Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojęczeli nad Xavim, ale czas przejść do konkretów.
Kiedy te nasze ciepłe kluchy sprzedajemy? Jakieś niusy?
0
@doc pod warunkiem że w jego miejsce przybędzie nowy pomocnik o dobrej jakości to nikt o Frenkim nawet nie zapłacze. Nie jest decydujący ani w obronie ani w ataku.
Owszem oblata całe boisko, ale jego brak nie będzie zbyt dotkliwy dla drużyny.
Gorzej jak zrobią transfery ala Bartomeu, potrzeba środkowego pomocnika? To kupmy kogoś na inną pozycję gdzie będzie grzał ławę.
0
@Rust_Cohle wątpię, żeby coś wygrać trzeba mieć drużynę. Z trzema primabalerinami w ataku, z czego dwie są głową na wakacjach w MLS, życzę powodzenia.
0
@Marcelinho99 Kounde pozy tym że jest sprawniejszy fizycznie to Lenglet.
W Sevilli jak się zapuści do przodu to jest komu go ubezpieczać, a w Barcy? Będzie otwierał autostradę do naszej bramki.
Chyba że Xavi zechce z niego prawego obrońcę zrobić, ale w ten transfer wątpię więc nie ma co za wiele dywagować.
0
@Ojciec5tkidzieci o takie równouprawnienie nic nie robiłem.
0
@Kismeth zwróć uwagę że rok młodszy Mueller przedłużył kontrakt o rok, taka jest ich polityka w kwestii przedłużania umów z piłkarzami w pewnym wieku.
Robert chce przedłużyć o trzy lata, na co pragmatyczni szefowie Bayernu się nie zgodzą i to ma niewiele wspólnego z Hasanem.
Nie zrobią wyjątku i tyle. Podejrzewam że nowa umowę do 2024 Lewy mógłby dostać i jutro, ale jej nie przyjmie bo to ostatnia szansa na dobry i długi kontrakt.
Takiego też nie dostanie w Barcy, bo jej nie stać na spełnienie wymagań co do kwoty odstępnego.
Być może odejdzie z Bayernu latem, za rok UEFA ma wprowadzić limit prowizji dla agentów przy transferach i taki Zahavi będzie chciał odciąć kupon od Roberta.
Prędzej bym się transferu do PSG spodziewał, tam mają w pompce zasady finansowe i ich stać.
7
Będą jaja w obronie jakich dawno nie widzieliśmy, trudny mecz się zapowiada.
0
@yoli moim zdaniem to konieczność wykupu jest patykiem na wodzie pisana. Niby były takie doniesienie, ale kontraktu nikt poza zainteresowanymi pewnie nie widział, z dużą dozą sceptycyzmu to biorę. Pewnie mają opcję wykupu, bo to standard w takich kontraktach, ale przymus po rozegraniu określonej ilości? Wątpię, Atleti będzie się migać od tego ale jeszcze rok go zatrzymają.
0
@yoli grunt palił się pod nogami i pozbyli się balastu. Tyle że ten znowu wypływa.
Dobre wiadomości są takie że Simeone nie zwalniają a on potrzebuje hamulcowego na boisku. Temat Griezmanna jednak wróci na 100 procent za rok.
W tej chwili myślę że gozatrzymają.
10
@Patry10 ogoleni już zostaliśmy, teraz pora na minimalizację strat... Problem jest taki że druga strona nie jest naiwna i zgodnie z oczekiwaniami będą się migać od zapłaty jak i samej pensji.
O samym Griezmannie szkoda pisać bo ile można strzępić ryja o tym samym.
0
@rufio28 tego nie podważam bo sam bym go chętnie oglądał w Barcy.
Jednak jako że nie jestem specjalnie sentymentalny i staram się na to trzeźwo patrzeć to w ten transfer nie specjalnie wierzę. Do tego Alemany miałby się zgodzić na wysoki i trzyletni kontrakt 34 letniego gracza? Nie ma szans.
Barca powinna patrzeć na to kim w Bayernie chcieliby zastąpić Lewego i tego gościa zakontraktować.
0
@Sulimo poza lisami i zbzikowanymi psami nie mają naturalnych wrogów.
Koty bywają pożyteczne, ale trzeba je kontrolować bo mnożą się jak króliki.
Co nie służy nikomu, każdy rozsądny człowiek to rozumie. Są cywilizowane metody na kontrolę ich liczby. Do czego zachęcam.
0
@Kitek1640 https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C32614%2Cnaukowcy-co-roku-koty-zabijaja-w-polsce-miliony-ssakow-i-ptakow.html
Mam zbzikowaną sąsiadkę która ma koty, zaczynała od jednej kotki. Teraz jest chyba z 15. Utrzymywanie kotów wiąże się też z regulacją ich populacji, czy się to komuś podoba czy nie.
0
@FC1899Barca
0
Mnie ciekawi czy w tym cyrku z Roberta kontraktem Barcelona w ogóle jest stroną. Podejrzewam że to tylko kontrolowane przez jego agencję przecieki do prasy mające na celu wywarcie presji na Bayern.
Co jak na razie się nie udaje.
Podejrzewam że już po całym zamieszaniu dowiemy się że Barca nawet oferty nie złożyła jak w przypadku Haalanda.
3
@Zoker Boże uchowaj.
2
@macio_944 z klubu odchodzili lepsi piłkarze i ten cyrk toczy się dalej.
