Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x za góra dwa tygodnie będzie na boisku, ale patrząc na to jak polowali na jego nogi w ostatnim meczu jaki grał i na ile pozwalają sędziowie to znowu może na noszach wylądować.
Kontuzje mięśniowe się przytrafiają, ale mnie bardziej boli wizja że znowu zarobi kosę i wypad do końca sezonu.
8
@patrykzmc2000 dajcie spokój z tymi Francuzami, w brzuchu się przewraca.
1
@kaamil1910 we Francji ma Kante który broni za niego, w Barcy nie ma piłkarza tego pokroju.
Już mnie mierzi jak wyobrażam sobie Lengleta i Pogba machających rękami po kolejnych straconych golach jak te placki przekazują krycie zamiast sami zrobić co należy.
1
@amanter królem strzelców to on raczej nie będzie. Jednak jak popatrzysz na aktualną kadrę to jednak niezłe wzmocnienie. Mam nadzieję że naszym skrzydłowym będzie łatwiej z nim grać, Fati, Ferran czy Depay powinni sporo zyskać z nim na boisku.
9
@draxidox dziś jest nowy rok, wszystkie łobuzy leżą pijane.
Wróć do tematu za tydzień.
0
@Vebrol czytam i widzę że Barca chce go wypożyczyć z Atleti, pod warunkiem że Juve skróci wypożyczenie a Atletico zgodzi się na taki ruch.
Jak masz inne rewelacje to dawaj źródło byle nie pudelek.
0
@KamusVeB nie ma kasy. Morata to w tej chwili dość rozsądne nazwisko.
Gdyby sakiewka była pełna to szykowali by bombę pokroju Haalanda.
Jest jak jest.
0
@SinMistico nawet Araujo grał w ataku jako junior.
Żeby nie było, obecność Moraty w Barcy jest mi obojętna, uda się wypożyczyć to ok, nie to nie.
Jednak to niezły grajek i potrafi grać zespołowo jako napastnik, dla graczy jak Fati, Ferran, Depay będzie znacznie łatwiej mając kogoś takiego u boku.
0
@Vebrol coś nie doczytałeś. Jest mowa o wypożyczeniu z opcją wykupu za 35 mln ale Barca się nie zgadza na konieczność finalizacji transakcji za tę kwotę.
0
@SinMistico wszyscy których wymieniłeś to skrzydłowi. Po to nam Morata.
Jeżeli to wypoźyczenie to mile widziany dodatek do składu mimo jego wad i braków.
Pewnie wolałbym Haalanda, ale zejdźmy na ziemię.
0
@Vebrol frajerzy to jeśtesmy po zakontraktowaniu Luuka, Braithwaite, czy Griezmanna.
Morata to jeszcze w miarę rozsądne wypożyczenie.
0
@Vebrol sorry synek ale to nadal świetny piłkarz. Nigdy nie był wybitny, nie jest wielkim goleadorem ale to kawał dobrego grajka. Dwie ligi wyźej niż Duńczyk, którego bardzo szanuję ale to nie ta skala talentu.
Pewnie że chciałbym kogoś lepszego i młodszego ale jak jest okazją do wypożyczenia go to nie ma co marudzić.
0
@Vebrol dobry oportunista.
Pograł w dziadka z Luukiem i wiedział że z tego nic nie będzie. Morata to klasowy zawodnik w przeciwieństwie do naszego Neymara pola karnego.
0
@barcadreed w marcu stuknie 7. Wytrwałości!
0
@koksik2700 chciałem przypomnieć że w kadrze mamy Luuka i Brathaiwte... Z całym szacunkiem zwłaszcza dla Duńczyka to Morata jest dwie klasy wyżej od nich. Tym bardziej jeżeli mowa o wypożyczeniu to dobry deal.
0
@Antimadridista~ póki co plotki.
W tej chwili postawiłbym na Moratę gdyby wybór ograniczał się do tej dwójki.
1
@Gaz a nie trzy?
0
To raczej nie jest zaskoczenie że czekają na oficjalne oferty z Premier League, wybiorą najlepszą i tyle.
Być może sam Dembele chce zostać ale jak mu dadzą dużo lepszy kontrakt to go podpisze.
Barca powinna szukać możliwości sprzedaży badż wypożyczenia go już teraz. Odblokują sobie nieco funduszu płacowego.
Co do samego piłkarza to fakt robi wiatr ale rzadko przekłada to na liczby i niestety połowę czasu w klubie spędził na leczeniu kontuzji.
Na koniec poprzedniego sezonu wyraziłem pewną niechęć do dalszego oglądania Francuzów w Barcy, głównie miałem na myśli Lengleta i Griezmanna (dalej mnie mierzi jak sobie przypominam jego grę i "cierpienie" w wywiadach). Co prawda Dembele i Umtitti są mi dość obojętni bo tu zabrakło zdrowia nie talentu, ale chyba po sezonie moje życzenie może się ziścić.
Podejrzewam że po tym sezonie będę miał dość Holendrów xd.
0
@szkutnik91 jaka bujna czupryna :o
54
@Sysia11 skoro nie gra, nie ma intencji wykupu, to niech wraca do macierzystego klubu i tam zbiera czas na boisku.
Dla obu stron rozsądne rozwiązanie.
0
@kkbarca Fati i Dembele mają problemy ze zdrowiem, na nogi tego pierwszego poluje połowa obrońców drugi sam się psuje.
Jednak postawiłbym na trio Fati, Ferran i Dembele wszyscy ruchliwi nieźli w grze jeden na jeden i się nie pitolą w tańcu tylko przesuwają z piłką ku bramce przeciwnika (pozdrawiamy Griezmanna "lagę do tyłu").
Depay, Abde i Jutgla nadal potrzebni z powodów od których zacząłem.
0
@kamyk_23 ale kuchni już nie wyczyściłeś?
0
@DaPidejpi do Ibry mu brakuje jeszcze jednej ligi i dwóch zwycięskich sezonów
0
@Nhyz do świąt się zagoi :p.
0
@Octane nie. Dzieciaki siostry grały u mnie na konsoli w Horizon Chase Turbo i coś jeszcze, ale to mocno arkadowe i pikselowe.
Sam w ścigałki nie gram, mam samochód w garażu :p
4
@klopx chyba kapłon.
4
@michelos Dest z lumbago i jakimś lekkim urazem mięśniowym poza kadrą.
0
@A_Gomesinho_21 lubię zakręcić obrońcami ale poczekajmy czy będzie w stanie obronić miejsce w wyjściowej jedenastce po nowym roku.
Czasem bywa zbyt egoistyczny ale bez tego nie robiłby przewagi na skrzydle.
1
@mat32 nie ma split screen w forzie 5
2
@Xxxbarca4ever myślę że nie ma tematu i to dziennikarskie bzdety.