Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 apropo deficytów, za luty było 11 mld u nas, PIS nie ma czego się wstydzić.
0
@Emhyr z jednej strony ma przebłyski, a z drugiej to nadal Dembele i połowa piłek leci w aut.
Jednak przed sezonem wyraziłem życzenie że nie chce oglądać już Francuzów w Barcy i to jest bliskie realizacji. Choć jako jedyny z tej gromady ma atuty piłkarskie jakie ostatnio znowu pokazuje.
Ciężko o gracza który z taką łatwością robi przewagę w grze 1vs1 ale nie będę rozpaczał po nim. Los w jego rękach.
Jak przyjdzie ktoś ciekawy w jego miejsce, to powodzenia w nowym klubie Ousmane.
0
@HighestInTheRoom w tym sezonie 21 meczy w La Liga trzy bramki i dwie asysty. Gdzie tu ironia?
Pikuje ostro w dół od trzech lat, w tym czasie zagrał może kilka niezłych meczy ale jest pod formą i lepiej nie będzie. Brak mu atutów w tej chwili.
Przed sezonem popełniłem taki post:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10457823#comment-10457859
Wtedy piłkarz jeszcze Barcy, a Mir miał trafić do atleti, ostatecznie gra w Sevilli ale 8 goli upolował. To że bez piłek zgubionych przez Messiego Griezmanna nie będzie to było pewne, ale nawet mnie zaskoczył jak bardzo słabo wygląda.
Dlatego poważnie zastanawiam się co wywinie Atleti żeby tej kasy płacić.
0
@DaPidejpi Ja już zapomniałem że grał dla Barcy xd.
Co mnie teraz ciekawi to jak Atleti się wykręci od zapłacenia tych 40 mln. W tej chwili chłopak nie jest wart 10.
0
@Pilka_jest_okragla Gavi go do parteru sprowadzi w pierwszych 10 minutach swojej gry.
3
@BART97 ulany to z całym szacunkiem Michniewicz jest, Fati nabrał masy i to pozytywny znak, nie będą nim pomiatać na boisku.
Pytanie jak z jego dynamika po kontuzjach będzie? Na to pytanie odpowie nam w przyszłym sezonie. Ten musi dotrwać bez urazu łapiąc końcówki i przepracować okres przygotowawczy. Jak się uda to dla chłopaka będą ludzie na stadion przychodzić.
1
@Ojciec5tkidzieci lepiej klepnij 6 dziecko a kasę zainwestuje w pieluchy, z Twoją wiedzą na temat ekonomii lepiej na tym wyjdziesz.
0
@masq agenci jak i piłkarze Chelsea pewnie sraczki dostają, nie wiadomokto będzie właścicielem klubu i czy korek z kasą się nie zakręci. W lecie im pół składu ucieknie przy pierwszej okazji.
0
@Foton powinien od razu zostać przebadany przez lekarza i dostać antybiotyk, bo rozumiem że po teście wylądował na kwarantannie i tyle? Radź sobie sam i nikt w gardło nie zaglądał?
Wirus, wirusem ale pozbawili przy okazji ludzi dostępu do lekarza pierwszego kontaktu. Nawet jeżeli antybiotyki nie działają na samego wirusa, to już z pewnością łagodzą i zapobiegają powikłaniom po grypie, czy jak w przypadku Twojego brata po anginie.
Póki co wraca wszystko na dobre tory, odcinają lekarzom dodatki covidowe więc wrócą do leczenia wszystkich.
1
@kondzik47 na wiejskiej prawie każdy ma na koncie podobne przekręty. Znikają miliardy na spółki, komisje, programy "plus" i tak w nieskończoność by wymieniać.
Wszystkie problemy gospodarcze i społeczne z jakimi od lat się zmagamy zaczynają się u "naszych" polityków.
4
@KmN kupmy do tego jeszcze Ronaldo i Neymara i ze dwóch cracków przed emerytura tylko po to żeby za rok o tej porze znowu oglądać spuszczone głowy w lidze mistrzów zastanawiając się co dalej z ich kontraktami zrobić.
Chyba pora wyciągnąć rękę z nocnika, Messiemu skończył się kontrakt w czerwcu zeszłego roku, a rok wcześniej zapowiedział że odchodzi. Jak do kogoś to jeszcze nie dotarło to nie ma na to lekarstwa.
0
@Piorun Sony zdaje się że będzie wydawać swoje gry na PC, nawet kilka lat po premierze ale będzie większość tytułów dostępna.
Plotki o Ghost od Tshusima pojawiały się już i wynika z nich że premiera będzie w tym roku na Steam.
3
@pt9 generalnie grać się nie opłaca, energia droga, podzespoły drogie a i czas ucieka.
Natomiast jeżeli zapytasz czy Ghost od Tshusima to dobra gra, to powiem że tak. Nawet bardzo dobra, ale jak nie podeszło to nie graj dalej.
0
@Rust_Cohle a ilu z tych co na kacu grali miało długa i udana karierę? Tak około 30-stki organizm pokazuje środkowy palec i przestaje się regenerować jak jeszcze kilka lat wcześniej.
