Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Malkey95 kryzys będzie jak przegrają pięc razy z rzędu. Teraz to zadyszka, są nadal perspektywy na lepszą grę i wyniki.
Mogłoby być lepiej, zwłaszcza w lidze mistrzów ale zwróć uwagę że wczoraj na boisku chwilami było 3, jak nie 4 chłopaków po 18-19 lat. Trudno od nich cudów wymagać. Takie są fakty.
1
@GucioH ja nie lubię jak gra na ósemce, im bliżej bramki rywala tym bardziej zagubiony robi się Holender. Brakuje mu dycyzyjności przez co za długo holuje piłkę, o długich podaniach nie wspominam bo ich nie ma.
Z tyłu musi mieć partnera do czarnej roboty, sam się gubi.
Jego przyszlość jest poza Barceloną. Myślę w klubie już dawno o tym zdecydowano a niepowodzenie w lidze mistrzów i fakt że młody Gavi go ze składu wygryza pomoże mu oodjąć decyzję na jaką się nie zdecydował latem.
2
@StrengthAndHonor to za mało. Zawalili pierwszą połowę, wyszli kompletnie bez wiary. Zabrakło jaj w grze, wszystko było za wolne i czytelne. Za dużo holowania piłki i oddawania jej do najbliższego.
Dużo pracy przed drużyną, dużo pracy przed zarządem bo drużynę trzeba nadal wzmacniać. Prawy obrońca, defensywny pomocnik i ktoś z charakterem zamiast Frenkiego.
2
@StrengthAndHonor spalony był wtedy, bez znaczenia.
0
@Kszysiek7 Memphis ostatnio pokazał się z dobrej strony i na skrzydle potrafi zrobić różnicę, ale na kadrze złapał uraz.
W ataku jest równie bezproduktywny jak Raphinia na lewym skrzydle.
0
@Criss18Barca zapomnimy o nim tak jak teraz chcemy zapomnieć o Pique, w zeszłym roku był podporą a teraz jest ciężarem.
Sprowadzenie gościa który wywiąże się z zadań defensywnych i odciąży nieco z tych zadań Pedriego i będziemy się zachwycać rozegraniem młodego.
W orbicie jest kilka nazwisk, nie muszą być nowym Busim i nie będą, ważny aby wkomponowali się w zespół i pozwolili przenieść ciężar gry wyżej co pozwoli na jeszcze bardziej bexpośrednią grę.
Nie jestem sentymentalny, widziałem już wielu wybitnych graczy którzy odchodzą a w ich miejsce pojawiają się nowi, nie gorsi a czasem wręcz odwrotnie.
Samego Busiego będę miło wspominał, ale nikt nie jest wieczny, trzeba ustąpić młodszym. Piłka to w tym aspekcie bezzwględny biznes.
1
@Oskar00 podejrzewam że dzisiaj siądą na Real jak to zrobili z Bayernem, z tą różnicą że będą skuteczni i nie będzie potrzeby szukania karnych z dupy.
Trochę życzeniowe myślenie, ale jak najbardziej w zasięgu.
0
@LS pewnie coś w tym jest, ale to trochę odwracanie kota ogonem. Podejrzewam że nie jest zadowolony ze swojej pozycji, co jest zrozumiałe po tylu latach, przez co może próbowac wywierać nacisk na sztab. Podobnie może myśleć Alba, mogą we dwóch mącić. Pytanie czy drużyna będzie z nimi? Trochę w to wątpię i stawiam że podkopią swoją i tak już mocno uwątloną pozycję.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@esem91 to też prawda, tu wychodzi słaba dyspozycja skrzydłowych.
Dembele ostatnie mecze jest pod formą, Raphinia niustępliwy ale bez konkretów.
Fati i Ferrana trochę zagubieni, Memphis kontuzja.
Od Pedriego czy Gaviego trudno oczekiwać więcej, to jeszcze dzieciaki a i tak grają na niesamowitym poziomie.
1
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld jest jeszcze opcja z Kounde na prawej a w środku Alonso i Garcia.
Tyle że Jules jest świezo po urazie i bieganie za Vinim może się skończyć odnowieniem kontuzji. To byłby dramat.
Roberto będzie przykro oglądać naprzeciw Brazylijczyka, z jego kryciem na radar i przyspieszeniem to niestety będzie ciężko.
Trzeba mieć nadzieję że będą skuteczni i najebią z pięć bramek. Wtedy mają szansę wygrać.
0
@esem91 w tej chwili napindalają co trzy dni, ludzi do rotacji ubywa i czasu na trening i regenerację nie ma za wiele.
Araujo by zgasił jak peta Lautaro. Szkoda że jego zabrakło.
0
@Rewolucja123 Bayern wyjdzie trzecim składem na Inter.
Napięty grafik, przemęczenie i te sprawa.
