Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Atletico chyba już zapewniło sobie 3 punkty.
0
Dobra, uznajmy że śpię i tych komentarzy nie było ^^
0
Poważnie? XDDDDDDDDDDD
0
Ta wiem. Mój internet zaczął tak źle działać że zanim zdążyłem napisać 1-1 to już było 2-1 :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ten Carassco jest serio fenomenalny :)
2
Zlatan w formie. http://ekstraklasatrolls.pl/mem/952/panie_i_panowie_zlatan_ibrahimovic
11
"Zagłębia Rury" xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
A gdyby tak Barca dostała karnego w klasyku to by książkę napisał :D
8
"Który to już hattrick w karierze? Dwa mecze i Ronaldo będzie znowu najlepszym strzelcem. Karnego nie strzelił, bo po co mu hattrick złożony z dwóch karnych ;)" - Dobry komentarz z fioletowej. No bo po co z karnego? Cris nie lubi tak szczelać!
2
Poczekaj aż zakończy się mecz Barcelony.
13
"Być może Morata jest najlepszym napastnikiem na świecie" - Wnoszę aby komentatorzy nie komentowali po spożyciu alkoholu.
8
Dobra. Miejmy nadzieje że Messi odpowie tym samym :P
0
:(((((((((((((((((((((((((((((((((
0
Wiadomo, Morata znowu.... heh
0
Dokładnie :DDDDDDDDDDDD
0
buahahahahahahahahahahahahah
0
Świetny sędzia.
2
Bo podobno dostał monetą. Chyba wiesz, że nie tylko butelka leciała? Za monetą przemawia fakt że złapał się za głowę jeszcze za nim Neymar się położył. Idź udawaj kibica Barcelony gdzie indziej :)
2
Faktycznie to wygląda jakby graczom Alaves wystawało pupisko :D
3
Od kiedy dwie osoby to pół zespołu? 4 graczy liczy kadra? :D
0
No bardziej boli uderzenie butelką niż skroń po dotknięciu polika przez łokieć przeciwnika.
1
Dostał w policzek a trzyma się za skroń xD
2
Miał kontuzje głowy :P
0
On mu chciał połamać nogi?
0
Widzieliście? To jest efektywny drybling, uczcie się od Kriszczianu :P
11
"FIFA potrafi gnębić Real" - A najlepszy na tej planecie komentator dalej swoje...
0
Boże święty.... Oni wszystko wybronią, wszystko :|
5
Nawet jak strzeli to i tak Real trafi jakiegoś farfocla albo uratuje ich Morata.