Jasne, spędził kilka dobrych sezonów w Chelsea i był chwilami genialny, ale jak talent nie jest poparty sumienną pracą i zaangażowaniem to czar pryska
0
@Jestjakjest nie teraz, może za dwa albo trzy lata jak pogra gdzieś na dobrym poziomie. Czas jaki spędził na boisku, choć krótki, to moim zdaniem niewykorzystany i nie dał żadnego sygnału że jest gotowy do gry w pierwszej drużynie.
Talentu mu nie odmawiam ale niektórzy piłkarze potrzebują więcej czasu na wejściu w seniorska piłkę.
6
@Emhyr to niewątpliwie lepszy piłkarz niż choćby Grimaldo o jakim się również mówi, a Hiszpan to placek w grze obronnej i nie zapomnę jak nim Skóraś z Lecha kręcił.
Jeżeli za rozsądne pieniądze to ciekawa opcja.
0
@macio_944 jak dla mnie może być i Pixel art aby był dobry gameplay i niezła historia bez dziewuchy z wackiem na czole.
0
@gaucho104 ostatnio dużo plotek a to dopiero marzec. Jeżeli ktoś mnie zapyta to powiem że agenci piłkarscy dostają sraczki przez decyzję UEFA o możliwości nałożenia limitu na ich gaże przy każdym transferze do maksimum 10 procent kwoty transferowej.
Ostatni dzwonek na wyciągnięcie hajsu może być latem, więc tworzą narrację w której każdy ma się bić o ich klientów i podbijać kwoty do zainkasowania.
Większość z tego to bzdety, tak jak rzekome zainteresowanie Lewym ze strony Barcy.
1
@macio_944 gra ma cztery lata, kto nie grał jego strata. Embargo minęło.
0
@KapiFCB lubię Soulsy, sam teraz tłukę powoli w Elden Ring ale od Sekiro szybko się odbiłem.
2
@macio_944 to od niego Arthur złapał gruźlicę według teorii fanów.
0
@Janiama czego innego się po nich spodziewałeś? Za luty są 11 mld pod kreską, w tym tempie dziura budżetowa sięgnie ponad 100 mld za ten rok, a oni dopiero się rozkręcają.
1
@MesQueUnClub96 stary piernik ze mnie, ale ta Sanah to poza tym że ma dość oryginalna barwę głosu to trochę fałszuje, nie śpiewa czysto.
Być może jej utwory wpadają w ucho słuchaczom ale jej warsztat wokalny to nie porywa.
Być może to nie bajka, ale jako wokalistka to dupy nie urywa.
1
@Gavinho zobaczymy jak szybko osiwieje, tudzież wyłysieje.
0
@Image myślę że to będzie nowa trylogia(?) oparta na autorskiej twórczości.
Pisarzy mają jednych z lepszych w branży, tylko technikalia kulały co wyszło zwłaszcza przy CP2077. Tym bardziej cieszy że przenoszą się na UE5.
Czasem słucham Ryslawa i on już rok temu mówił że prace nad nowym wiedźminem trwają od dwóch lat, czyli teraz leci trzeci.
Prawdopodobnie na tym etapie wchodzą w pełna produkcję, ogarnęli kadry po stopie z CP, koncepty leżą i scenariusz leżą na stole.
Premiera w 2025, chyba że coś niespodziewanego się wydarzy.
0
@Medium PSG już chyba głowami na wakacjach, dla nich sezon się skończył.
0
@tbas nie do końca, wróć do wydarzeń przed nawrotem kontuzji. W dzień przed meczem lekarze nie byli pewni czy mu pozwolić grać. Nie wszystko było do w porządku mimo że tydzień wcześniej grał jakieś pół godziny bodaj z Bilbao. Doszło zamieszanie z Dembele, dogrywka i chłopak wyleciał na kolejne miesiące.
To była amatorka ze strony klubu.
3
@DarekFCBnaZawsze do połowy kwietnia raczej nie zagra. Nie ma info o jego treningach z grupą więc stawiam że jeszcze trzy-cztery tygodnie.
Nie ma powodu do pospiechu, w styczniu wyszedł za wcześnie do gry i efekty tego są już wiadome.
Tym bardziej że atak jest solidnie obstawiony, niech szlifuje formę indywidualnie.
2
@kuz z tego co piszesz to chłopak nie do końca miał wszystko w głowie poukładane, być może sam uciekł zaczął opowiadać banialuki z czego skrzętnie skorzystała strona białoruska.
Podejrzewam że dotarło do niego co zrobił, został sam w obcym kraju i nie radził sobie z tą sytuacją. Trzeba brać pod uwagę samobójstwo.
Moich czterech znajomych skończyło jako "breloki na sosnach", wszyscy między 20 a 25 rokiem życia. Dorosłe życie, problemy z nim związane i odpowiedzialność za podjęte decyzję to dla niektórych zbyt wiele. Choć to najgłupsza forma ucieczki.
1
Przypomina mi się "okazyjne 100 mln" za Lautaro... Koniec końców do transferu nie doszło.