Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Hahaha. To już drugi raz. Przed bodaj meczem z Borussią mało co nie połamał Bale'a czy kogoś tam. Co za gość i jeszcze ta dyskusja. Powinien Pepe paść na kolanka i pocałować stupki Kriszcziano w ramach przeprosin.
2
Świetnie że Alena, Nili oraz Marlon dostaną swoje szanse. Osobiście chciałbym chociaż dwóch z tej trójki zobaczyć w dzisiejszym spotkaniu. Jako że gramy - nie oszukujmy się - z ogórasami to myślę że przy dobrym wyniku można sobie na takie coś pozwolić. Swoją drogą, Aleix dalej kontuzja czy po prostu nie został powołany?
0
Każdy kciuk to 1% wypłaty naszego kolegi. Jest ich już 15! :D
0
Mistrzu dbaj częściej o nasze bezpieczeństwo! :D
1
Bo wrócił z księżyca wypełnionego pieniążkami PSG na ziemie :P
1
Chryste ale ten Tebas dziwny człek. Wyjątkowo gościowi źle patrzy z oczu a cała twarz jakby odcięta od jakichkolwiek emocji... Coś niesamowitego :O
13
Ta a najlepsze te teksty:"Jedna butelka a upadli wszyscy", "od tej buteleczki 5 ludzi upadło!" - Czy tylko ja widziałem upadających Neymara i Suareza? Tylko Suarez moim zdaniem przesadził i tylko z tego ta afera? Mój boże. Ronaldo powinien zostać oddelegowany na marsa za te wszystkie symulacje w takim razie.
0
Until Down, Bloodborne, Ratchet & Clank, inFamous też jest całkiem ok. Jeżeli nie miałeś PS3 to możesz dorzucić do tego The Last of Us, Heavy Rain czy God of War 3 HD :)
0
Nie, nie jest to Wiedźmin 3.
0
Ohhhhh, jak ja bym w tych wszystkich piszących o symulacjach naszych piłkarzy po pamiętnej sytuacji tuż po strzelonym przez Leo karnym rzucał butelkami. Takimi do połowy pełnymi. Prosto w głowę a później się śmiał i gadał jak to udawają. Coś niesamowite, nigdy nie miałem takiej chęci zrobienia komuś krzywdy :D
7
Dzień Dobry wszystkim z rana. Kawka, herbatka, śniadanko i witamy nowy dzień :)
5
No trzeba przyznać że golaso Nacho przepiękne :)
1
Coentrao wszedł na boisko. Stawiam, że to ostatni jego mecz w tym roku :D
0
Oglądam derby Manchesterów przez dwie minuty i już mogę śmiało powiedzieć że komentatorzy są żenujący niestety.
20
Ronaldo widząc te wyniki mógł złapać się za głowę.
Gazeta AS, Marka i Mundo Deportivo przeprowadziły ankiety dla kibiców na to kto miałby dostać Złotą Piłkę.
Messi pokonał Ronaldo takimi wynikami!
AS(Madrycka prasa) - Messi 70% ; Ronaldo 20%,
Marka(Madrycka prasa) - Messi 58% ; Ronaldo 28%
MD(Katalońska prasa) - Messi 83,6% ; Ronaldo 3,96%
0
Serce mi prawie wyskoczyło, nie rób tak więcej.
3
"Swoją drogą narzekam na Ronaldo, ale narzekam na tą wersję tego piłkarza. To nie jest tak , że CR7 stracił swoje umiejętności. On dalej jest szybkim i silnym zawodnikiem o doskonałej technice." -
Dokładnie tak. Jestem tego samego zdania - widzieliście tę technikę podczas strzału tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę?!!! :P
2
"Obiektywny"
42
Szczerze przyznam że ta strona najlepsza jest podczas takich spotkań Realu.
To co się tutaj karuzela beki kręci to jest coś pięknego, oby więcej takich meczów Realu! :D
0
Ale oni mają farta, chryste.....
2
"Janus
Polecam zamknąć twarz jak sie nie umie czytac. Jestem abonentem nc+, mam kanały eleven ale mnie ***** nie ma w domu i nie mam jak z tego skorzystać."
Jak można zamknąć twarz? Nie dość, że eksperci piłki to jeszcze jakieś nowe wynalazki techniki i dziedziny zdrowotnej :P
3
Może. Athletic wbijające kolejnego gola - najlepiej w 93 minucie tak żeby im gałki oczne popękały ;D
2
Przecież Real z Legią grał na 10% - Każdy kibic potwierdzi, liczyli na kalkulatorach!
0
Spokojnie. Cristiano wbije dwie bramy w drugiej połowie - part 27. Oglądamy :P
8
0 kurdebele ;///////////////
4
Nie można też wykluczać, że to co gra to po prostu jego obecny poziom.
0
Ponoć już się Tuchelem interesują :P
28
Komentarz kibica Realu:"O czym wy pie*****ie ludzie. W powtórce ewidentnie widać, że Ronaldo szukał DOGRANIA i dopiero, gdy zobaczył, że ani Benzema, ani Bale nie wychodzą na pozycję zdecydował się na strzał." xDDDDDDDDDDDD Zły Bale i Benzema. Przez nich Ronaldo wyjątkowo musiał strzelać ;//
0
Co zrobił? XDDDDDDD
2
Ale pamiętajcie - to wina sędziów że Real gra tak słabo! Ciekawe co następne wymyślą :P