Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Umtiti jakie wejście :P
1
Niezły jest ten Mariano. Super mecz gra :)
1
A najlepsze jest to że wygrywamy mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, w tym Iniesty. Rezerwa nie taka zła :)
0
Zawał..... Mój Boże strzelcie trzeciego dla spokoju...
0
Ale co Leo zagrał :))))))))))))))
0
Tak jest!!!!!!!!!!!!!!
1
Busquets... Jak dobrze że Mascherano wrócił do formy.
0
Messi coś ze skutecznością jakby nie chciał być lepszy od swojego przeciwnika do Złotej Piłki. Respect!
0
Messi zwarzywił ;v
1
A komentatorzy na wizji o papierosach... Serio?
0
Dobrze. Przerwa dobrze im zrobiła.
0
Ajjjj Leo za mocno sobie wypuścił ;/
1
6:3? A no tak, ten Hat-trick na Bernabeu Cristiano Ronaldo. Zapomniałem ;/
1
Spokojnie. Chłopak dopiero kontuzje miał. Przed nią grał świetnie i miejmy nadzieje że lada chwila wróci do tamtej formy :)
2
"To jest niemożliwe jakiego ta farsa ma farta." - Niewiarygodne czytać taki komentarz napisany przez kibica Realu Madryt :P
2
To chyba bramka nr. 500 Leo? :)
0
Kto jak nie on!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Nie ma Iniesty, nie ma środka pola. Strasznie słabo to wygląda niestety.
2
Dobra, na trzeźwo nie idzie tego oglądać :P
0
Chryste ale nas poklepali...
0
No Nareszcie karteczka :)
1
Umtiti faulowany (podobny faul do tego za który kartkę dostał Neymar) bez piłki a reakcji brak. Świetnie :)
2
Przecież miał do cholery tę piłkę na nodze już... Chryste ;/
0
Roberto..........................
0
Słabizna. Oby skończyło się jak w przypadku Karola Bieleckiego i mógł dalej grać.
0
Ale trzeba przyznać że atmosfera podczas hymnu Sevilli wspaniała. Super klimacik :)
0
Brawo. Świetnie Messi napędził akcję. Niech ten mecz wygląda tak przez całe 90 minut :)
2
meczosy . pl!!!
0
Nie zaczyna się najlepiej.
0
Dobra. Vamoooos panowie!