Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
3
Niby tak i każdy to rozumie ale przecież mówimy o gościu który za miesiąc ma odebrać Złotą Piłkę...
1
Kolejne znakomite podanie Cristiano Ronaldo. No ZP musi iść dla niego...
0
Dlaczego nie podał na lewą stronę?!?!?!?!?!!!
0
hahahahahahahahahahaahhahaha
0
Real nawet z Legią gra na kontry... Że im nie wstyd :D
0
Jak nie widać? Najpierw świetny strzał a później genialne podanie na prawą stronę.
0
Ale szkoda tej bramki. Nawet nieźle się ta Legia prezentuje. Już widzę te gadanie że Real zagrał na 5% :P
0
Ale Cuentrauouo wkręcony xD
0
Brawo Pazdan!!!!!!
0
Cóż za podanie Ceera :OOOOOOOOO
0
Legia klepie z Realem :D
0
sport.tvp.pl czy jakoś tak :P
0
Tak, był grany.
3
Komentator tak zachwycony petardą ceera że aż się wysłowić nie potrafi :P
3
Ronaldo w formie strzeleckiej!
6
Trybuny puste a doping kibiców Legii i tak bije na głowę ten piknik z Bernabeu :P
5
Słychać doping! xD
0
Właśnie miałem to pisać xD
0
Optymistycznie ten dzieciak z 13:15
7
Obejrzałem sobie powtórkę finału MŚ 2014... Argentyna grała moim zdaniem lepiej a sytuacja sam na sam Higuaina to jakaś paranoja po prostu. Taki piłkarz i... Szkoda jak cholera tamtego finału.
2
Atletico xDDDDDDDD
0
Gorzej? Nie wydaje mi się aby ktoś tu chciał aby Suarez złamał nogę czy coś a tam takich komentarzy jest pełno gdy Benzema coś zepsuje :P
0
Gratki dla tych którzy obstawili remis Atletico :P
2
Suarez podsumował występ Barcy.
1
Messi znowu w mur. Może warto oddać czasem wolnego? ; )
1
Ale ślicznie Suarez podszedł pod faul :P
2
City dziś gra tak, jak my powinniśmy. Guardiola robi robotę.
0
No to pograne :)
1
Możliwe, ale to raczej zdecydowana mniejszość. Kolega z awatarem pewnego klubu powinien wiedzieć co się dzieje na ich stronie gdy ktoś popełni jakiś błąd.