Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeszcze przydałaby się zmiana koloru tła komentarzy na jakiś ciemniejszy:)
0
Coś się zmieniło poza TOP3 komentarzy o który ludzie będą teraz walczyć oraz kropką informującą czy dany użytkownik jest aktualnie online?
0
Pacio, dobry kalendarz. Szanuję.
0
Ta, nadal ma "kontuzje". Moim zdaniem to tylko znam że Krycha jest im totalnie nie potrzebny i już w lato spodziewałbym się transferu Grzegorza.
0
Mignolet miał trochę więcej czasu na ustawienie się to obronił :V
0
Tak, wszystko zależy od rozdzielczości. GTA V na PS3 działa w 720p, nie wiem jak twój TV:)
0
Nic. To strona terro. Właśnie wygrali pistolety i mając lepszą stronę prowadzą 11-6. Jest dobrze.
3
Nie lepiej 0-1 i wówczas taka sytuacja? Przynajmniej odrobilibyśmy punkcik :V
16
Spokojnie, bramka jednak prawidłowo nie uznana :V
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16298493_1240385372697702_6287461998927714289_n.jpg?oh=f25adddcc94935d50c2ffdf56d63b94c&oe=58FF8D1B
2
Brawo sędziowie. Zadanie wykonane wy k.........
0
O, czyli zostaliśmy wydymani ze zwycięstwa a nie remisu...
1
Ej to prawie siatki dotknęło XDDDDDDDD
0
O chryste słupek...
0
O, nieodgwizdany faul... Coś takiego:)
0
Arda...
14
Nie często zdarza się oglądać Vidala od 1 minuty a tu prądu brak... Współczuje :D
5
Denis, Vidal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super skład;)
14
Czemu grzebiesz w śmietnikach?
0
Nikt ci nie powiedział że ten mecz już się odbył? Serio? XDDD
5
Puyol + Messi :V
2
Brawo Nadal!!! Świetny mecz! Oby finał był jeszcze lepszy;)
0
Taka sama. Generalnie to jest doładowanie pieniędzy w sklepie który jest jednakowy na obu platformach.
0
A ty znowu z tą płcią... Jakie znaczenie ma płeć przy wytykaniu ORTOGRAFII?
1
Nie wiem bo czytam tekst który piszę. Proponuję robić to samo:)
0
Kurde ja ostatnio żartowałem z tym słownikiem a tu naprawdę by ci się przydał...
14
Osobiście nie mogę już patrzeć na Gomesa :)
0
Co do bramki dla Sociedad to być może się mylę ale miałem wrażenie iż gdyby Cillessen się nie zawahał i wybiegł do piłki to być może bramki by nie było. Ale kto wie, to tylko moje przypuszczenia:)
0
Jest postęp. Vidal zamiast trybun powolutku zaczyna dostawać minuty. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje iż liczba tych minut będzie się zwiększać. Może znów jakaś asysta Aleixa? ;-)
1
Nie widziałem tego z odpowiedniego ujęcia bo być może to zawodnik RSSS jako pierwszy coś do Neymara powiedział.
19
Zawodnik RSSS fauluje, następnie mała sprzeczka obu zawodników. Werdykt? Obaj ukarani identycznie...