Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś czuję że Ronaldo dzisiaj wyleci z boiska ;)
0
ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
1
Sądząc po komentarzach to oni już to widzą.
0
Myślę, że brakuje im intensywności :P
8
Cały Ronaldo :P
0
Jasne ale grają odważnie. Promyk nadziei jest ; )
1
O co Marcelo się potknął? o.O
0
No proszę. Chyba jednak można liczyć na małą niespodziankę :D
0
Wiem wiem. Ale osobiście mając często spóźnioną transmisje w pośpiechu odpaliłem lajfy aby sprawdzić wynik.... ;D
4
No i czego straszysz, co? Czego straszysz? :P
0
No dziś to nikt nie zaprzeczy że Real gra z ogórkami :P
5
Najlepsi strzelcy w Europie*:
1. Teodorczyk, Messi: 15 goli
3. Lewandowski, Aubameyang, Cavani: 14 goli
5. Aguero: 13 goli
9
https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/cp0/e15/q65/s320x320/14937331_1326017410784516_1357397146267754790_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=1653fcfbdb60ff94ec71c9ad673796a2&oe=5893FCDD
0
Ale się Napoli nacieszyło! Kilkadziesiąt sekund po bramce Hamsika Lazio strzela na 1-1... Coś niesamowitego! :D
2
Nie oficjalnie. Ogłoszenie podobno w poniedziałek/wtorek. Ale to raczej kwestia "kiedy" a nie "czy" :)
5
Podobno Ronaldo do 2021. Reakcja fioletowych w komentarzach przepiękna :D
26
Każdego w Chelsea ożywiło. Niesamowite co zrobił w poprzednim sezonie Mourinho z taka ekipą...
15
Pedro!!!!!!!!! Należała się mu bramka jak psu buda :P
2
Kurde 7/22, cholernie ciężkie ;v
0
Hazaaard! Co Chelsea gra :)
0
Pedro!!!!!!!!! ; )
0
Chelsea xDDDDD Brawo :)
0
No to co, Chelsea czy Everton? ; )
5
Bramkarz Korei Północnej do lat 16 Jang Paek-ho został zawieszony na 12. miesięcy za celowe wpuszczenie bramki :D
0
Ja się dziwie że ludzie dalej obstawiają mecze City. Biorąc pod uwagę ich ostatnie występy w lidze jest to dość niepewne ; )
6
Wszystko... Dosłownie wszystko tylko nie FirstEleven XD
0
Arsenal liderem po tej kolejce? xDDD
6
No to Atletico odbije sobie za dwa tygodnie :DDD
0
Atleti - Real 0-1... Czyżby kolejna strata punktów? :P
0
Działa wszystko ; )