Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez jest strasznie irytujący gdy mu nie idzie. Marnuje setkę za setką a później jeszcze pierwszy do sędziego leci...
9
Dobra, przynajmniej Malaga nie zrobiła nadziei :V
2
Co Kane potwór. Ależ jestem ciekaw jak sprawdziłby się w jakiejś innej lidze:D
1
Ronaldo xddd
3
"Świetnie zaprezentowali się zarówno Digne,"
Ehhh, skończ pierdzielić chłopie. Wiem, że trzeba chwalić nowych graczy ale bez przesady;)
0
Z jednej strony super że szansę dostał Marlon, aczkolwiek szkoda że jest to konsekwencja kontuzji Mascherano.
0
Alene i Marlona no ale już nie raz miałem taką nadzieję...
0
Dzięki.
0
Kto na ławce rezerwowych?
0
Portugalia czy tam Ronaldo pewnie sobie 12 dadzą egoiści :V
A poważnie to bez przesady żeby szukać tutaj spisku xD
0
Co to było XDDDDDDDD
0
Co Mahrez XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
W dzisiejszych czasach to za te pieniądze można kupić 2, góra 3 topowych graczy.
3
Alonso ma duże problemy z bolidem spowodowane awaryjnością silnika Hondy. Nie błędami strategicznymi czy mechaników.
1
Kimi* Błagam, to się pisze przez jedno M:P
4
Ja nie potrafię kibicować drużynom Mourinho. Nie po tym co odwalał w Realu.
0
No nie wiem. Ze sprzedaży osiągną przy dobrych wiatrach 40-50 baniek znając nasz zarząd. To daje max 125mln na środkowego obrońce, zmiennika MSN (zastępcę Turana), pomocnika oraz prawego obrońcę. Trochę mało zważywszy że taki Deulofeu z Davinsonem to koszt 37mln a Davinsona wypadałoby zaklepać bo 25baniek to moim skromnym zdaniem promocja, zwłaszcza że przy odejściu Mathieu będzie nam potrzebny porządny obrońca.
0
Ja ogólnie mam nadzieję że te informacje o całych 75 milionach budżetu i chęci sprzedaży Aleixa które podał Sport to jakiś niesmaczny żart i pomyłka.
0
Pomocnik, prawy obrońca i...?
3
A o Busquetsie zapomniałeś, sprzedałeś czy jak?:D
0
Ale zwróć uwagę, że rola pomocników właśnie za Enrique stała się coraz mniejsza. Styl jest raczej wymówką dla kibiców, którzy nie oglądają meczów i nie widzą, jaki obraz nędzy i rozpaczy oglądamy w środku. Ok, ale może jednak trochę się styl różni, ale dlatego też podałem statystykę Cou wtedy, kiedy grał w pomocy i jak wyglądały jego statystyki podań w porównaniu z środkowymi obrońcami, blado. Nie uważasz, że powinniśmy sprowadzać pomocników z systemów oparte o atak pozycyjny, a nie potoczne "kontry"? Przecież od 12/13, wszystkie transfery do linii pomocy, to gracze z drużyn preferujących kontrataki, to były właśnie półśrodki i transfer Cou będzie kolejnym z nich. Co do ostatniego pytania, to szczerze Ci powiem, ze ta wymieniona dwójka, Thiago i Verratti, wydaje się być najlepsza. Może odwrócę kota ogonem i zmienię nieco tor biegu, ale pomyśl, jak pięknie mogłaby wyglądać nasza linia pomocy, gdybyśmy konsekwentnie stawiali na Thiago, czy Fabregasa, a ograniczyli rolę Xaviego i Iniesty. Jeśli Cesc okazałby się niewypałem, to już w jego miejsce mógłby skoczyć Roberto. Koszt? Praktycznie zerowy. Oczywiście, to tylko alternatywne myślenie, ale czy warto ludziom, którzy wydali ponad 100 mln OJRO od 12/13 na wzmocnienia w pomocy (nikt na dłuższą metę nie okazał się wzmocnieniem), zaufać w kontekście zbliżającego się okienka transferowego?
