1

@Kgorecki2500 pewnie propaganda ale w każdym kłamstwie jest ziarno prawdo.
Ukraina to popularne miejsce do szukania surogatek, istniał handel dziećmi, to i handel organami mnie nie zaskoczy.

0

@The_Man prawdopodobnie najzdolniejszy dzban w historii włoskiej piłki.

2

@Koriolan jednak nie jest źle, nawet jeżeli utną limit o 50 mln to i tak powinien skoczyć o drugie tyle co mamy teraz.
W obliczu zejścia z kontraktów piłkarzy jak Roberto i Dembele, zostanie trochę na nowe twarze miejsca i przedłużanie na satysfakcjonujących warunkach dla Araujo czy choćby Gaviego.

1

@Tomix_83 rok temu wydawaliśmy na płace coś około 350 mln. Jednak Laporta TOP.

0

Oni tam Bartomeu zatrudnili? Czy Laporta ma kreta?

0

@NsKi nie o to mi chodzi. Kupowałeś ostatnio coś na PC w wersji płytowej?
Była tam w ogóle płyta w pudełku?
Ile musiałeś ściągać z neta żeby gra w ogóle działała w miarę poprawnie?
Do tego pije.
Był czas że gry wychodziły dokończone i można było sobie wrzucić płytkę i grać. Teraz gry to usługi, kulawe na premierę, dopiero po dwóch latach czasem wychodzi wersja kompletna i to jest ok, ale czy to częsty przypadek?
Ile gier w ogóle nie wychodzi na płytach?
Archiwizacja to inna bajka, a ja nie o tym.

0

@Rust_Cohle teraz jesteśmy poza okienkiem transferowym więc taki zakaz nikogo.
Temat ewakuacji z klubu wróci w leci i nastąpi nieuchronnie.

0

@Transu96 na rynku PC płyty wyparowały tak z 10 lat temu.
Tu nasuwa się pytanie... Czy przypadkiem nie przepłaciłeś za sprzęt do starych gierek?

0

@Nazio87 to ile za Kante? Worek piłek wystarczy?

0

@LambiPL na tych strażaków sam się czaje, ale czasu brak. Podobno całkiem niezły korytarzowy samograj.

0

@Kacper1432 jeżeli są wątpliwości to natury finansowej. Nawet nie chodzi o to czy Barcę stać na ten transfer, ale na to jak zareaguje szatnia.
W tej chwili wielu piłkarzy gra za mniejsze gaże niż rok wczesniej. Przedłużane kontrakty są na dość oszczędzonych warunkach, a tu za rogiem ma wejść Norweg z 30 mln kontraktem. Co ma powiedzieć Ferran czy Araujo czy reszta?
Będą chcieli podwyżki, a to znowu może doprowadzić do wywindowanej drabinki plac o jakiej uciekamy drugi rok, bądź kwas w szatni i fala odejść niezadowolonych piłkarzy jak choćby młody Urugwajczyk.
Sportowo Haaland się obroni, tu chyba są najmniejsze wątpliwości.

1

@Roxi Messi za nieco ponad rok będzie w słonecznym Miami. Te kilkanaście miesięcy z niezła pensją przecierpi.

0

@Mixtape ciekawe czy Pena zagra.

0

@araevik127 dzisiaj na galowo. Xavi będzie chciał załatwić wynik dwumeczu. Klasyk tuż za rogiem i w przyszłym tygodniu więcej rotacji.

14

@Przemek2323 jak to było u Sowy?
"Będziesz pracował za miskę ryżu, nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy"
Eldorado się zbliża.

0

@maniak33333 to w kolejkę po Kante się ustawiać trzeba.

0

@messi564 a kręcił nim nawet Skóraś z Lecha xd.

0

@Gavinho jest młody, powinien wrócić silniejszy. Tyle że pewnie już nie osiągnie takiego poziomu na jaki mógł wejść. Trochę dynamiki może bezpowrotnie stracić.
Tyle że chłop i tak jest w czepku urodzony, jeszcze kupę goli nastrzela.
Jak będzie się profesjonalnie prowadził i nikt mu nóg znowu nie połamie to czeka go długa i owocną kariera.

1

@NaFazieHitman wyciągnęła rękę z nocnika i patrzy przed siebie.
To już dużo wbrew pozorom.

0

@LaRoja Wakat szkoleniowca pierwszego zespołu już wolny w zasadzie.

0

@betonito Pogra tam jeszcze z rok, później poleci na dwa lata do USA i wróci do Argentyny.
Barca mu organizuje mecz pożegnalny w 2024 roku i to chyba tyle.

