3

Jeszcze przydałaby się zmiana koloru tła komentarzy na jakiś ciemniejszy:)

0

Coś się zmieniło poza TOP3 komentarzy o który ludzie będą teraz walczyć oraz kropką informującą czy dany użytkownik jest aktualnie online?

0

Pacio, dobry kalendarz. Szanuję.

0

Ta, nadal ma "kontuzje". Moim zdaniem to tylko znam że Krycha jest im totalnie nie potrzebny i już w lato spodziewałbym się transferu Grzegorza.

0

Mignolet miał trochę więcej czasu na ustawienie się to obronił :V

0

Tak, wszystko zależy od rozdzielczości. GTA V na PS3 działa w 720p, nie wiem jak twój TV:)

0

Nic. To strona terro. Właśnie wygrali pistolety i mając lepszą stronę prowadzą 11-6. Jest dobrze.

3

Nie lepiej 0-1 i wówczas taka sytuacja? Przynajmniej odrobilibyśmy punkcik :V

2

Brawo sędziowie. Zadanie wykonane wy k.........

0

O, czyli zostaliśmy wydymani ze zwycięstwa a nie remisu...

1

Ej to prawie siatki dotknęło XDDDDDDDD

0

O chryste słupek...

0

O, nieodgwizdany faul... Coś takiego:)

0

Arda...

14

Nie często zdarza się oglądać Vidala od 1 minuty a tu prądu brak... Współczuje :D

5

Denis, Vidal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super skład;)

14

Czemu grzebiesz w śmietnikach?

0

Nikt ci nie powiedział że ten mecz już się odbył? Serio? XDDD

5

Puyol + Messi :V

2

Brawo Nadal!!! Świetny mecz! Oby finał był jeszcze lepszy;)

0

Taka sama. Generalnie to jest doładowanie pieniędzy w sklepie który jest jednakowy na obu platformach.

0

A ty znowu z tą płcią... Jakie znaczenie ma płeć przy wytykaniu ORTOGRAFII?

1

Nie wiem bo czytam tekst który piszę. Proponuję robić to samo:)

0

Kurde ja ostatnio żartowałem z tym słownikiem a tu naprawdę by ci się przydał...

14

Osobiście nie mogę już patrzeć na Gomesa :)

0

Co do bramki dla Sociedad to być może się mylę ale miałem wrażenie iż gdyby Cillessen się nie zawahał i wybiegł do piłki to być może bramki by nie było. Ale kto wie, to tylko moje przypuszczenia:)

0

Jest postęp. Vidal zamiast trybun powolutku zaczyna dostawać minuty. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje iż liczba tych minut będzie się zwiększać. Może znów jakaś asysta Aleixa? ;-)

1

Nie widziałem tego z odpowiedniego ujęcia bo być może to zawodnik RSSS jako pierwszy coś do Neymara powiedział.

19

Zawodnik RSSS fauluje, następnie mała sprzeczka obu zawodników. Werdykt? Obaj ukarani identycznie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?