0

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

3

Niby tak i każdy to rozumie ale przecież mówimy o gościu który za miesiąc ma odebrać Złotą Piłkę...

1

Kolejne znakomite podanie Cristiano Ronaldo. No ZP musi iść dla niego...

0

Dlaczego nie podał na lewą stronę?!?!?!?!?!!!

0

hahahahahahahahahahaahhahaha

0

Real nawet z Legią gra na kontry... Że im nie wstyd :D

0

Jak nie widać? Najpierw świetny strzał a później genialne podanie na prawą stronę.

0

Ale szkoda tej bramki. Nawet nieźle się ta Legia prezentuje. Już widzę te gadanie że Real zagrał na 5% :P

0

Ale Cuentrauouo wkręcony xD

0

Brawo Pazdan!!!!!!

0

Cóż za podanie Ceera :OOOOOOOOO

0

Legia klepie z Realem :D

0

sport.tvp.pl czy jakoś tak :P

0

Tak, był grany.

3

Komentator tak zachwycony petardą ceera że aż się wysłowić nie potrafi :P

3

Ronaldo w formie strzeleckiej!

6

Trybuny puste a doping kibiców Legii i tak bije na głowę ten piknik z Bernabeu :P

5

Słychać doping! xD

0

Właśnie miałem to pisać xD

0

Optymistycznie ten dzieciak z 13:15

7

Obejrzałem sobie powtórkę finału MŚ 2014... Argentyna grała moim zdaniem lepiej a sytuacja sam na sam Higuaina to jakaś paranoja po prostu. Taki piłkarz i... Szkoda jak cholera tamtego finału.

2

Atletico xDDDDDDDD

0

Gorzej? Nie wydaje mi się aby ktoś tu chciał aby Suarez złamał nogę czy coś a tam takich komentarzy jest pełno gdy Benzema coś zepsuje :P

0

Gratki dla tych którzy obstawili remis Atletico :P

2

Suarez podsumował występ Barcy.

1

Messi znowu w mur. Może warto oddać czasem wolnego? ; )

1

Ale ślicznie Suarez podszedł pod faul :P

2

City dziś gra tak, jak my powinniśmy. Guardiola robi robotę.

0

No to pograne :)

1

Możliwe, ale to raczej zdecydowana mniejszość. Kolega z awatarem pewnego klubu powinien wiedzieć co się dzieje na ich stronie gdy ktoś popełni jakiś błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?