0

@Jarema2000 Pique ma kontrakt który pozwala go skrócić, zresztą jak nie będzie grał to równie dobrze może sam zakończyć karierę.
Busi i Roberto mają kontrakty do końca sezonu.
Alba ma do 2024, ale już tego lata chcieli go z zaskoczenia odpalić.
W porywach zostanie jeden z kapitanów na przyszły sezon.

0

@MesQueUnClub_87 Jedno i drugie to praca odtwórcza, rozumiem dlaczego to robią. Jeden z powodów podałeś, to dotarcie do nowego grona odbiorców. Kolejny to dość bezpieczny krok w kierunku spieniężenia marki, z perspektywy wydawcy bezpieczny zysk.
Mnie uderza brak pomysłów na dalszy rozwój.

1

@marcin62 nie no bombą, trzy gry wydane 15 lat temu teraz tylko wydane kolejne raz.
Ostatni tytuł wygląda jak kontynuacją Dead Space.
Zejdźmy na ziemię.
Choć to może tylko nastawienie, nie lubię horrorów w grach i w kinie w sumie też nie.

4

@bartekvisca Frenkie zgłosił uraz. Ponoć tylko przeciążenie, stąd zmiana.

0

Jeszcze długa droga przed, dwa sezony w zasadzie poza piłką. Patrząc na to ile czasu i zdrowia stracił to i tak cud że gra na takim poziomie.
Jak zdrowie i szczęście dopisze, a w bicku przybędzie jeszcze parę cm to będzie z niego pociecha.
Dla takich nietuzinkowych i boiskowo bezczelnych graczy ludzie przychodzą na stadion.

0

@Emhyr pamiętam jedną jego akcję chyba nawet z derby Mediolanu z zeszłego roku. Najpierw głupio się zagapił i stracił piłkę po czym pogonił za gościem i przy próbie odbioru zrobił jeszcze karnego dla rywali xd.
Jakby taki kabaret La Bamba zobaczyła to byłaby sraczka większa niż o straty Busiego.

0

@Encore facet to fachowiec. Akurat co do niego chyba nikt nie ma wątpliwości.

0

@Kurkmen mieszkanie w Polsce nigdy nie były tak tanie. Ot powód.
W 2015 1m2 to koszt około 7000 zł
W 2022 1m2 to kosz około 10000 zł.
Ceny średnie w Warszawie.
W tym czasie cena 1 uncji złota
W 2015 około 4000 zł.
W 2022 około 8000 zł.

1

@bartekvisca Hiszpanie szybko wrócą, więc Xavi nie ma powodów do zmartwienia, poza ewentualnymi kontuzjami. O Lewym nie wspominam bo chyba wiemy ile męczy może zagrać na MŚ i tu trzeba twardo po ziemi stąpać.
Ewentualnie Dembele, Kounde i Raphinia rozegrają turniej do półfinałów.

0

@SevBlaugrana ewentualnie jeszcze spróbuj zresetować konsolę.
Przytrzymaj przycisk Xbox na konsoli przez 10 sekund, aż się wyłączy. Odłącz przewód zasilania i odczekaj przynajmniej kolejne 10 sekund.
Po tym podłącz zasilanie i uruchom konsolę.
Też mam Xbox i raz mi zbzikowała, obraz był w 480p, taki lekki reset pomógł.

0

@SevBlaugrana sprawdź przewód z innym urządzeniem, ewentualnie jeszcze poszperaj w opcjach i ustaw odpowiednie źródło w TV. Najlepiej jak masz podłącz jeszcze pod monitor od komputera.

1

@pacior95 Bellerin to solidny zawodnik i na prawej obronie powinien sobie lepiej radzić od Roberto... Który gra tam z przypadku i niejako konieczności.
Bellerin potrafi wpaść w pole karne i dograć dobrą piłkę, wyjdzie na o ieg skrzydłowemu. Sergi tego nie ma i robi często za statystę w sytuacjach kiedy się prosi o podłączenie.
No i Bellerin nadal ma odejście, ciężko mu uciec.

