4

Nie przesadzaj bo wygląda to jak takie typowe narzekanie. Akurat karny na Ronaldo był ewidentny. Gość jechał po trawie a noga dalej w górze - symulka? Do tego kontrowersyjna sytuacja ze spalonym Isco. Nasz mecz to drukarnia ale czy aby nie było tak że dostaliśmy też kilka prezentów w tym sezonie? O sędziowaniu nie napisałeś nic nowego bo wszystko już zostało na ten temat napisane. Nie ma kolejki bez absurdalnych decyzji sędziowskich i na razie nie zapowiada się na zmiany w tym aspekcie tej ligi.

9

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Dobranoc! :DDDDDDDD

7

A kiedy przestał sprawować swój urząd? Bo napisałeś, że za jego kadencji nie było internetu i racji w tym przypadku nie masz.

0

Minutę przed twoim komentarzem poleciał Wałęsa ; )

0

Sprawdź w ustawieniach TV - może to właśnie przez to.

0

Fiat 126p - opinie proszę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Pierwszy raz czytając tytuł pomyślałem że chłopina krytykuje Gerarda - jak to się mówi, że najpierw robi a później myśli.

Ale po przeczytaniu treści jeszcze raz zerknąłem na tytuł i zrozumiałem :P

1

WE-TE-RY-NARZ. Jestem w szoku, że jeszcze o tym nie pomyślałeś aby udać się do weterynarza a na to wygląda skoro pytasz.

1

Wiesz, w takich filmach większość scen nie jest możliwa ale jeżeli ogarnęli takie coś jak 4 wymiar to raczej tak. Chętnie zobaczyłbym kontynuacje ;)

1

W ciąży pewnie też jesteś ;v

6

Interstellar polecam :)

1

Na starej konsoli tylko PES. Wersja z starych konsol głównie jest pozbawiona lepszej grafiki itp. W FIFIE wygląda to znacznie inaczej bo jest tam silnik z FIFY 12. A co za tym idzie cała rozgrywka różni się baaardzo od tej z wersji na PS4/XO. Tak więc jeżeli nie przeszkadza ci brak licencji to śmiało bierz PESa bo mniej traci względem lepszych wersji na konsolach poprzedniej generacji.

3

Wyobraźcie sobie środek pola - Xavi, Iniesta, Pirlo...

1

Wiesz co, to już lepiej na Sporting.

6

Co tu się dzisiaj dzieje z tymi memami.

Co drugi komentarz - Wałęsa. XD


Coś pięknego

0

Począwszy od sezonu 16/17, kontrakt ma obowiązywać przez cztery lata.

0

Czyli ostatecznie Rakuten.

0

95 - Ronaldo (Gdzieś czytałem że 96 więc tutaj pewności nie mam)
90 - Messi

3

No tego już Di Maria nie mógł nie trafić :P

0

Dziękuje bardzo za normalne odpowiedzi! :)

0

btw. Na jakim kanale leci mecz Argentyny?

1

Chciałbym być maszyną!

10

Zaskakuje Digne i Reus ale generalnie ranking bardo dobry moim zdaniem.

0

Każdy pieniądz się liczy.

11

Dzień Dobry. Dziś mam urodziny, dostałem premie, zostałem wujkiem oraz ojcem! Cóż za piękny dzień @_@

12

Szkoda chłopa miał papiery na mistrza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?