Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rakitic dobry mecz. Czyżby powoli wracał do formy?:)
0
Digne fajnie na razie w ofensywie:)
0
2-0... Co za ręcznik:(
11
Mam nadzieję, że Lipsk już za pierwszym razem pokaże Bayernowi że jest się kogo obawiać w tej lidze;)
3
We wszystko z Xboxa może zagrać na PeCecie. Blu Ray w 4K? Chyba nie po to się kupuje konsole żeby oglądać filmy w skalowanym 4K?
3
Duże. To przyszły gigant piłkarski (Lipsk) Kasy mają jak lodu więc kwestią czasu jest wyrobienie sobie marki i sprawienie by coraz lepsi piłkarze chcieli tam grać. Jestem ich sezonowcem:P
0
Widać że Samuel nie pewnie po wejściu na boisko. Brak gry od początku zrobił swoje. Generalnie w końcu zagraliśmy świetny mecz i gdyby nie stracona bramka byłoby idealnie. Jednakże irytuje mnie jedno. Widoczny brak ryzyka w zagraniach naszych pomocników, właściwie poza Iniestą. Grają strasznie bezpiecznie i idę o zakład że każdy inny nasz pomocnik na miejscu Andresa podałby do najbliżej stojącego kolegi z drużyny przy sytuacji na 1-0. A szkoda, bo ewentualne ryzyko w ofensywie raczej nic złego nie zrobi a może akurat podanie znalazłoby adresata? Liczę na większe ryzyko i większe zaangażowanie w akcje ofensywne naszych pomocników.
0
Ta jeszcze GTS, Gravity Rush 2, Nier, Ni-Oh, Persona, Yakuza, Ace Combat 7, Capcom vs Marvel, Detroit Become Human, Knack 2 itp. Chociaż ja nie jestem do końca pewny tego GoWa, Dayn Gone i SpiderMana. Mało na razie pokazali a lineup i tak mocny więc coś z tego zostawią pewnie na 2018 - ale to i tak nie zmieni tego iż szykuje się jeden z lepszych roków w historii dla posiadaczy marki PlayStation.
0
Nie to że z Wikingami ale generalnie mitologia zmieniona na Nordycką. Genialne posunięcie:)
2
Poza tym: pozostałe części Uncharted, Killzone oraz takie gry jak Ratchet, Resistance, God of War, Motorstorm, inFamous... Masa produkcji godnych polecenia a to tylko gry na wyłączność:)
0
Panie i panowie, znany wszystkim były piłkarz Guti lekko się skompromitował :D
My też wszyscy możemy taką akcję wykonać!!:)
"Akcja Messiego w meczu z Espanyolem? Wielka akcja wielkiego zawodnika, po prostu. Myślę że bramkarz zachował się jeszcze lepiej. Strzał był łatwy, a on potem sprezentował gola Suarezowi. Myślę że to kapitalna akcja... Neymar może ją wykonać, Bale może ją wykonać, Cristiano może ją wykonać, nawet Modric może ją wykonać."
2
Messias wszedł na boisko. Leo, czy to ty? :V
1
Tak ;)))))))))))))
0
Kryją ale dopiero po meczu :V
18
Dobra teraz już Złota Piłka 2017 zapewniona :PPP
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
ahhahahahahahaha
1
Czyżby? Proponuję odwiedzić stronę naszego przeciwnika. Przy ostatnim naszym meczu ligowym wyjątkowo wytykali nie dokładność w pierwszej połowie najlepszemu piłkarzowi świata;)
0
Zwróćcie uwagę iż jest 1-1 mimo tego, że przeciwnicy Realu grają już 4 mecz na tym turnieju. Real oczywiście 2... :)
3
No w sumie to on całą karierę gra z urazem. :)
Z urazem głowy.
9
Dobra oficjalnie tymi zagraniami z pierwszej połowy Cristiano Ronaldo wygrał Złotą Piłkę 2017. Wybacz Leo, ale nie jesteś w stanie tak rozbawiać ludzi jak Cris :P
3
Fajny avatar xD
34
Dobra, nie zaczynajmy tematu mistrzostwa świata bo znów skończę dzień w złym humorze :P
4
Gdyby Higuain tak grał w reprezentacji............................
13
Świetnie. Po jego wejściu PSG straciło bramki. Liczę, że chłopak dostanie trochę minut z nami:D
2
Ibra i 2-0. Nie ma ligi, nie ma zespołu, nie ma systemu w którym by nie strzelał bramek;)
0
Komentator na samym początku transmisji spotkania United zacytował Mourinho który nie spodziewał się "15 punktowej" straty na tym etapie sezonu. Komentator stwierdził że z matematyką u JM trochę słabo ale moim zdaniem on po prostu liczy w to dzisiejszy remisik ;)
6
Oficjalnie - Cieszymy się z losowania 1/8 na chwile obecną ; )
0
Brawo Chelsea!! Pierwsza bramka głową w tym sezonie;)