5

Hahaha. To już drugi raz. Przed bodaj meczem z Borussią mało co nie połamał Bale'a czy kogoś tam. Co za gość i jeszcze ta dyskusja. Powinien Pepe paść na kolanka i pocałować stupki Kriszcziano w ramach przeprosin.

2

Świetnie że Alena, Nili oraz Marlon dostaną swoje szanse. Osobiście chciałbym chociaż dwóch z tej trójki zobaczyć w dzisiejszym spotkaniu. Jako że gramy - nie oszukujmy się - z ogórasami to myślę że przy dobrym wyniku można sobie na takie coś pozwolić. Swoją drogą, Aleix dalej kontuzja czy po prostu nie został powołany?

0

Każdy kciuk to 1% wypłaty naszego kolegi. Jest ich już 15! :D

0

Mistrzu dbaj częściej o nasze bezpieczeństwo! :D

1

Bo wrócił z księżyca wypełnionego pieniążkami PSG na ziemie :P

1

Chryste ale ten Tebas dziwny człek. Wyjątkowo gościowi źle patrzy z oczu a cała twarz jakby odcięta od jakichkolwiek emocji... Coś niesamowitego :O

13

Ta a najlepsze te teksty:"Jedna butelka a upadli wszyscy", "od tej buteleczki 5 ludzi upadło!" - Czy tylko ja widziałem upadających Neymara i Suareza? Tylko Suarez moim zdaniem przesadził i tylko z tego ta afera? Mój boże. Ronaldo powinien zostać oddelegowany na marsa za te wszystkie symulacje w takim razie.

0

Until Down, Bloodborne, Ratchet & Clank, inFamous też jest całkiem ok. Jeżeli nie miałeś PS3 to możesz dorzucić do tego The Last of Us, Heavy Rain czy God of War 3 HD :)

0

Nie, nie jest to Wiedźmin 3.

0

Ohhhhh, jak ja bym w tych wszystkich piszących o symulacjach naszych piłkarzy po pamiętnej sytuacji tuż po strzelonym przez Leo karnym rzucał butelkami. Takimi do połowy pełnymi. Prosto w głowę a później się śmiał i gadał jak to udawają. Coś niesamowite, nigdy nie miałem takiej chęci zrobienia komuś krzywdy :D

7

Dzień Dobry wszystkim z rana. Kawka, herbatka, śniadanko i witamy nowy dzień :)

5

No trzeba przyznać że golaso Nacho przepiękne :)

1

Coentrao wszedł na boisko. Stawiam, że to ostatni jego mecz w tym roku :D

0

Oglądam derby Manchesterów przez dwie minuty i już mogę śmiało powiedzieć że komentatorzy są żenujący niestety.

20

Ronaldo widząc te wyniki mógł złapać się za głowę.

Gazeta AS, Marka i Mundo Deportivo przeprowadziły ankiety dla kibiców na to kto miałby dostać Złotą Piłkę.

Messi pokonał Ronaldo takimi wynikami!
AS(Madrycka prasa) - Messi 70% ; Ronaldo 20%,
Marka(Madrycka prasa) - Messi 58% ; Ronaldo 28%
MD(Katalońska prasa) - Messi 83,6% ; Ronaldo 3,96%

0

Serce mi prawie wyskoczyło, nie rób tak więcej.

3

"Swoją drogą narzekam na Ronaldo, ale narzekam na tą wersję tego piłkarza. To nie jest tak , że CR7 stracił swoje umiejętności. On dalej jest szybkim i silnym zawodnikiem o doskonałej technice." -

Dokładnie tak. Jestem tego samego zdania - widzieliście tę technikę podczas strzału tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę?!!! :P

2

"Obiektywny"

42

Szczerze przyznam że ta strona najlepsza jest podczas takich spotkań Realu.

To co się tutaj karuzela beki kręci to jest coś pięknego, oby więcej takich meczów Realu! :D

0

Ale oni mają farta, chryste.....

2

"Janus
Polecam zamknąć twarz jak sie nie umie czytac. Jestem abonentem nc+, mam kanały eleven ale mnie ***** nie ma w domu i nie mam jak z tego skorzystać."

Jak można zamknąć twarz? Nie dość, że eksperci piłki to jeszcze jakieś nowe wynalazki techniki i dziedziny zdrowotnej :P

3

Może. Athletic wbijające kolejnego gola - najlepiej w 93 minucie tak żeby im gałki oczne popękały ;D

2

Przecież Real z Legią grał na 10% - Każdy kibic potwierdzi, liczyli na kalkulatorach!

0

Spokojnie. Cristiano wbije dwie bramy w drugiej połowie - part 27. Oglądamy :P

8

0 kurdebele ;///////////////

4

Nie można też wykluczać, że to co gra to po prostu jego obecny poziom.

0

Ponoć już się Tuchelem interesują :P

28

Komentarz kibica Realu:"O czym wy pie*****ie ludzie. W powtórce ewidentnie widać, że Ronaldo szukał DOGRANIA i dopiero, gdy zobaczył, że ani Benzema, ani Bale nie wychodzą na pozycję zdecydował się na strzał." xDDDDDDDDDDDD Zły Bale i Benzema. Przez nich Ronaldo wyjątkowo musiał strzelać ;//

0

Co zrobił? XDDDDDDD

2

Ale pamiętajcie - to wina sędziów że Real gra tak słabo! Ciekawe co następne wymyślą :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?