0

Coś czuję że Ronaldo dzisiaj wyleci z boiska ;)

0

ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

1

Sądząc po komentarzach to oni już to widzą.

0

Myślę, że brakuje im intensywności :P

8

Cały Ronaldo :P

0

Jasne ale grają odważnie. Promyk nadziei jest ; )

1

O co Marcelo się potknął? o.O

0

No proszę. Chyba jednak można liczyć na małą niespodziankę :D

0

Wiem wiem. Ale osobiście mając często spóźnioną transmisje w pośpiechu odpaliłem lajfy aby sprawdzić wynik.... ;D

4

No i czego straszysz, co? Czego straszysz? :P

0

No dziś to nikt nie zaprzeczy że Real gra z ogórkami :P

5

Najlepsi strzelcy w Europie*:

1. Teodorczyk, Messi: 15 goli
3. Lewandowski, Aubameyang, Cavani: 14 goli
5. Aguero: 13 goli

0

Ale się Napoli nacieszyło! Kilkadziesiąt sekund po bramce Hamsika Lazio strzela na 1-1... Coś niesamowitego! :D

2

Nie oficjalnie. Ogłoszenie podobno w poniedziałek/wtorek. Ale to raczej kwestia "kiedy" a nie "czy" :)

5

Podobno Ronaldo do 2021. Reakcja fioletowych w komentarzach przepiękna :D

26

Każdego w Chelsea ożywiło. Niesamowite co zrobił w poprzednim sezonie Mourinho z taka ekipą...

15

Pedro!!!!!!!!! Należała się mu bramka jak psu buda :P

2

Kurde 7/22, cholernie ciężkie ;v

0

Hazaaard! Co Chelsea gra :)

0

Pedro!!!!!!!!! ; )

0

Chelsea xDDDDD Brawo :)

0

No to co, Chelsea czy Everton? ; )

5

Bramkarz Korei Północnej do lat 16 Jang Paek-ho został zawieszony na 12. miesięcy za celowe wpuszczenie bramki :D

0

Ja się dziwie że ludzie dalej obstawiają mecze City. Biorąc pod uwagę ich ostatnie występy w lidze jest to dość niepewne ; )

6

Wszystko... Dosłownie wszystko tylko nie FirstEleven XD

0

Arsenal liderem po tej kolejce? xDDD

6

No to Atletico odbije sobie za dwa tygodnie :DDD

0

Atleti - Real 0-1... Czyżby kolejna strata punktów? :P

0

Działa wszystko ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?