0

@MiloszFCB1899 Kup sobie maszynkę na żyletki, pędzel i mydło do golenia do tego dobre żyletki. Te wszystkie jednorazowe maszynki i inne wynalazki są g..o warte.
Sam miałem problem z goleniem wąsów, zawsze mnie to wpipi bo mam tam twardy zarost i okrutnie ciągnie.
Maszynki na żyletki golą elegancko i nic nie ciągnie. Tylko trzeba dobre żyletki. Do tego wychodzi taniej niż pianki, sranki i zmienne ostrza.

0

@tristan87 Kasztany.

0

@Herbert Lepsze to niż ostatni wywiad jaki czytałem z jednym z trenerów naszej młodzieżówki w którym uznał że jego podopieczni są słabi technicznie i mentalnie.

2

@Arkon Netanjahu jako jedyny może coś zyskać na tym konflikcie. Od miesięcy ludzie tam protestowali przeciwko jego rządowi, sądownictwu i był bliski utraty władzy. Za miesiąc jak juz zrównają z ziemią strefę gazy, a zrobią to, zostanie bohaterem narodowym.
W Izrealu każdy jest nacjonalistą, jeżeli chcemy używać tego terminu wobec osób które stawiają na pierwszym swój własny interes i swojego kraju.

1

@Kgorecki2500 ja już trzy razy próbowałem obejrzeć pierwszy odcinek, nie potrafię na to patrzeć dłużej niż 5 minut. Chyba będzie pass jak z tym paździerzem o Bobbie.

0

@Kidd Płyta tylko do weryfikacji licencji, cała zawartość do pobrania z internetu. Takie czasy.

1

@Fantastyczny Chłopiec gram od soboty i kilka godzin za mną. Jest ok, są drobne glitche, ale raczej zabawne i nic psującego grę na razie nie natrafiłem. Można śmiało polecić w obecnej formie.

0

@Khajio Heroes of Might and Magic, ale chyba czar prysł i trzecia część to szczyt co można było z tej formuły wycisnąć. Do tego marka w rękach Ubisoftu a oczekiwania wobec nich raczej umiarkowane mam. Czego dowodem mogą być dwie części zrobione przez nich.

@hayek rocksteady robi jakąś srakę z ligą samobójców... iście samobójcza misja.

2

@ranger3120 https://www.filmweb.pl/film/Czas+Apokalipsy-1979-1092
Łapie się poniżej dwóch i pół godziny, dostępny u nas na prime video. 50 zł na rok.

2

@clyde Seria Resident Evil, trudność gry opiera się na ślamazarnych ruchach kursora i postaci, a te ich zagadki, puzle i backtracking mnie dobijają. Nigdy więcej.

12

@Herato To trzeba na boisku udowodnić, zwłaszcza w rozgrywkach europejskich.

0

@eXi wrzucam i ja swoją płytkę w napęd, pamiętam że już na premierę całe g..o się instalowało z nośnika. Teraz pewnie całość gry z neta do ściągnięcia.
W weekend może przejdę prolog, a w poniedziałek wieczorem wycieczka do Nowej Zelandii.

1

@TR3YWAY To na ich prywatny użytek, muszą upewnić się że do banku trafi zdrowa partia krwi. Jak coś wyjdzie złego to wtedy się kontaktują.

1

@TR3YWAY Czasem lepiej żyć w niewiedzy. Enjoy.

0

@TR3YWAY Trzeba było się nie przyznawać, krew badają między innymi w kierunku chorób wenerycznych.
Przynajmniej byś wiedział z jaką karuzelą masz do czynienia jakby nieznany numer zadzwonił i umawiał wizytę.

0

@Kazragore Chyba od dawna wiedzieli że premiera na Xbox będzie przesunięta względem PC. Zresztą to tylko szacunki analityków, pewnie w większości bardzo trafne ale po drugiej stronie jest wydawca który wcale nie musi być zainteresowany premierą gry w abonamencie.
Swoją drogą Larian podawał ile kopi BG3 im się sprzedało?
Osobiście czekam na premierę na konsoli, podobno do listopada ma wyjść. Do tego czasu powinienem skończyć Starfield i Cyberpunk.

0

@Reviven On ma 19 lat, to zupełnie normalne że zalicza wahania formy. Potrzeba wobec takich chłopaków cierpliwości. To samo dotyczy Gaviego czy Pedriego, a jeszcze w większym stopniu Yamala.

0

@4drian0 Wbrew pozorom to rozsądna decyzja, grają co trzy dni. Składem trzeba rotować inaczej w listopadzie nie będzie komu grać. Choć i tak trzeba założyć że przy takim kalendarzu będzie szpital.