0

@Pewex kiedyś przez chwilę miałem projektor. Fajna zabawka, pamiętam zrobiłem sobie taki ekran 90 cali pomalowany szarą farbą w ramce.
Tyle że jak nie było ciemno to już takiego efektu nie robił i ostatecznie sprzedałem sprzęt.
Musiałbym robić "ciemnię", ale aż tak bardzo zdeterminowany nie byłem.
Obraz i tak był lepszy niż w moim lokalnym kinie xd.
Jak masz do tego dobre naglośnienie to zazdroszczę teraz xd.

1

@pacior95 możliwe że tak wyjdą, choć Bellerin po urazie i nie spodziewam się go w pierwszym składzie, zagra góra pół godziny. W weekend na tych pędziwiatrów z Bilbao pewnie wyjdzie.

0

@mkord u czekaj, wtopa. Byłem przekonany że to już mowa o 2023. Czasem człowiek widzi to co chce xd
Dzięki za sprostowanie.
Choć to co napisałem z wykluczeniem tej wypowiedzi jest nadal aktualne.

0

@Pewex Sam malowałeś ekran? Czy jakieś gotowe rozwiązanie?

1

@tomek8756 gnida liczy na skoki na giełdzie takimi wypowiedziami?
Poprzednio swoim "podatkiem" wywołał spory spadek, pewnie sobie w dołku trochę akcji wykupił. Dziwnym trafem szybko odszczekał ustawę o nadmiarowym zysku, teraz jeszcze próbuje podkręcić optymizm.
Można się śmiać że to nieudacznik i niszczy wszystko czego się dotknie, a moim zdaniem to fachowiec i wykręca te wałki z pełną premedytacją.
Ilu to milionerów w szeregach PIS pojawiło się dzięki inwestycjom giełdowym?

0

@Kamiloza91 to co napisałem wyżej, to dobra miotła. Zna się na fachu, potrafi ustawić drużynę, ale z jego ostatnich posad zwalniano go za konflikty z szatnią i zarządem.
Ślepa uliczka moim zdaniem.

0

@Kamiloza91 A jednak ten sam.

0

@Kamiloza91 Tuchel to ten co wydał 300 mln na transfery i w dóch meczach ligo mistrzów z Salzburgiem i Dinamem zdobył punkt?
To dobra miotła na kilka miesięcy, ale co dalej?

0

@kuba1794 być może Alonso zagra w środku, Balde to dzieciak jeszcze nie można oczekiwać że będzie grał co trzy dni.
To samo tyczy się w zasadzie Gaviego i Pedriego, zresztą jednego z nich nie spodziewam się w składzie. Być może wyjdą w środku Frenkie, Kessie, Gavi/Pedri.

2

@pt9 obczaj sobie 1883, to w pewnym sensie prequela do Yellowstone.
Dla samych zdjęć i muzyki warto zobaczyć.

1

@Medium Nie zapominaj o asie Trincao.

2

@Mns21 pewnie ktoś z ludzi Mendesa.
W tej chwili chyba Ruben Neves się wpisuje w ten profil i raczej będzie zainteresowany pakowaniem się w styczniu z przeciętnego Wolves.
Chyba że mają kogoś konkretniejszego na celowniku. Trzeba poczekać.
Tego Nevesa kilka razy widziałem w akcji, ale to pozycja która łatwo umyka i trzeba by się skupić na nim żeby coś więcej powiedzieć. Kojarzę go za to z dobrego uderzenia z dystansu.

1

@FC1899Barca to dzieciaki jeszcze. Jak zdrowie im dopisze to za cztery, pięć lat będą klepać wszystkich.

0

@kamilos1214 tynku też nie jedz, jeszcze za wcześnie na to.

0

@fart a jednak wolę żeby kasę inwestowali w drużynę zamiast w kolejnego magika który za pół roku się pokłóci że wszystkimi w klubie i zainkasuje 20 mln na odchodne.

0

@Emhyr to ten co go odstrzelili w dwóch klubach za wyniki i konflikt z szatnią?

1

@Emhyr gość sądząc po heatmapach to w najlepszym wypadku box to box. Trochę jak Frenkie czy Kessie po części.
Tu trzeba kogoś solidnego w odbiorze i ustawieniu się z dobrą długą piłką. To chyba nie jest nasz gość.

0

@barcelonaLM w tym sezonie już dwa razy Frenkie zaczynał mecze na pozycji Busiego, bodajże z Elche i w lidze mistrzów z Viktorią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?