Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie przesadzaj bo wygląda to jak takie typowe narzekanie. Akurat karny na Ronaldo był ewidentny. Gość jechał po trawie a noga dalej w górze - symulka? Do tego kontrowersyjna sytuacja ze spalonym Isco. Nasz mecz to drukarnia ale czy aby nie było tak że dostaliśmy też kilka prezentów w tym sezonie? O sędziowaniu nie napisałeś nic nowego bo wszystko już zostało na ten temat napisane. Nie ma kolejki bez absurdalnych decyzji sędziowskich i na razie nie zapowiada się na zmiany w tym aspekcie tej ligi.
9
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Dobranoc! :DDDDDDDD
7
A kiedy przestał sprawować swój urząd? Bo napisałeś, że za jego kadencji nie było internetu i racji w tym przypadku nie masz.
0
Minutę przed twoim komentarzem poleciał Wałęsa ; )
0
Sprawdź w ustawieniach TV - może to właśnie przez to.
0
Fiat 126p - opinie proszę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Pierwszy raz czytając tytuł pomyślałem że chłopina krytykuje Gerarda - jak to się mówi, że najpierw robi a później myśli.
Ale po przeczytaniu treści jeszcze raz zerknąłem na tytuł i zrozumiałem :P
1
WE-TE-RY-NARZ. Jestem w szoku, że jeszcze o tym nie pomyślałeś aby udać się do weterynarza a na to wygląda skoro pytasz.
35
No cóż.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/cp0/e15/q65/p200x200/15085658_1805962326357910_2836683522634494692_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=475787c89f15143edca4ffc739a651e3&oe=58BA555B
1
Wiesz, w takich filmach większość scen nie jest możliwa ale jeżeli ogarnęli takie coś jak 4 wymiar to raczej tak. Chętnie zobaczyłbym kontynuacje ;)
62
Przyłączam się do zabawy :P
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/cp0/e15/q65/s320x320/15073496_639085062919786_2686713620154392797_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=c6b246de5eeea98fc1a9e7b5356c5bd5&oe=588E54C7
1
W ciąży pewnie też jesteś ;v
6
Interstellar polecam :)
1
Na starej konsoli tylko PES. Wersja z starych konsol głównie jest pozbawiona lepszej grafiki itp. W FIFIE wygląda to znacznie inaczej bo jest tam silnik z FIFY 12. A co za tym idzie cała rozgrywka różni się baaardzo od tej z wersji na PS4/XO. Tak więc jeżeli nie przeszkadza ci brak licencji to śmiało bierz PESa bo mniej traci względem lepszych wersji na konsolach poprzedniej generacji.
3
Wyobraźcie sobie środek pola - Xavi, Iniesta, Pirlo...
1
Wiesz co, to już lepiej na Sporting.
6
Co tu się dzisiaj dzieje z tymi memami.
Co drugi komentarz - Wałęsa. XD
Coś pięknego
0
Począwszy od sezonu 16/17, kontrakt ma obowiązywać przez cztery lata.
0
Czyli ostatecznie Rakuten.
0
95 - Ronaldo (Gdzieś czytałem że 96 więc tutaj pewności nie mam)
90 - Messi
3
No tego już Di Maria nie mógł nie trafić :P
0
Dziękuje bardzo za normalne odpowiedzi! :)
0
btw. Na jakim kanale leci mecz Argentyny?
1
Chciałbym być maszyną!
10
Zaskakuje Digne i Reus ale generalnie ranking bardo dobry moim zdaniem.
0
Każdy pieniądz się liczy.
11
Dzień Dobry. Dziś mam urodziny, dostałem premie, zostałem wujkiem oraz ojcem! Cóż za piękny dzień @_@
12
Szkoda chłopa miał papiery na mistrza.