0

@FC1899Barca z jednej strony to świetny piłkarz i klasę lepszy od pozostałych napadziorów w kadrze, no może poza Kunem ale jego kariera jest niepewna, z drugiej to będzie czwarty napastnik z ponad 30 na karku i z żadnego nie ma pożytku dla klubu.

1

@LioMessi10 tym razem uraz mięśniowy, prawdopodobnie do gry wróci po nowym roku.

3

@Hubsao no wczoraj to aż prychnąłem śmiechem przy tej bramce po spalonym dla Betisu.

0

@FC1899Barca synek, to dopiero 15 kolejka.

0

@Coutinho007 a kto na to liczy? Łatają dziury w składzie i tyle, do tego wymieniona przez Ciebie trójka na boisku też różnicy nie robi. Takie fakty, ciężka ligowa batalia przed Barcą.

0

@Coutinho007 ba, nawet główkę w polu karnym wygrał.

1

@udarpawarotam to dość utopijna wizja. Nie mam żadnych oczekiwań w starciu z Bawarczykami, może się powtórzyć wynik z pierwszego meczu w grupie i odda to miejsce w jakim się obie drużyny znajdują.
W tej chwili ważniejsze jest ratowanie sytuacji w lidze, liga mistrzów uciekła w meczu przeciw benfice, niestety.

0

@Rewolucja123 No niestety Nico oraz Gavi to jeszcze jedną nogą juniorzy i będą grali w kratkę.
De Jong snuje się po boisku od dawna, powinien dawać więcej drużynie.

2

@Woland10 ile on lat jest piłkarzem Bayernu? 6, 7 lat? Szmat czasu, to raz a dwa szacunek to może okazywać na konferencji prasowej, na boisku ma zapitalać dla swojego klubu i ma pełne prawo do okazywania radości z dobrze wykonanej roboty. Nie ma tematu.

0

@Emhyr kluczowych podań w meczu i tak zrobił więcej niż Griez w tym sezonie.
Ani trochę nie tęsknię za francuskim hamulcowym.

0

O hooy, moje eleven jest z 5 minut z transmisją za la ramblą

0

@kiper09 chyba do kibla.

1

@szela1899 być może go tylko zamroczyło, może problemy z błędnikiem dostał przecież w okolice ucha, może wstrząśnienie mózgu... Raczej będzie potrzebował trochę odpocząć ale kto wie, jutro wiadomo będzie więcej.

1

@barteq dostał gonga piłką w głowę.

0

@Homeopata8989 jak wielu przed nim, do zawodowej piłki trzeba mieć końskie zdrowie i furę szczęścia.

8

Rotacja składem? W Barcy dawno o tym nie słyszeli, choć jest kilku żelaznych piłkarzy, ale to chyba brak alternatyw jak w przypadku Memphisa, Busiego czy Alby.
Liczę na szybki i bezpośredni mecz z obu stron, oby zakończony zdobyczą trzech punktów.

0

Znowu wykupiłem pakiet Eleven. Znając życie obejrzę dziś mecz, a następny będzie u nich jak mi subskrypcja wygaśnie xd

0

@Esio myślał indyk o niedzieli a w sobotę łeb ucięli :p.
Tak mnie na studiach uczyli, jestem tej chwili już daleko od tego zawodowo ale już 48 godzinne prognozy określane były jako średnioterminowe, 5 dni to szmat czasu dla meteorologa i nawet obecnie bardzo zaawansowane algorytmy z dokładnymi danymi satelitarnymi w naszej strefie nie wystarczą. Owszem czasem pogoda bywa dość jednostajna przez nawet kilka tygodni, ale częściej mamy do czynienia z bardzo dynamicznymi zmianami.

0

@Esio w naszym klimacie prognozy 48 godzinne są w około 85 procent sprawdzalne, dalsze to już trochę wróżenie z fusów i w każdej chwili mogą się zmienič.

0

@clyde to znaczy że wszystko z Tobą w porządku, przynajmniej z grubsza :p, wpadanie w skrajności to kompletna głupota ale służy władzy w myśl zasady dzieł i rządź. Dla nich nie ma nic gorszego niż zjednoczone i silne społeczeństwo. Stąd popychanie naprzeciw sobie różnych grup społecznych, które w gruncie rzeczy mają wspólny interes ale nie mogą o tym wiedzieć.

2

@sevs bo mają 7 pkt po 14 meczach, Dembele nie chcę kontraktu podpisać z Barcą, klub potrzebuje kasy z uwagi na inne cele transferowe a Newcastle je ma i są sportowo w czarnej d.
Dla Barcy to może okazja na odzyskanie grosza za piłkarza którego stracą w lecie, nie zdziwił mnie w ogóle taki obrót spraw.

0

@Woland10 będą mieli w styczniu Dembele, dołożą napastnika i ze trzech innych grajków. Wyjdą ze strefą spadkowej na wiosnę.

0

@Woland10 Synek, ważne żeby wrócili zdrowi, jak wrócą za wcześnie to kolejne komplikacje wyłączą ich z gry na kolejne miesiące. Kontuzje mięśniowe są upierdliwe, patrz na Pedriego, już trzy razy wracał do gry i treningów za wcześnie i traci czas w gabinetach zamiast śmigać po boisku. Wystarczyło po pierwszym urazie dać mu dwa tygodnie więcej, to właśnie zrobiono teraz z Fatim i takie podejście może zaprocentować w przekroju sezonu.

0

@DaPidejpi Torres.

1

@kryhaa let me talk!
Bez dwóch zdań.

1

@Kusco15 netflixowy sprawił że doceniłem ten polski serial.

0

@vangoor dwa lata za późno.

0

Jak chce odejść to oby już w styczniu, Newcastle może być zainteresowane wykupem na już. Mają 7 pkt po 14 meczach i są poważnie zagrożeni spadkiem.

0

@DonRybson od tego gościa wyszło kiedyś jakieś sprawdzone info?
Druga sprawa, ile sobie MC zawoła za niego? 50-70 mln?

0

@mekston dlatego tu powinien wejść VAR a te mondzioły widziały na bank spalonego, przerwana akcja i piłka dla Chelsea.
Sędziowie często nie gwiżdżą puszczając akcję i czekają na weryfikację, w jednym i drugim przypadku powinien interweniować VAR.
Rozumiem że można przegapić spalonego, sędziom się zdarza ale przepisy są wybiórcze co czyni je hooyowymi o czym wspomniałem wyżej.
Gdyby po różnym padła bramka to na miejscu kibiców Chelsea bym sędziów z VAR wypindolił ze stadionu, o ile piłkarze by tego wcześniej nie zrobili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?