1

@anxted chyba nie do końca rozumiesz że Polska wysyłając samoloty włączy się do konfliktu, Rosja może tylko odpowiedzieć.
NATO jest sojuszem obronnym, jeżeli to My zaangażujemy się bezpośrednio to nam nie pomogą i to mówi wprost sekretarz generalny NATO.
Sprzedaż broni i amunicji to jedno, robi to prawie cały świat w tym choćby Turcy dostarczając drony i nikt z tym nie ma problemu.
Atak lotniczy z naszego terytorium to już wypowiedzenie wojny, jak ktoś tego nie rozumie to już jego problem.

8

@Kgorecki2500 chyba pora się zorientować że nie mamy sojuszników.
Jeżeli USA chciała coś ugrać to posadzić nas na konia i wepchać w konflikt na naszym terytorium i jeszcze bardziej wykrwawić Rosję żeby się nie pozbierała a oni dokończą ich kolejna zimną wojna gospodarczo.
Tyle że całe ryzyko jest po naszej stronie, Rosja obecnie nie jest zainteresowana naszym krajem bezpośrednio i istnieje pewne prawdopodobieństwo że użyją na nas broni atomowej żeby uciszyć konflikt w zarodku i spłoszyć NATO.
Odpowiedzi z ich strony nie będzie, kilka dni temu Stoltenberg powiedział wprost że jeżeli się zaangażujemy to nie możemy liczyć na wsparcie.
Trzymać się z dala od Ukrainy, to nie był i nigdy nie będzie nasz sojusznik. Każdy dzień wojny tam działa na naszą korzyść.
Pomagać uchodźcom, ale militarnie trzymać się na dystans.
Tyle że u władzy mamy imbecyli i wszystkiego się można spodziewać.

0

@ViscaelBarca2007 to zależy od dyspozycji i zdrowia Pique i Araujo, z tym jest różnie. Mam nadzieję że nie będzie odstawał jak Lenglet czy Mingueza. Nadal nie wiem co myśleć o Garcii, jest młody czasem walnie babola ale odstaje fizycznie i tego chyba nie przeskoczy.

0

@Toretto potrzeba solidnego zmiennika. Nikt w klubie chyba nie myśli o nim jako podstawowym piłkarzu. Tym bardziej że pora odpalić Francuzów.

0

@sonek ano w takim w którym piłkarz z kilkunastoma miesiącami ważnego kontraktu nie może dostać oferty od innego klubu. Na stole nic nie leży.
Jak coś dostał to obietnice od agentów, ale ile one są warte w tej chwili?

0

@Mns21 on ma ponad rok kontraktu z klubem i nie może mieć żadnej oferty na stole.

0

@Abominacja Dalej nie rozumiesz że nie będzie bezpośredniego wsparcia ze strony NATO, jak się zaangażujemy to będziemy zdani na siebie.
Co może mieć opłakane skutki bo Rosja nie jest obecnie zainteresowana naszym terytorium i tu wojny konwencjonalnej nie będzie. Zwyczajnie zrzuca na nas bombę atomową, na jakieś mniej znaczące miasto jak Rzeszów choćby i koniec konfliktu.
Wszyscy na zachodzie podkula ogon i zapalą świeczkę nad naszym krajem a połowa trytorium zamieni się w rezerwat przyrody na 300 lat.
Jak pisałem mamy czas na zbrojenie bo konflikt na Ukrainie będzie długo trwał i Rosjanie ponoszą straty po których długo się będą zbierać.
Przed Rosja trzeba się bronić ale nie można atakować. Tyle wymaga zdrowy rozsądek

0

@jac55 czyli proponujesz tego nie odwlekać i zacząć już teraz?
Chłopy, wepchać się w gips jest bardzo łatwo, tylko czym wy chcecie z Rosją wojować? Zastawa porcelany po babci? Bo broni u nas nie ma.
Ten czas jaki nam daje Ukraina trzeba wykorzystać na dozbrojenie i przygotowanie na wypadek gdyby Rosja chciała więcej, czego nie można wykluczyć.
Jednak angażowanie się bezpośrednio w wojnę teraz to zwyczajna głupota. Nic więcej.

0

@Abominacja dobrze że przywołałeś ten przykład bo to doskonale obrazuje ile warte są sojusze, a ciągle czytam o udziale NATO w konflikcie na co nie ma szans.
Zapominasz chyba jakim arsenałem jądrowym dysponuje Rosja i o tym że to my będziemy celem.
Do upadku ZSSR przyczyniła się zimna wojna, nie bezpośredni konflikt.
Jeżeli coś może doprowadzić do kolejnego rozpadu to zaprzestanie traktowania Rosji jako CPNu i niestety pozwolenie na dalsze wykrwawiania się na Ukrainie połączone z odcinaniem ich gospodarki aż ludzie mu się zbuntują masowo.
Tylko szaleniec zdecydowałby się na otwartą wojnę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?