Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś mówił chamie? :P heh
4
Co do F1 to wypadek Bianchiego będzie długo psuł ten sport podczas deszczowych wyścigów - niestety.
4
"w ramach klasyfikacji" - Wielbłąd redakcjo :)
0
http://www.haxball.com/?roomid=~2c6834c1ca8de00756e30e2ea3031f958468750d92119670eb739545df98af461&pass=1
hasło: fcbarca
5
A Umtiti to skąd się wziął? : )
79
https://media.giphy.com/media/26ufbhH7uTkFdEYcU/giphy.gif
xD
1
Mam nadzieje że mówiąc iż jeżeli przejdzie to tylko do Barcy, mówił totalną prawdę i nie zwabią go żadne większe pieniążki :)
1
Każdy beznadzieja. Messi też dziś nic nie gra. Próbuje i się stara ale mało co mu wychodzi.
1
Ale przecież one się nie liczą! Jak można je podawać jako argument za tym że Messi ma lepsze statystyki!
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, cóż.
11
Neymar przy dobrym wyniku zaczyna grać na strasznym luzie i gra wówczas zdecydowanie lepiej.
0
Ale porażka ta reprezentacja.
3
Ciekawe tylko czy federacja Argentyny będzie czekać aż do momentu w którym stracą szansę na awans, czy może ciut wcześniej zaczną działać w kwestii trenera. Przecież to jest parodia po prostu.
0
GG - Po meczu....
1
Perez idzie do przodu i nie ma komu podać. Wspaniale.
0
Pierdziele, wyłączam Eleven. To jakie bzdury gadają komentatorzy to się w głowie nie mieści. Pass.
0
http://aliez.me/live/sf469orvs/
1
Akurat Denis był tańszy niż Kapustka także... Co do Gomesa to faktycznie, wolałbym Coutinho zdecydowanie :)
0
A idźcie w cholere.
0
Widzę niektórzy już się irytują gdy Messi ich przechodzi :)
0
Umtiti wylatuje na 3 tygodnie. Pytanie, kto zagra w parze z Mascherano z Malagą? Mathieu chyba dalej kontuzja? Czyżby szansa dla Marlona? ; )
2
Ale byłby ból na śmietankowej :)
0
"Gdy po raz pierwszy ta debata o stylu, filozofii gry – ba, tożsamości wręcz – podniosła się za kadencji Luisa Enrique, FC Barcelona zakończyła sezon trypletem."
Bilans spotkań też podobny do tego z sezonu 14/15. Niech to trwa dalej i również zakończy się jak wtedy :P
1
Ale sypnęło gamingowymi premierkami dzisiaj! :D
0
Kurde znowu Suarez? Ile my tych Suarezów już mamy...
0
No akurat napastnika to im brakuje takiego porządnego. To mógłby być dla nich świetny transfer.
11
"Cristiano - To był wielki tydzień. Trzy dni temu odnowiłem kontrakt z Realem Madryt, a wczoraj podpisałem nową umowę z Nike. To na pewno najlepszy tydzień w moim życiu. To moja rodzina, jak ta w Realu Madryt. Jestem dumny z tych relacji."
Nieźle. Gościowi urodził się syn, wygrał Euro, Ligę Mistrzów ale najlepszy tydzień to ten w którym podpisał kontrakty!!! Piniondze! ;)
3
Twierdzi że Trump będzie dobry dla Polski. Mógłby rzucić jeszcze liczbami na kolejne losowanie Lotto ; )
0
Serio? Dopiero się zaczęła przerwa reprezentacyjna a Umtiti już kontuzja? Gość gra świetnie ale to już drugi uraz w jego przypadku w tym sezonie. Dobrze, że następny mecz jest mniej wymagający - już widzę naszych turbo stoperów MM :)
0
To musi być śmieszny żart. Chłop się tam zmarnuje tak jak James. Kogo posadzi? Kroosa? Modrica? Zwłaszcza że to ofensywny pomocnik, podobnie jak James który jak widać dużo minut nie dostaje.
1
Jaki ból czterech liter, chopie. Takie tam żarciki :P Wpisz sobie "Polska" w google :D