0
No, dwunastka też istnieje tylko jak ci to powiedzieć, nieoficjalnie...
0
No cóż. W skrócie nasz zarząd: Wydaj przeszło 100mln na zawodników typu Andre Gomes, Ivan Rakitic czy Arda Turan w poszukiwaniu następcy Xaviego i niestety dalej go nie posiadaj gdzie takowego miałeś w swoim klubie ale oddałeś go za marne grosze do Bayernu. Do tego miej w krótkiej perspektywie zakończenie przygody z Barcą Iniesty. Rewelacja, nie?;) Oddaliśmy następcę, później wydaliśmy 100mln w celu poszukiwania takowego a i tak go dalej nie mamy. Niezrozumiałe.
0
Spoko, każdy ma prawo do własnych poglądów, oby tylko rządzący nie mieli podobnych, ale znając ich poczynania hańbiące Barcę, zapewne Coutinho zostanie sprowadzony.
Nie chcę się już odnosić do tej "10", ale na prawdę nie wiesz jakie pozycje występują w klasycznym 4-3-3? I nie wykręcaj się, że możemy grać inaczej.
1
To nie zauważyłeś, że za Lucho pomoc jest kompletnie rozregulowana? Poza tym, te statystyki są fałszywe, albo są to statystyki podań "na mecz", więc lepiej popraw to, bo niektórzy się nabiorą na nie. Iniesta w tym sezonie ma 77,08 podań NA 90 minut, 0,86 przechwytów na 90 minut i 50% wygranych pojedynków główkowych. Co do pierwszego wątku, mogę go rozwinąć, ale najpierw ty podaj jakiś argument, bo pierwsza próba – nieudana.
0
Jeny... nic, tylko puste słówka... Jeżeli chcemy wzmacniać środek pola, na pozycji na której nie mamy żadnego gracza, od dwóch sezonów, to musimy szukać właśnie takich pomocników, którzy mają około 100-tu podań na 90 minut i w miarę rozgarnięte statystki przechwytów. Po co nam kolejny ofensywny pomocnik, lub bardziej skrzydłowy w przypadku Cou, skoro na tą pozycję idealnie się nadaje Roberto. Poza tym, w Barcelońskim systemie nie istnieje pozycja "10", chyba, że chcesz abyśmy preferowali angielski futbol, ale wtedy to nasza dyskusja właśnie się skończy.
13
Sergio Samper jako jedyny ma szansę na powrót do kadry Barcelony po sezonie na wypożyczeniu w Granadzie. [Cope]
Watford jest zainteresowane sprowadzeniem do siebie Thomasa Vermaelena. [Sport]
0
Czy wymiatanie w środku, to 65 podań, z czego 81% celnych? Weźmy pod uwagę też to, że środkowi obrońcy mieli wtedy o wiele więcej podań, bo 93 i 73. To tak na szybko statystki z meczu, w którym Cou grał w środku pomocy.
0
Sergi Roberto, to ofensywny pomocnik, nie rozgrywający (!), który przez nieudolną politykę transferową, marnuje się na prawej obronie. Poza tym jeżeli dobrym rozgrywającym mógłby (twoim zdaniem) być Sergi to po co nam skrzydłowy w pomocy?
3
Ludzie, którzy widzą w Coutinho zbawienie naszej pomocy nie posiadają elementarnej wiedzy. Jak można, na pozycje ROZGRYWAJĄCEGO (!), chcieć gracza, który przeważnie gra na skrzydle? Ten "pomocnik" wykonuje zaledwie 53,62 podań na 90 minut, przechwyca piłke zaledwie 0,79 razy na 90 minut i wygrywa zaledwie 18% pojedynków główkowych, gdy tymczasem, perełka Thiago, przy podobnym wzroście – 56%. Jesteście pewni, że właśnie takiego zawodnika nam potrzeba do pomocy?...