Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 Jutgla, Braithwaite i Luuk. Atleti odda to walkowerem.
8
@LatajacyHolender zastał skład na fazę pucharowa ligi Europy, a klub chyba wyżej aspiruje.
Drużynę trzeba wzmacniać, jesienią była kupa juniorów i emerytów. Trochę trzeba naprostować jak chcą grać w lidze mistrzów i liczyć się w walce o mistrzostwo.
Poza tym nikt na dłuższą metę nie będzie chciał oglądać Jutgli, Abde i Luuka. To nie miało prawa trwać.
Niestety albo będą transfery do klubu, w tym ktoś o głośnym nazwisku liczący się dla kibiców i marketingowo albo klub popadnie w marazm ibzostanie z ręką w nocniku w żałobie finansowej po Messim.
0
@Wychowanek to czarny scenariusz, obecnie obie ekipy są dalekie od optymalnej dyspozycji i tak naprawdę wszystko się może wydarzyć.
0
@Wychowanek odda piłkę a kontry Atleti będzie Felix rozrzucał i znowu nas wypunktują.
Szkoda że Griezz kontuzjowany, szanse na punty byłyby że trzy razy większy gdyby francuza asygnował do gry kosztem Portugalczyka.
0
@dzefrej234 w Sevilli jest lepszy środkowy obrońca od Kounde w postaci Diego Carlosa. Ten Kounde to Lenglet 2.0, w Sevilli jest komu go ubezpieczać jak zapędzi się do przodu, u nas będzie otwierał autostradę. Chyba że myślą o nim jako prawym obrońcy, zdaje się w kadrze tak grywa często.
0
@Pawel13sz a to wtopa. Od kiedy?
0
@marcin62 praca popłaca.
3
@Kgorecki2500 jak to Czerczesow zobaczy to po meczu xd
3
Na hooy był ten cyrk z Dembele, z nim w składzie z Bilbao było łatwiej a tak się zesrali w pucharze. Nic nie ugrali na szantażu ani sportowo ani finansowo.
Dalej tego nie rozumiem dlaczego go odstawiono od składu.
Nie chcę przedłużyć kontraktu? Ok, nie on jedyny ale dopóki ma ważny kontrakt, jest zdrowy to powinien być brany pod uwagę w ustalaniu składu.
W klubie się zagotowali ale mam nadzieję że porażka w PH to był kubeł zimnej wody.
Wazny mecz z Atleti i liczę na minimum punkt, bez wymówek.
1
@Alvarinho jeszcze nie, na XSX po włożeniu płyty do napędu przywitała mnie aktualizacja o wadze 36,8 GB. Przy moim łączu jutro uruchomię.
Z płytki zainstalowało się 300 mb xd
2
@abram3k szkoda, jakby grał to większa szansa na zero z tyłu.
0
@Joe_Pesci każdy kto w tym kraju żyje dłużej niż kilka lat i ma odrobinę oleju w głowie powinien się zorientować że zarówno polityce jak i podległe im stacje telewizyjne/radiowe opowiadają farmazony i nie warto tego słuchać.
Jeżeli ktoś nadal wierzy w te brednie, to nawet mi go nie szkoda.
1
@eydeem gra jest bardzo oszczędna w tym jak wprowadza gracza w świat, więc jak będziesz miał pytania to wal. Coś podpowiem.
1
@eydeem grałem w pojedynkę, w zasadzie tydzień temu skończyłem.
Gierka jest fantastyczna, można ukończyć samemu, choć bywa chwilami ciężko. Gra jest w zasadzie dość prosta, ale jednocześnie niesamowicie złożona i daje poczucie fantastycznej przygody jak żaden inny tytuł. Jest wymagająca, jest sporo grindu, ale nie nuży cały czas stawia nowe wyzwania i kolejny cel przed graczem.
Przez dwa miesiące miałem autentycznego bzika na punkcie Valheim.
Podejrzewam że w co-op jest nieco raźniej i być może łatwiej.
Jak gra się spodoba to można świetnie spędzić czas. Jak nie to trudno, niemniej zdecydowana rekomendacja ode mnie.
