1

Umtiti jakie wejście :P

1

Niezły jest ten Mariano. Super mecz gra :)

1

A najlepsze jest to że wygrywamy mimo braku trzech bardzo ważnych zawodników, w tym Iniesty. Rezerwa nie taka zła :)

0

Zawał..... Mój Boże strzelcie trzeciego dla spokoju...

0

Ale co Leo zagrał :))))))))))))))

0

Tak jest!!!!!!!!!!!!!!

1

Busquets... Jak dobrze że Mascherano wrócił do formy.

0

Messi coś ze skutecznością jakby nie chciał być lepszy od swojego przeciwnika do Złotej Piłki. Respect!

0

Messi zwarzywił ;v

1

A komentatorzy na wizji o papierosach... Serio?

0

Dobrze. Przerwa dobrze im zrobiła.

0

Ajjjj Leo za mocno sobie wypuścił ;/

1

6:3? A no tak, ten Hat-trick na Bernabeu Cristiano Ronaldo. Zapomniałem ;/

1

Spokojnie. Chłopak dopiero kontuzje miał. Przed nią grał świetnie i miejmy nadzieje że lada chwila wróci do tamtej formy :)

2

"To jest niemożliwe jakiego ta farsa ma farta." - Niewiarygodne czytać taki komentarz napisany przez kibica Realu Madryt :P

2

To chyba bramka nr. 500 Leo? :)

0

Kto jak nie on!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Nie ma Iniesty, nie ma środka pola. Strasznie słabo to wygląda niestety.

2

Dobra, na trzeźwo nie idzie tego oglądać :P

0

Chryste ale nas poklepali...

0

No Nareszcie karteczka :)

1

Umtiti faulowany (podobny faul do tego za który kartkę dostał Neymar) bez piłki a reakcji brak. Świetnie :)

2

Przecież miał do cholery tę piłkę na nodze już... Chryste ;/

0

Roberto..........................

0

Słabizna. Oby skończyło się jak w przypadku Karola Bieleckiego i mógł dalej grać.

0

Ale trzeba przyznać że atmosfera podczas hymnu Sevilli wspaniała. Super klimacik :)

0

Brawo. Świetnie Messi napędził akcję. Niech ten mecz wygląda tak przez całe 90 minut :)

2

meczosy . pl!!!

0

Nie zaczyna się najlepiej.

0

Dobra. Vamoooos panowie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?