Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Abominacja genialny plan na sprowadzenie bomb nad nasze miasta.
Jeżeli myślisz że to taki manewr by się zakończył bez odzewu to jest jedno określenie na to.
Jak Ci spieszno na wojnę to wsiadaj w samochód i jedź na Ukrainę. Biorą wszystkich.
0
@Bartek22 jeszcze w zeszłym sezonie to był podstawowy zawodnik. To gdzie jest teraz to tylko potwierdzenie moich słów.
0
@Kam taniej nie będzie.
1
@Gaz ponton wędka i na ryby. Mam nadzieję że ktoś z otoczenia delikatnie acz zdecydowanie mu to zasugeruje.
0
@AllBundy :s czekaj no niech zagra ze dwa mecze to sobie przypomnisz co to za gagatek.
Oby zdrowie dopisało Araujo i Pique.
2
@AllBundy śmiejemy się z obrońcy Man Utd a tymczasem Lenglet wraca do zdrowia...
0
@BART97 żeby go zjeść głuptasie.
1
@dasouzar11 duszony królik, ziemniaki i czerwone buraczki. Wszystko urosło u mnie.
1
@ToWinaSedziego no nie przekonuje, przydałby się doświadczony pomocnik o bardziej defensywnej charakterystyce.
Prędzej bym patrzył w stronę Brozovica bo to gość bliżej charakterystyki Busiego z dobrym wyprowadzeniem piłki i niezłym długim podaniem
Kessie to płuca, ale jeżeli miałby zabierać minuty Nico czy Gaviemu to chyba bym się dwa razy zastanowił przed podpisaniem jego, bądź co bądź, wysokiego kontraktu.
0
@Krystian1588 pomoc nazywa się "drugi wojenny mąż".
0
@clyde Magrit pokonany... Z tym że wspomogłem się przyzwaniem sojusznika i meduza xd. Mimo to padł za trzecim razem i mojego paska życia już nie było widać.
Teraz błądzę po zamku, dosłownie.
0
@clyde jeszcze tam nie dotarłem. Może dziś się uda, on jest w tym zamku na północy?
Wczoraj pokonałem smoka i Darriwila z wiecznego więzienia. Teraz wybieram się w tą ukrytą lokacje z początku, mam już dwa klucze.
0
@Emhyr myślę że Rosja miała przyzwolenie na atak o ile go szybko zakończą, stąd brak zdecydowanej reakcji od początku.
Tyle że z szybkiej wojny nici i powoli rośnie napięcie, nie na taki scenariusz się zgodzili.
Podejrzewam że to porozumienie trójstronne między Rosją, USA a Chinami.
Prawdopodobnie każdy z nich dał sobie zielone światło na zajęcie spornych terytoriów, w przypadku Rosji to Ukraina, USA do spółki z Izraelem łaszą się na Iran a Chiny na Tajwan... Tyle wszyscy dookoła się buntują i chyba karty od nowa będą rozdawane. W tej chwili wszystkiego się można spodziewać.
11
Mam nadzieję że Chelsea latem nie odpuści, ja mam dość Francuzów na kolejną dekadę w Barcy. Od Griezmannów i Lengletów jeszcze mi się w brzuchu przewraca.
0
@Objectivo na ten teren nie wchodziłem, byłem tylko z brzegu gdzie są kopalnie, zaraz obok widziałem wielkiego kraba, ale smok podejrzewam jest bardziej na południe.
Chyba go odwiedzę jak uporam się z bossem z więziennego kręgu na południu.
0
@Jakchcesz Jeszcze smoka nie widziałem, jest w tej pierwszej lokacji po tutorialu, znaczy się w zachodnim Limgrave? Wczoraj dotarłem jeszcze do kręgu z bossem na samym południu, ale po pierwszym podejściu uznałem że odkładam go na dziś wieczór. Szybki skurczybyk.
@clyde Ja się cieszę że to "Dark Souls 4", Sekiro mi nie siadło, strasznie mnie ta gra irytowała i poddałem się po 4 czy 5 bossie.
Przyznam że Elden Ring jest nieco dynamiczniejsze od poprzednich Soulsów, może z uwagi na konia, ale i przeciwnicy zostawiają mniej czasu na ataki. Może trochę bliżej do Bloodborne, gdzie trzeba było grać agresywniej.
