0

Nie sądzę aby RB go puścił i aby on sam chciał. Wehrlein prawie na pewno. To tłumaczyłoby dlaczego do tej pory nie został nigdzie potwierdzony.

15

wow... Rosberg zdobył mistrzostwo świata F1 i właśnie ogłosił zakończenie kariery. W przyszłym sezonie nie będzie mistrza w stawce.. Szok:)

4

Tak jest. Genialna wiadomość. Mam nadzieje że będzie co najmniej w dobrej dyspozycji:)

5

A więc kto twoim zdaniem? Zdobywca LM, zdobywca ME, triumfator PL ze średniakiem... No nie zasłużyli....

0

Eeeee, wolałbym jednak aby Mascherano trafił w końcu do siatki przeciwnika a nie naszej :P

5

RB Lipsk ; )

0

Jak dla mnie już sam fakt że człowiek mieszkający w Hiszpanii płaci podatki w Irlandii jest nie fair wobec innych.

0

Jeszcze zostało trochę czasu do spotkania, więc zapraszam do pogrania ; ) http://www.haxball.com/?roomid=~227826acc188a227db3310d7ed715600269191436a69d03a5e3ab47a2a3c96feb

12

Jakie to ma znaczenie że samolotem leciała repra Argentyny? W tym przypadku nie ważne kto i kiedy leciał tym samolotem. Zginęło mnóstwo ludzi ;/

1

W sumie dodałbym że jedyny przegrany mecz z Samuelem w składzie to rewanż z City na Etihad.

29

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Dokładnie. Przypadkiem przelogowałem się właśnie na twoje ; - )

0

Trochę mi się pomyliło i... ta, od Sociedad. Ciężko żebyśmy zaczęli wygrywać od spotkania które zremisowaliśmy :P

1

Kółko wzajemnej adoracji? Nie chcesz osób trzecich? Idź na priv. Piszesz tutaj więc mam możliwość napisania co myślę na temat tej dyskusji.

1

Ja się zastanawiam jak bardzo trzeba być subiektywnym, ograniczonym i generalnie śmiesznym by mieć pretensje o to że ktoś cię wyzwał po tym jak nazwałaś go "polaczkiem" - Już używając takich słów wysyłasz opis swojej osoby wszystkim którzy to przeczytają a teraz jeszcze masz pretensje. Z każdym zdaniem pogrążasz się coraz bardziej. Ale kontynuuj, to dość zabawne :)

2

Serio? Każdy kto nie jest szczery - a czasem trzeba - jest sfrustrowanym dzieckiem?
Ja w zwyczaju mam być szczerym i mówić co myślę ale i tak nie zawsze to robię także nie pisz bzdur.

4

Ja mam 7 i już gram - co ty na to teraz?XD

1

Ale pochwalić się trzeba? Bez tego komentarz byłby zbędny? Co za gość - kolejny zresztą. Odpowiedź - Nie, nie chodzi o żadnego Dona z handballa.

2

(do SewerynVeB)

Nikt nic nie zaczął. Nie ogarniasz gry, piszesz nie na temat = kick. Było wrócić i po prostu grać jak człowiek.

5

Po nikim nikt nie jeździ. Jeżeli wchodzisz i wypisujesz bzdury nie na temat to się nie dziw że zostałeś wyrzucony.

1

Serdecznie zapraszam wieczorową porą na gierki w haxballa :)

http://www.haxball.com/?roomid=~2c0d5f6ba11ff035daa40e9cbdfa285d235feff1fe425e4bce331493fc2ad94a1

0

Loz ; )))))))))

1

Grasz coś po 20?

0

Jaki miałeś tam nick ziom?

1

Tak. Każdy 24h, każdy zawiera 5 posiłków, kilka wędrówek do sklepu, kilka godzin rozrywki, 7-8h snu oraz haxball. Dzień jak co dzień :D

2

No i spadł :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

8

Tego nie wiem, ale śmiało mogę cię okrzyknąć kandydatem do spadku z La Ramblii po tych komentarzach ; )

2

No w tym roku na pewno.

0

Skoro wydali ponad 100MLN w trakcie jednego okienka z czego 60 na dwóch na razie nie spełniających pokładanych w nich nadziei - Paco, Andre - to chyba nie byłoby problemu wydać 80 na kogoś, kto być może z miejsca stałby się graczem podstawowej jedenastki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?