Przekaz podprogowy będzie jasny i chciałbym żeby Barca miała taki komfort w kreowaniu hierarchii w grupie.
1
@czółkovsky Leao zrobił niesamowity postęp. To jego ostatni sezon w Milanie podejrzewam.
0
@Xpert77 przez Real się przejadą jak walec nawet z Busim i jego pełnymi gaciami oraz Pique tańczącym waka waka.
0
@Pilka_jest_okragla obrali dobry kierunek, potrzeba cierpliwości i dalszej przebudowy kadry. Kasa z ligi mistrzów zaboli, a w zasadzie jej brak.
Jak uda im się powtórzyć za rok podobne okienko jakie mieli teraz, to będzie już że zgórki. Cierpliwości, ten sezon dopiero się zaczyna. Jest jeszcze liga, puchar Hiszpanii i ta nieszczęsna liga europy (hatfu na Viaplay).
Nie mogą działać pochopnie, potrzeba kontynuować przewietrzanie szatni i budowanie równej mocnej kadry.
0
@Janiama nie ma co dramatyzować. Przed klub sporo pracy przy przebudowie kadry. Alonso, Bellerin to uzupełniania kadry i tu raczej nie ma co oczekiwać fajerwerków.
Trochę zawodzi Kessie, nie daje sygnału że zasługuje na więcej minut niż Frenkie czy Gavi.
Raphinia czasem imponuje nieustępliwością aby za chwilę zagubić się w dryblingu. To wartościowy gracz, ale chyba sam sobie za wysoko poprzeczkę zawiesił grą w presezonie. Choć w jego przypadku jestem skłonny uwierzyć że w przeciągu sezonu będzie z niego sporo pociechy.
Christensen jest bardzo solidny, szkoda jego urazu.
Natomiast jestem pozytywnie zaskoczony Kounde, nie spodziewałem się że tak szybko, czy w ogóle, udowodni swoją jakość. Oby mu zdrowie dopisało.
Prawda jest taka że potrzeba jeszcze jednego okienka transferowego na takim poziomie jak ostatnie, przy jednoczesnym pożegnaniu kapitanów. Tu nie ma czego odwlekać.
0
@Jakchcesz mecz zawalili indywidualnie i tyle. Trudno mieć pretensje do Garcii bo jest jeszcze młody i wiadomo że farfocel wpadnie czasem. Taki urok odrobiny braku doświadczenia.
Natomiast kiedy najbardziej doświadczony stoper zapomina pilnować linii spalonego i zostawia tak dużo miejsca napastnikowi to kryminał. Nie bez powodu był piątym wyborem do roli stopera.
Do tego głupia strata Busiego otwierająca nas na kontrę. Dramat.
2
@Jakchcesz w odwodzie jeszcze obsrany Alba xd
0
@MESSIah16 w kadrze jest dwóch zdrowych środkowych obrońców. Wyboru nie ma w tej chwili.
Patrząc na kalendarz to za tydzień, dwa może być problem ze skompletowaniem obrony.
Powrót Kounde na Real wątpliwy a wręcz ryzykowny się wydaje.
0
@Marcelinho99 jeszcze w zimie znowu spróbują odpalić De Jonga.
Po sezonie kontrakty kończą się Busiemu, Roberto i najpewniej pożegnaają Albę i Pique.
Muszą kontynuować przebudowę drużyny, inaczej się nie da.
0
@DonAndrzejos to jeszcze dzieciak, nie zapominajcie o tym. Nie jest jest jeszcze gotowy do rywalizacji co trzy dni na takiej intensywności. Dobrze że Kessie i Frenkie wracają do rotacji.
Mimo tego był jednym z lepszysz, jak nie najlepszy u nas na boisku.
0
@Szmulek to ostatni rok.
Alemany już odpala kontakty a Laporta pewnie siedzi cały czerwony i szukają im klubów.
Za duże stężenie amigosów dziś było żeby wygrać.
0
@masq że trzy lata chyba xd
Nie ma co się specjalnie irytować tym meczem. Zajebali indywidualnie i tyle.
0
@Maciux7 mamy, trzech kontuzjowanych :s.
0
@Batys nic. Natomiast jestem pewien że Laporta z Alemanym będą wychodzić ze skóry żeby Pique, Busi, Roberto i Alba kończyli przygodę z Barcą w tym sezonie.
Dzisiejszy mecz to indywidualne błędy kapitanów.
1
@Mns21 Nie zwolnią go, nie prędko. Moim zdaniem dostanie jeszcze minimum dwa sezony, chyba że wcześniej sam wyłysieje i odejdzie.
0
@bart_azz Dziś szansa na zobaczenie w akcji Roberto, Pique, Alby oraz Busiego.
W lidze mistrzów schodzą że spuszczoną głową od 2016 roku. Czyżby się przełamali dziś? Trochę hooy mnie strzela bo wiem że nie.