Alemany został zatrudniony żeby zrobić porządek z kadrą i ograniczyć wydatki na płace. Decyzję mogą wydawać się niezrozumiałe i trudne, ale w perspektywie jest szansa na wyprowadzenie klubu na prostą.
Do tego bądźmy szczerzy, Niemiec i holender nie są nie do zastąpienia. Jeden i drugi jest wybitnym piłkarzem, ale i bez nich klub sobie poradzi.
Przyjdą nowi, może lepsi, może nie. Jestem spokojny i optymistycznie nastawiony na następny sezon.
0
@S_E_B_A z tym że nie te doniesienia nie były na 100 procent potwierdzone.
Klub musiał szybko się balastu pozbyć i raczej nie były to warunki w pełni satysfakcjonujące dla Barcy.
Uwierzę jak zobaczę że Atleti tyle zapłaci.
5
@Mow_mi_Douglas takie pieniądze to proponuję zainwestować w siebie. Kurs językowy, coś w kierunku twojej pracy co pozwoli podnieść kwalifikacje a w perspektywie da argument do podwyżki, zmiany pracy na lepiej płatną.
Może coś dodatkowo dla relaksu jak basen, sauna.
Przede wszystkim i westuj w siebie a to odpłaci.
0
@S_E_B_A uwierzę jak zobaczę. Będą z tym fikołki bo kwota nie jest mała a on nie jest tych pieniędzy wart w tej chwili.
6
@Qba2312
- młody, przyjdziesz w sobotę do roboty?
- Nie.
- jak się ożenisz to będziesz przychodził.
0
@Gaucho nie, to jeszcze dzieciaki. Zwłaszcza Gavi, obciążanie ich teraz może im skrócić kariery, to duże obciążenie zarówno mentalnie i fizycznie. Potrzeba doświadczonych graczy do rotacji.
Franek albo zacznie grać z tyłu albo go odpalą, moje zdanie tu niezmienne od jakiegoś czasu. Z przodu brakuje mu odwagi i za mało kreuje.
3
@David_Martin wypożyczony na dwa lata, wraca za rok.
0
@bartekvisca tak, przekroczysz granicę obrony koniecznej i będziesz sądzony i skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci.
0
@marcin62 szpadel i niech przekopuje mierzeję wiślana aż zniknie pod wodą.
Niestety nie wszystkie jednostki nadają się do funkcjonowania w społeczeństwie.
2
@KrwawiaceoczyVEB sam się zastanawiam i chyba pójdę w stronę Barca TV, tej januszerki u nas na rynku mam dość.
0
@AmigoBlancos prawdziwy talizman.
2
@Comentateiro nie tędy droga, to co proponujesz to szczucie na siebie ludzi, sąsiad głosował na PIS a to dziadowi przetnę opony. Doskonały pomysł na głębszą polaryzację społeczeństwa a w to graj rządzącym.
Bystry z Ciebie chłopak ale naiwny. Wierzysz w demokrację, ale to ściema bo jej zwyczajnie nie ma. Można piętnować Węgry czy Białoruś ale czy u nas jest lepiej? Ordynacja wyborcza sprzyja kupczenie miejsc na listach wyborczych i to ma miejsce tylko jest poza zasięgiem Kowalskiego. Wybory są ustawiane, wyborca przekupiony własnymi pieniędzmi. Co to ma wspólnego z demokracja?
To co robi PIS i jaka pozycję zajmuje było budowane od dziesięcioleci, ich poprzednicy przykładali do tego cegiełkę zagarniając coraz więcej stanowisk w każdym sektorze od ustawodawstwa do prawodawstwa poprzez sądownictwo.
Jak przyjrzysz się historii to wielu politykom krzyżują się drogi, wywodzą się z tych samych młodzieżówek, współpracowali bądź nadal współpracują ze sobą na różnych szczeblach. Na pozór skłóceni, ale pod stołem robią interesy.
Obecna władza jest bezsprzecznie najgorsza w naszej nowożytnej historii ale czy następcy będą lepsi? Wątpliwe, trzeba zmiany i to na już ale mam obawy czy będą oni reprezentować interesy obywateli. Pewnie zmieni się kierunek polityki zagranicznej, zmieni się grupa interesów jaka politycy reprezentują politycy. Czy przeciętny Polak odczuje zmianę na lepsze? Wątpliwe, jesteśmy na skraju przemian ekonomicznych i będzie bieda w Europie, najszybciej u nas.
Co można zrobić? Zacisnąć żeby i przetrwać kolejnych imbecyli u władzy jakich nam podsuną, albo wyjechać tam gdzie będą Ciebie traktować lepiej.
W tej chwili nawet drastycznie ograniczenie praw wyborczych do węższej grupy wyborców, takich których najtrudniej przekupić nie uratuje sytuacji, bo nie ma z kogo tak naprawdę wybierać. Jak nie jedna fałszywa morda to pojawi się inna. Zakorzeniło się bydło za głęboko w kręgach władzy żeby wybory miały coś zmienić. Nieszczęsne partyjniactwa tylko pogłębia problem.
1
Oby zdrowie dopisało, ten sezon musi dograć łapiąc końcówki. Jeżeli przepracuje okres przygotowawczy z drużyną to będzie z niego pożytek, brakuje takiej pozytywnej bezczelności jaka ma Ansu, czy na skrzydle czy w ataku w formie sobie poradzi.
0
@Qlimax86 szczoteczka soniczna to luksus na który zasługujesz.
Na takie hasła tylko baby się łapią, ale jako kilkuletni użytkownik tego typu sprzętu gorąco polecam.