Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No cóż. Dalej chwalcie redakcję bo dodali TOP3 komentarzy ; ) https://pbs.twimg.com/media/C4PMF99WcAAVZ0T.jpg
2
Co za propozycje i to tak publicznie... ;)
0
Okeee, czyli jakieś farmazony ktoś pisał. Jestem za CN :P
0
Mecz nie może być rozgrywany na stadionie jednego z finalistów więc CN odpada.
32
To co, znowu kible? ; ) https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16508377_1180019398780086_6227592329006315681_n.jpg?oh=26bf627cf00cd871835fb6104b53c1d0&oe=590A5584
1
http://aliez.me/live/se34p9bv4/
9
Paco??? Na skrzydle Paco?:DDDDDDDDDDDD
0
Oho, godzina do spotkania a tymczasem obecni tutaj wróżbici już narzekają i płaczą na obecność Andre Gomesa. Poważnie? To kogo wy byście dali tam na ofensywnie nastawione Atletico pod nieobecność Rafinhii, niegotowych do gry w całym meczu Iniesty i Busquetsa oraz Ardą na lewym skrzydle? Messiego? A może Ter Stegena? Poczekajcie do spotkania, być może Andre w końcu zamknie niektórym japy.
2
Pauzuje za kartki.
0
Wiadomo xd
0
Za to miałbyś piękne zwycięstwo i piękną wygraną na kuponie. Czy ja wiem, czy powinieś się cieszyć?;)
0
No cóż, nie mogłem sobie chyba wybrać lepszego meczu do rozpoczęcia przygody z tym sportem. Co za mecz!!!!!1
0
Ma ktoś dobry link do Eleven Sports? ;)
13
xDDDD Co to za towar?
1
Skoro Kamerun wygrał Puchar Narodów Afryki, to nasuwa się pytanie czy nasz Kameruński talizman dostanie jakiś medal czy coś? :v
10
Neymar słabo w defensywie. Aleix pięknie go objechał i bramka ewidentnie na konto Brazylijczyka.
0
Ter Stegen by to nawet obronił :V
0
Rewelacyjnie to wykończył Paco:)
0
Ładnie tam Mathieu śmiga na lewym skrzydle :P
4
Mirosławski:"Ter Stegen ostatnio jest w wysokiej formie"
Czy ja się przesłyszałem?:D
1
Grosicki od pierwszej minuty przeciwko Liverpoolowi;)
0
Poważnie? W takim razie kolega niżej lekko mnie zmylił :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Osobiście pierwszą połowę uważam za dobrą - nie dobrom :)
2
"Te mecze do jednej bramki już mi się przejadły." - Że co? XDDD
10
Nawet Mascherano robi coś czego Cristiano nie potrafi :v
1
xD
0
Vidal! Świetna informacja iż gość dostaje szansę w tak ważnym spotkaniu:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Chryste ludzie. Świetnie że zostały wprowadzone zmiany ale naprawdę trzeba w co piątym komentarzu wspominać o fioletowej? Cmon, kogo ta strona w ogóle interesuje? Odpuśćcie bo to bez sensu. Zamiast porównywać strony powinniśmy porównywać formę, wyniki i tak dalej a tam najlepiej nie jest.