pogba przeważnie grzeje ławę a ostatnio biegał po prawym skrzydle.
Ma nadal niezłe długie podanie, ale to człapak z przerośniętym ego.
Lepiej niech Moriba buduje swoją markę i takie porównania do Pogdby mogą się okazać co najwyżej nieśmiesznym żartem.

0

@MarcelNJ11 czemu tak źle mu życzysz? Drugi
Pogba? Boże uchowaj.

0

@ksobi ale 87 procent miało go w pompce. Do każdej teori można cyfry z dupy wyciągnąć.
Kolejny do odstrzału po wyborach "polityk" pokroju Kukiza czy Palikota, zresztą chyba nawet chyba sztab wyborczy ten sam.

2

@Mat_Cat tak to jest jak się przestaje wypłatę do domu przynosić.

12

@DonMatteo901 skąd pomysł żeby jurora i prezentera telewizyjnego brać na poważnie? On sam nie wie co się dookoła niego dzieje.

0

@Herato Jose Gaya się nazywa i na dzień dobry gra pierwsze skrzypce. Przy następnej wyprzedaży w Valencii powinien być dostępny, o ile Barca wcześniej nie pójdzie z torbami.

0

@Comentateiro a sorry zapomniałem że w odwodzie czeka Matheus Fernandes.
Drużyna potrzebuje trzech, czterech wzmocnień żeby wskoczyć poziom wyżej. Tak się wydarzyło we wspomnianym przez Ciebie sezonie, tego teraz brakuje a piłkarze o których wspomniałem nie dadzą tego impulsu.
Owszem gdyby dołączył ktoś taki jak Davids, waleczny świetny technicznie i z mocnym charakterem, to mógłby być teraz Wijnaldum, do tego do zdrowia i formy już teraz wróciłby Fati to można by było doszukiwać się analogii do sezonu 03/04.
Jednak nic nie wskazuje żeby tak się wydarzyło.

2

@Comentateiro Rijkard w zimie dostał Davidsa który zapindalał w środku za dwóch i Ronaldinho zaczął grać na najwyższym poziomie.
Teraz mamy Pjanica i Trincao, można się rozejść.

2

@DonMatteo901 Sztab Bidena i tak przekaże nasz region spowrotem pod kuratelę Niemiec. USA za "jego" kadencji będzie zajęte wprowadzaniem komunizmu u siebie.
W PL wybory w połowie roku, kaczyński ma chore kolano i nie zmieni klęcznika na niemiecki.

1

@lucca87 może się okazać że wystawi pierwszy skład z dwoma, trzema wyjątkami.
Możliwe że wysokie zwycięstwo przysłuży się lepiej niż kilka minut dla piłkarzy których i tak nie chce w składzie. Zresztą da się zauważyć że swojej ławce rezerwowych nie ufa.

1

@MesQueUnClub96 u mnie -15

0

@kubix05 będzie łatwiej usprawiedliwić niepowodzenie na Euro. Z Brzęczkiem i tak zmierzali do nikąd, byłby wstyd po meczach, a tak po turnieju powiędzą że gra się poprawiła ale selekcjonerowi zabrakła czasu na ustawienie drużyny.
Moim zdaniem asekuracyjne zagranie ze strony PZPN.

1

@tobiasson92 Boniek winnice kupił w zastaw za pracę selekcjonera u ktòregoś?

0

To może zatrudni Furmana? To on a nie Brzęczek drygował w Płocku.

22

Kartka kartką, ale wczoraj to on nie był gotowy do gry. Przeczłapał mecz i na koniec dał upust frustracji.

3

@Barca_Big_Moment Aouar to taki francuski Zieliński. Technicznie świetny ale bez charakteru, kariery mu nie wróżę poza ojczyzną.

0

@ShawnC Koeman już go sadzał i grał Mingueza, ale to jeszcze większa wtopa. Araujo myślę że go przekonał i zdrowy Pique to nadal klasa ponad francuza.
Zresztą na tych żabojadów w klubie szkoda strzępić więcej ryja. Czekam aż Laporta pogoni co do jednego.

0

@Damianeo_10 a ten Upamecano to nie jest przypadkiem kolejny przereklamowany Francuz? Podobno do tego straszny mruk i trenerzy nie mogli za hooya się z nim dogadać z początku, obawiam się że zmiana klimatu mu nie posłuży.

1

@ShawnC Lenglet na tle naszych juniorów nie wygląda na tego pewniejszego. To świadczy o jego klasie, ma pewne zalety ale to obrońca na ligę europy, wyżej nie podskoczy. Wróci Pique to francuz ląduje na ławce.
Z Araujo mogą być ludzie, choć czasem wychodzi że jest dość surowy technicznie, z czasem myślę nabierze więcej doświadczenia i przykryje te braki.

2

Obejrzałem tylko 90 minut, na resztę zabrakło samozaparcia. Przeciętne zawody drużyny i zasłużona wygrana basków. Zupełnie niepotrzebne dwie dogrywki w jednym tygodniu, odbije się czkawką na następnych rywalach.

0

@Ratamahatta o Bruno już jak grał we włoszech to mówiono że "częściej mecze ozdabia niż je dominuje" to nadal prawda. Jak ma piłkę przed polem karnym to potrafi coś wyczarować, poza tym wygląda średnio. Nie ma dynamiki, brakuje mu dryblingu i nie istnieje w defensywie. Jednak potrafi nakręcić niezłe liczby i tym się broni, jest dość konkretny w strzałach i ma bardzo dobre ostatnie podanie.
Belg to lepszy piłkarz bez wątpienia.

1

@kubix05 ło ku...eczka gumofilce na bogato, gdzie to kupić można?

4

@MSN30 prace społeczne za karę. Finansowe obciążanie to niebezpieczna droga, kto ma o tym decydować? Łatwa furtka do nadużyć. Sprawa do sądu i zamiatanie ulic w swojej okolicy, nic nie boli jak społeczne "upokorzenie" zwłaszcza w przypadku kobiet.

0

@ArterkHD specyfikacja mówi że nie ma, ale może nie o ten model chodzić.
Tak czy inaczej sprawdź co masz wybrane w wyjściu audio i czy przypdkiem nie jest wyciszone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?