0

@clyde ten nowy Assasyn bardzo miernie wygląda, Lies of P chyba poczeka tak długo jak będę zajęty Starfieldem a w kolejce przed Pinokiem jest CP2077.
Na horyzoncie jeszcze Baldurs Gate 3, jak wyjdzie w listopadzie na xboxa to w zasadzie wszystko inne idzie w odstawkę, ale jeszcze nie podali daty premiery.
Niesamowita jesień pod względem premier. Sam Starfield i BG3 to gry które biorąc uwagę ich skalę i złożoność ewenementy pojawiające się raz na dekadę, a tymczasem premiery dzieli miesiąc.

0

@PawkoFCB Ja co prawda kupiłem sobie rozszerzenie, to tylko 100 zł a płytkę z CP2077 nadal mam, ale aktualnie jestem pochłonięty Starfieldem i chyba gra CDP Red poczeka aż się nasycę tytułem Bethesdy.

2

@korni20 Polecam Starfield, absolutnie fantastyczna gra. Nawet jeżeli ma czuć trochę archaizmów i nieco drewno charakterystycznego dla Bethesdy.
Tyle że tempem rozgrywki bardzo podobny jest do RDR2, zaczyna się dość powoli ale z czasem jak się otworzy i człowiek zobaczy ile tam jest pracy włożonej i jaką swobodę w rozgrywce oferuje to czapki z głów dla twórców.

0

@Kidd Mnie bardziej poraża brak talentu i jakości u naszych ofensywnych zawodników. Trzech skrzydłowych odeszło, Dembele jako jedyny potrafił grac 1vs1, Abde to jednak nie te buty i życzę mu powodzenia. Fati będzie miał ciężko w PL, raz że na jego pozycji gra rewelacyjny Mitoma a jako napastnik jest za słaby fizycznie na grę w tamtej lidze. Trochę pogra, ale jak tam się nie przebije to pozostanie mu niewiele opcji.
Został Raphinia, którego może Cancelo rozrusza, ale póki co brazylijczyk przegrywa z 16 latkiem walkę o skład.
Yamal to dzieciak jeszcze, kompetentny obrońca go schowa w kieszeń i załatwi młodemu kąpiel w lodzie przez tydzień.
Reszta zawodników to środek pola, wliczając w to Felixa który może zagra dobre spotkanie raz na 10, o ile przebije się do składu. W defensywie nie pomaga a Xavi tego nie lubi.

0

@LjakRoberciik zależy jakie ma zaległości treningowe. Nie wiem czy w City brał udział w zgrupowaniu i gierkach treningowych. Jeżeli pracował w lecie to jest gotów z marszu. Wieczorem zobaczymy.

1

@partymaker De Jong lubi pobiegać i wchodzi w swój najlepszy okres, stawiam że to on.

1

@Emhyr Będzie dramat z tak wąską kadrą.
W zasadzie bez zmienników będzie lewa i prawa obrona, Roberto i Alonso to obecnie bardzo niepewne opcje.
W zasadzie jeden defensywny pomocnik, jeden prawoskrzydłowy i bez nikogo na lewą stronę. Ferrana liczę jako napastnika obecnie.
W środku obrony zostaje czterech piłkarzy, ale Araujo i Christensen to byczki o kruchym zdrowiu.
Jedynie środek pola mocno obsadzony.

0

@ProMILs koguty nie były specjalnie zdeterminowane w jego sprawie i dawno odpuścili, do arabii sam francuz się nie wybierał. Jest jak jest.

0

@pt9 Rashford był w gazie wtedy. Czapki z głów za tamten dwumecz jemu się należą.

0

@MesQueUnClub96 do grudnia.

4

@barcanawieki On już jako nastolatek w Brazylii miał niemal status Boga.
Medal olimpijski, liga mistrzów i liczne triumfy w ligach w których grał.
Zabrakło indywidualnej nagrody, ale przy Messim nigdy nie byłby numerem jeden. Być może mógł osiągnąć jeszcze więcej w piłce klubowej gdyby nie opuścił tak szybko Barcy, ale to już wróżenie z fusów.
Na koniec dodam że jak na brazylijczyka jego kariera na najwyższym poziomie jest długa.
Trudno go nazwać niespełnionym talentem, może czuć pewien niedosyt, ale od lat to absolutna czołówka w sporcie.

0

@KacperVEB Frenkie straci sporo minut przy Oriolu i Gundo.
Fajny chłopak, lubi pobiegać ale czasem pożytku z niego tyle co z Karolka w naszej kadrze narodowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?