0

@Jonyx tak jak gra Ferrana, Ansu czy Pedriego którzy w tym sezonie boiska nie wąchali za długo. Nawet Depay jest pod znakiem zapytania.
Do końca stycznia taka sraka ze składem będzie aż chłopaki półeczką kontuzje.

3

@Foro w pompce mam te galę i nawet bym nie wiedział kto tam walczy gdyby nie wasze posty i komentarze Stanowskiego.
Robi im tylko reklamę, w myśl zasady " nie ważne co, byle o mnie mówili"
Dlatego kontynuuje politykę "wywalone jaja" wobec tego sportu. Polecam.

25

Jeżeli to jedyna możliwość na obniżenie jego pensji to ok.
Być może wobec obniżonych zarobków będzie łatwiej mu znaleźć nowego pracodawcę. Nie oszukujemy się to jego kontrakt odstraszał, do tego to pozwoli zrobić miejsce w limicie płacowym do rejestracji Torresa.
Na pierwszy rzut oka bez sensu posunięcie, jednak jak człowiek dłużej się zastanowić to być może jedyne rozwiązanie.

0

@Rust_Cohle co jest zabawne.

0

@Emhyr ja byłem zaskoczony że Dembele zostawił, nie był jego mecz a on z reguły nie daje rady grać na dobrym poziomie 90 minut.
Do tego jakby to śmiesznie nie brzmiało to obroną Granady nie radziła sobie z Luukiem.
Byłem przekonany że Memphis i Abde wejdą na skrzydła.
Gavi te kartki na wyrost dostał, Barca powinna skończyć w 10 ale to Pique zasłużył na czerwo.

3

@HERORICH2 dobrze to już było.

0

@Rust_Cohle Griez do tej pory 3 bramki i asysta w lidze xd
Nawet placek Luuk ma dwa gole, czy Braithwaite który zagrał trzy mecze.
Nie wspominam o holenderskiej prima ballerinie bo ma ich już osiem.
Pozbycie się Griezaza, no i teraz Cou, to interes życia tego zarządu.

0

@Rust_Cohle "wzmocniony Griezmannem"
Barca też się nim "wzmacniała" czego nawet nie chce komentować.
Ciekaw jestem statystyki ile on robi progresywnych podań, bo stawiam że w tym względzie obecnie jest w samej końcówce piłkarzy ofensywnych La Liga.

1

@BulaKG ta druga żółta dla Gaviego moim zdaniem dyskusyjna, był faul ale czy wart wyciągnięcia drugiej żółtej? Wątpliwe.
Tym bardziej że młody w przekroju meczu zdaje się nie miał dużo przewinień.
Chwilę później za to Pique wylot z boiska bez dyskusji, ale to Hiszpania. Sędziowie są dziwni.
Powinni szukać kolejnych goli zamiast liczyć na dowiezienie wyniku, kolejna lekcja dla wszystkich. Szkoda bo punkty potrzebne.

0

@Patryczek1426 synek o Minguezie nie zapominaj ;)

0

@KrystianR to jest najlepsze w piłce, niby człowiek siedzi w tym pół życia a i tak ciągle zaskakuje.

0

@BulaKG może w końcu zacznie za Busiego grać, z przodu to placek a w defensywie może się poprawić, piłki od tyłu potrafi rozdzielać.

4

@FC1899Barca i to wszystko na kacu! Geniusz.

0

@P93FCB brzmi jak podpucha żeby więcej hajsu wydoić od klienta.

0

@msmsms Ilias to jeszcze junior i to widać, nogę ma ułożoną ale to za głębokie wody dla niego póki co.
Jutgla raczej po sezonie odejdzie bo będzie mu ciężko o minuty a wątpię żeby chciał grać w Barcy B, ale niech sobie wyrabia nazwisko w czasie jaki dostaje. To się może szybko skończyć.
Abde jeżeli zaakceptuje rolę dżokera to może być wartościowym zawodnikiem dla Barcy.
Gavi i Nico to materiał na pierwszy skład i tu chyba nikt nie ma wątpliwości. Oby zdrowie dopisało.

10

@Kosteq73 Memphis jest świeżo po kontuzji zagra pewnie z pół godziny w drugiej połowie. Do składu wraca Dembele i Abde na skrzydła, do tego Jutgla w ataku.