1
@Jakchcesz idzie mi coraz lepiej. Stłukłem już 4 pomniejszych bossów po różnych podziemiach. Za mną jakieś 6 godzin gry.
Na optymalizację nie narzekam, gram na konsoli, coś czasem chrupanie ale jest ok.
Chwilami dostawałem wpindol, najgorzej mi szło z jednym w kształcie kota co ruszał się jak paralityk... Ale już dyniogłowy padł za pierwszym podejściem a ogr w kopalniach za drugim.
Gra jest świetna choć chwilami frustrująca, muszę pochwalić jeszcze walkę na koniu nie spodziewałem się że tyle frajdy to daje. Mega zwinne stworzonko.
0
@clyde grałem już że trzy godziny w sumie. Po wyjściu z tutorialu zaliczyłem sporo zgonów, głównie na dwóch mini bossach których pokonałem w podziemiach blisko kościoła.
Gra nie jest łatwa, ale już trochę stary piernik że mnie i może refleks zawodzi.
1
@paweldunajecfcb Nie. Oni nas mają w pompce, jak się czegoś obawiać to uzbrojonych uciekinierów z Ukrainy.
0
@Janiama do Chin mają rzut beretem. Jak czegoś będą potrzebować to im państwo środka to zapewni. Jak nie za gotówkę to w zamian za ich surowce.
Prawda taka że Putin potrzebuje zachodu w mniejszym stopniu niż nam się może wydawać.
Dlatego zdecydował się na atak bo doskonale wie że Europa nie może mu niczym zagrozić. Ani militarnie, ani ekonomicznie.
1
@Bykunn chyba nie do końca rozumiesz jak strach paraliżuje ludzi, "zajmą" się dla przykładu najbardziej niepokornymi a reszta albo zaakceptuje nową sytuację albo ucieknie z kraju.
Pewnie będzie niewielki odsetek stawiających opór, ale partyzantka w obecnych czasach nie ma racji bytu. Szybko główne zagrożenie wyeliminują.
Ukraina stoi na straconej pozycji i pomocy z zachodu nie dostaną.
2
@Bykunn bzdety. Jak ktoś będzie fikał to go wyeliminują, podstawia swoich urzędników i polityków. Niepokornymi ludźmi zajmą się odpowiednie służby a większość da się zastraszyć albo ucieknie z kraju.
Tak zrobiono też z Polską po 2 wojnie, metody NKWD są nadal skuteczne.
0
@MesQueUnClub_87 ja utknąłem gdzieś w 3/4 gry i mam dość. Od kilku dni nawet nie uruchomiłem.
Początkowo byłem nawet zaciekawiony, ale im dalej w grze tym bardziej odczuwam że jest ona zwyczajnie w zbyt wielu elementach przeciętna. Nie porywa po dłuższym czasie, bohaterowie są mi zupełnie obojętnie. Nie siadło do końca, choć to mimo wszystko solidna gra i z pewnością wielu ludziom może się bardzo podobać, ale ja już odpuszczam... Tym bardziej że Elden Ring za rogiem.
1
@AdamaTraore trzeba się będzie o dupę martwić jak hordy Ukraińców zaczną uciekać z kraju.
Kurs złotówki będą nieistotny.
0
@Jakchcesz ano przydałaby się bura od Koemana za granie do przodu.
1
@Fake69 no nie wiem, tam było trzech zawodników Valencia, Frankie powinien iść za Solerem a go odpuścił.
0
@kiper09 pewnie jakiś lekki uraz.
1
@KacperVEB to jedyny francuz jaki potrafi obronić się na boisku.
Tego nie robił ani Griez ani Lenglet czy Umtitti po utracie kolana.
Pewnie, ma swoje odpały i kopie w trybuny zamiast do bramki.
Jednak to niezłe pokrętło i robi przewagę na skrzydle, jak zdrowie dopisuje to jest pożyteczny.
Tyle że kwestia nowego kontraktu to sprawa zdaje się spalona.
0
@BlaseR9 nawet nie wspominaj o nim.
0
@szela1899 nie ma co marudzić, większa szansa na hokejowy wynik.