Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Gaya to dobra opcja, owszem. Głupio by było przegapić kolejną wyprzedaż w Valencii, ale mocno powątpiewam w ten transfer. Chodź to facet który jak najbardziej jest w stanie posadzić Albe.
Podobno jest temat Bernata, ale on wiecznie na L4 jest i chyba dużo tego Firpo nie przeskoczy, ale bez odstępnego i z tego powinni się cieszyć.
2
@BarcaInfo na francuzów nie ma co nawet strzępić ryja. Czekam aż ich wszystkich pogonią wpi..u.
Jednak ciekawi mnie sytuacja Balde, chłopak ma 17 lat i póki co zdaje się że nie jest pierwszym wyborem w rezerwach. Zasadne jest pytanie czy będzie gotowy naciskać na Albe, który raz że młodszy nie będzie to od przyszłego roku potrzebuje minimum równorzędnego rywala do walki o skład, a najlepiej jeżeli sam zostałby rezerwowym.
Czy ten chłopak podoła zadaniu?
2
@Irmscher10 pilnował żeby prawdziwi działacze opozycji przypadkiem czegoś nie zdziałali. Jego rola pozostaje niezmienna od początku kariery.
0
@tomek8756 kup chińczyka za 600-700 reszte wydaj na divy.
1
@burixgm Lenglet sobie obie nogi zabandużuje do kupy żeby mu siatki nie założył.
2
@Homeopata8989 niech zaczepia dalej to mu chłop nogi połamie na boisku i skończy się pajacowanie.
0
@Maniek9444 do lekarza z tym, a do ćwiczeń podkładaj sobie matę pod plecy
0
@czółkovsky drogi kolego, jeżeli tylko fizycznie upchasz tego xh90 to bierz.
Jeżeli się nie mieści, to kombinuj tak żeby się zmieścił. Ostatnio tego Sony xh90 55 cali można było dostać za 3,5 tyś, strefowe podświetlanie, dobry hdr, szybka matryca i Android na nim śmiga.
Brać, zasługujesz na ten TV xd
0
@Mathoue Ederson na linii to przeciętny bramkarz, nogą gra lepiej niż napastnicy w ekstraklasie.
Widocznie Pep dojrzał do momentu w ktòrym potrzebuje kogoś kto łapie piłki a nie rozgrywa piłkę od bramki. Choć zdaje się to brazylijczyk jest dalej podstawowym bramkarzem.
0
@Salchent w klubie jest trzech francuskich stoperów i pożytku niemal zero z nich w tej chwili, a ty chcesz czwartego asa za grube pieniądze? Idź pan...
Na szczęście klubu nie stać na takie tuzy.
0
Komentarz usunięty
0
@Janiama mógł odegrać nieco wcześniej, dwóch piłkarzy wybiegało na wprost bramkarzy i mieli dogodniejsze pozycje do oddania strzału.
Zdecydował inaczej, poprowadził piłkę dalej i możliwość oddania piłki do partnerów zablokowali mu obrońcy. Nie miał wyjścia i oddał strzał.
Rozegranie piłki wcześniej było najrozsądniejsze, 4 na 2 obrońców prosiło się o podanie.
Z tej akcji powinna paść bramka, szkoda że dobitka Puig wyblokowana.
Jestem ciekaw jak zachowaliby się nasi obrońcy w takiej sytuacji.
1
@Murazor zdrowy i w formie Umtiti pogodzi Lengleta i Pique w walce o pierwszą 11 i obai wylądują na ławce.
Zasadne jest pytanie czy aby na pewno Big Sam jest zdrowy na 100 procent. Czas pokaże.
0
@socha ja nadal czekam na jego pierwszy hattrick. Już mu go w grudniu zapowiadałem, ale chyba... Griezmann go ogranicza.
0
@Coutinho007 przynajmniej dzisiaj porządnie włosy spiął.
0
@kodi77 jedno wino za dużo na kolację, ale wpadkę naprawi po 45 minutach.
0
@messi564 Pjanic lubi te minuty w pucharze.
0
@AdiBarca87 jestem ciekaw jaki odsetek przychodów klubu można przypisać Messiemu, jego pensja to około 75 mln przy szacowanych dochodach na około 800 mln( podobno przeszacowanych o ponad 100mln) czyli około 10 procent przejada argentyńczyk.
Czekam na liczby.
Jego klasy nie podważam, ale nigdzie nie widziałem konkretów w kwestii zysków dla klubu. Już nawet pal licho wywindowaną drabinkę płac reszty asów.
1
@Elprofesorxx Pique na razie łapie doświadczenie w swoim klubie, jednak w przyszłości nie mam wątpliwości że zasiądzie na fotelu prezesa.
1
@Quavosk Barca to za dużo marka żeby ją utopić. Dostaną kolejny kredyty, ba nawet im nowy stadion wybydują ktòry sam się będzie spłacał.
1
@Comentateiro do końca sezonu dogra, choćby ze względu na to że nie ma kasy na odprawę.
Do tego nikogo lepszego do tego bajzlu nie znajdą, przynajmiej nie teraz.
Jak to ujął Laporta porównując do czasów swojej kadencji, Rijkaard zaczął ewolucję drużyny dzięki czemu Guardiola mógł przeprowadzić rewolucję.
Teraz Koeman przeprowadza podobną ewolucję, pytanie kto podejmie się rewolucji? Może to być Xavi, kto wie.
0
@MarcelNJ11 na ławkę.
1
@ksobi przydałby się na pòł sezonu, trochę by za uszy powykręcał te nasze panienki.
0
@Matheo1899 od Peugot i Iveco trzymaj się z daleko
0
@daniel32778 syn mojego szefa zabija oddechem, jak ostatnio zacząłem gadać przy nim o wizytach u dentysty przy okazji dość sugestywnie spoglądać w jego stronę to yobany spindolił i od tamtej pory mnie unika xd zupełnie jakbym to bym ja miał mu te jego zepsute zęby borować xd
Powodzenia.
0
@mat32 kiedyś jak obstawiałem to z kuponu za 3 czy 4 złote wyciągnąłem 1200. Od 10 lat jednak nic nie obstawiam i trzymam się tego.
Szkoda na to czasu i pieniędzy, choć myślę że w ogólnym rozrachunku byłem trochę na plus, bądź blisko zera.
Jednak moja przygoda z była krótka i mało intensywna, to stwierdzam że to bagno do którego nie warto zaglądać.
1
@doc Konrad gra po przeciwnej stronie, ciężko tu mówić o rywalizacji.
0
@robsesh zawsze możesz do Rwandy wyjechać.
0
@lukaszmatusiewicz próbowali mnie uczyć francuskiego, grzecznie spasowałem.
Próg wejścia jest odpychający i podejrzewam że w tym czasie jaki poświęciłem siłą rzeczy na francuski, znacznie więcej opanowałbym hiszpańskiego czy niemieckiego.
Francja to piękny kraj, mają wspaniałe kobiety, ale ich język i faceci to kwestie które warto przemilczeć.
4
@Bartunek jak chcesz walczyć z przeludnieniem to zacznij od siebie.
Pozdrawiam.