0

@BombowiecKrawczyk słyszałem że mają zakontraktować Tjaalanda, są podobni i media się nie zorientują nawet.

1

@masq myślę że stracił szansę jaką miał w tym sezonie. Koeman go skreślił, a sam do spóły z agentem narobili sobie jeszcze większych problemów.
W tym sezonie było dla niego miejsce, za rok już może zabraknąć i szkoda tego straconego czasu.

4

@max1982 okradziony to zostaniesz jak pójdziesz do sklepu z resztą wypłaty.

2

@SkyWalkerr niby trenuje, ale po urazie mięśniowym nie liczyłbym na występ od początku i raczej znowu Jutgla na szpicy.

0

@kamilop typowy francuski zblazowany placek. Bez życia na boisku, słaby w grze tyłem do bramki, lepiej gra atakując że skrzydła z pozycji podobnej do Fatiego czy Depaya.
Potrzebny on w Barcy? Nie.
Dziennikarskie plotki jakich jest wiele w ostatnich tygodniach. Nie biorę tego na poważnie.

1

@Kengo Big Sam to prawdziwa skała, tyle że weszło za mocno i obawiam się że niestety zabetonował się na swojej pozycji.

1

@Wychowanek z takich nowych gierek polecam sobie Valheim obczaić.
Gra z jednej strony prosta i tak naprawdę o rąbaniu drzewa i zbieraniu kamieni, ale z drugiej jest naprawdę wymagająca.
Nic tam nie jest podane na dłoni, do wszystkiego trzeba samemu dojść, odkryć i przy okazji nie robi z gracza debila tylko wymaga kreatywności.
Bardzo rzadkie podejście i jeżeli się spodoba to naprawdę daje sporo radości.
Od prostych czynności jak crafting, po walkę czy eksplorację wszystko daje masę frajdy.

3

@MysticCat zbyt wielu piłkarzy świeżo po kontuzjach, przerwach covidowych. Będzie ciężka przeprawa. Jeszcze przed świętami wydawało się że początek roku przyjdzie z przytupem i w pełniejszym składzie ale te oczekiwania odkładam o kolejne dwa tygodnie.
Choć cieszy że wraca coraz więcej graczy ale potrzeba czasu na ustabilizowanie sytuacji kadrowej, niestety.

0

@Amigo_Blanco jak wychodzą takie "afery" to z reguły odwrócenie uwagi od większego przekrętu. Pytanie co się tak naprawdę teraz odpitala?
W kwestii samej samej inwigilacji, jest od dawna i każdy kto ma smartfon w kieszeni już sprzedał wszystkie informacje na swój temat więc takie systemy zupełnie mnie nie szokują.

1

@Coutinho007 bzdety, zanim kogoś znajdą to Araujo będzie grał.
Zresztą to najliczniej obstawiona pozycja, po co kolejny w kolekcji do tartaku?

1

@Nazio87 Valhalla to całkiem udana gra, ale jakby skrócili tak o 30-40 procent to by tylko zyskała. Część przymierzy jest powtarzalna i mogli to sobie darować.
Jednak rozgrywka jest całkiem satysfakcjonująca i to jedyny AC jaki ukończyłem, reszta mnie znudziła po kilku bądź kilkunastu godzinach.
DLC nie widziałem, grałem na premierę. Dobre te dodatki są?
Podobno abonament od Ubi ma być na Xbox więc bym sobie kupił na miesiąc żeby sprawdzić te rozszerzenia a może i FC 6 przy okazji.

0

@dzefrej234 pewnie po pół w najlepszym przypadku.

0

@Messibestplayerintheworld większość jego dośrodkowań jest rodem z ekstraklasy xd, tu trochę trafił.

0

@amanter trochę bicki mu urosły, ale to bardziej wynik jego bezczelnego stylu gry. Takie zagrożenie trzeba niwelować i to zrozumiałe z perspektywy przeciwnika, tyle że chłop przez to będzie miał problemy.
Zobaczymy jak jego kariera się potoczy, ale dla takich piłkarzy ludzie przychodzą na stadiony i trzeba mieć nadzieję że pocieszy nas jeszcze długa swoją grą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?