0
@MESSIah16 nie zjazd tylko weryfikacja.
0
@PaCo limit płac na ten sezon to wynik strat w budżecie za poprzedni sezon. Nazwijmy to spuścizną Bartomeu.
Na przyszły sezon wróci do normy, a udało się znacznie zejść z wydatków na kontrakty, pozbyto się Messiego, Griezmanna, odejdzie Dembele, być może Cou wielu piłkarzy jak Pique, Busi czy Alba i Umtitti zgodzili się zredukować zarobki.
Powinno być lepiej.
5
@MesQueUnClub96 ostatnio widziałem Jacka Bąka, wyglądał że jest dalej w formie. Może się zalapie
2
@Pawel13sz w sumie mamy dwóch chłopaków z championship w postaci Braithwaite i Traore, teraz trzeci do el tridente xd
Tak na serio to w ogóle go nie kojarzę, pewnie tylko plotka.
0
@Bobo25 spółdzielnie to wylęgarnia pociotków. Współczuję każdemu kto się do tego dokłada.
4
@Uukasz_93 od wydawania wyroków jest sąd.
Być może to degenerat, być może ona prowokowała te zdarzenia szykując sobie bramkę na wypadek niepowodzenia związku. Lub zwyczajnie oboje są siebie warci.
Przypominam choćby sprawę Bieniuka, zresztą jest wiele podobnych.
1
@amanter on miał problemy z barkiem, groziła mu operacja, ciągle łapali dzika za ręce więc znazl sposób.
Ciekawe czy kontuzja wyleczona.
0
@nabial to bez wątpienia różni piłkarze, Traore gra praktycznie przy linii bocznej, ale zawsze jak go oglądałem to miał problem z precyzją podań czy dośrodkowań. Owszem potrafi się urwać ale to nie przekłada się bezpośrednio na korzyść dla drużyny.
Rozumiem że Xavi potrzebuje gotowych graczy na już, rozumiejących styl gry Barcy, Adama po części spełnia te wymagania a rynek jest trudny obecnie.
Nie krytykuje tego ruchu ale cudów nie ma co oczekiwać, po tym jak wypadł Fati i Dembele w zasadzie też, na skrzydła mamy chłopaków z trzeciej ligi. Potrzeba doświadczenia i odrobiny jakości.
0
@nabial czasem miło na niego popatrzeć bo dużo wiatru robi na skrzydle, ale pożytku to raczej mniej będzie z niego niż z Dembele na L4.
Zobaczymy czy to nie plotki.
1
@Uukasz_93 pierwszy sezon jest dobry, niezła komedia obyczajowa, bardzo dobrze zrealizowana. Czy to powód do zachwytu? Może nie, ale bardzo dobra rozrywka.
Tylko od razu ostrzegam żeby nie oglądać 9-tego odcinka drugiego sezonu. Trauma psująca odbiór całości.
0
@Borneo Balde ma 18 lat i na boisku buja w obłokach. Nie wszyscy w jego wieku są gotowi od razu wejść do seniorskiej piłki. Może za dwa trzy lata o ile zdobędzie trochę doświadczenia to będzie można o nim rozmawiać. Teraz nie ma o czym w kontekście gry w pierwszym zespole.
1
@patrykzmc2000 podejrzewam że piłkarzy jak Mingueza, Lenglet, Umtitti a może i Dest będą chcieli odpalić latem. Tak naprawdę potrzeba nam trzech obrońców, na lewa prawą i środek. Azpi to dopiero jeden transfer o ile to nie plotka.
Do tego Dani czy Pique już są u schyłku kariery.
0
@taris historia z Uncharted rozgrywka z Tomb Raider.
0
@kaamil1910 dobry dzikus. Oby mu nóg nie połamali.
0
@Kurkmen Dest ma problemy ze zdrowiem odkąd Xavi jest trenerem. Lumbago, naciągnięte mięśnie. Zobaczymy co będzie jak dojdzie do siebie.
3
@Kgorecki2500 mamy już jednego rezerwowego bocznego obrońcę z Ajaxu.