0

Zalecam wyłączyć La Ramble :P

1

Denissss!!! Tak jest, liczyłem na niego:D

1

Przynajmniej pozytywnie zaskoczył Lucho wystawieniem Denisa od pierwszej minuty. Liczę na niego w tym meczu;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bane na miesiąc dostał.

0

Dziękuje! ;)

0

Ktoś jest w stanie polecić mi jakiś portal z filmami w miarę szybko po premierze? Z góry dzięki;)

3

Fioletowa się rozwija. Tym razem zamiast 5 minutowego okna ładowania przywitała mnie informacja:"Przepraszamy, nasze serwery sa przeciazone :( Zapraszamy ponownie za moment!"

xD

0

No to pływamy :V

26

Za 45 minut marzenia Madridistas o tryplecie mogą odlecieć jak Ronaldo w polu karnym po kontakcie z obrońcą;)

0

Kłaniam się nisko. Pan piłkarz Danilo :D

0

Ehhh Aspas ty.........

1

Najgorsze jest to że po obejrzeniu filmiku człowiek dalej słyszy ten dźwięk xD

0

meczosy.pl - tam są linki:)

0

Z tego co tam widziałem to również czterech dostanie downgrade. Paco, Andre, Mascherano oraz.... Busquets...

1

La Ramble :v

20

Jesus w kilka minut zrobił na mnie większe wrażenie niż Paco w kilkanaście, czy ile tam zagrał spotkań:)

0

Czuje się jakbym oglądał La Liga... A chciałem właśnie obejrzeć fajne widowisko bez błędów sędziowskich.... Eh:)

0

Ale City ciśnie. Brakuje im tylko skuteczności bo już powinni prowadzić.

0

Ronaldo chciał przywalić ręką w murawę ale przypomniał sobie że jest kontuzjowana ^_^

0

xD Dobrze że są plotki iż gość wróci. Założę się że zaczniemy wtedy grać i będzie to mocnym argumentem do tego komentarza xDDD

8

W sumie to nawet mnie nie rusza zbytnio sam rekord Realu. Irytujące jest to, że gdzie człowiek nie napiszę czegoś złego na Real jak na przykład fakt że zagrali słaby mecz tam ludzie spamują tym żałosnym i przereklamowanym "ból dupy"... Jakie to jest słabe...

4

Fioletowa padła. Z innych newsów: trawa jest zielona a niebo niebieskie:)

0

Kolejna fajna kontra Sevilli. Znów wybiegali w przewadze ale znów robią to za wolno. Powinni grać szybciej i do przodu przy tych kontrach.

1

3

W sumie to gdyby nie sędzia na Bernabeu i absurdalny rzut karny, byłoby 2-1 w dwumeczu ale też nie wiadomo jakim składem grałby Real. No cóż:)

0

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Sevilla!!!

0

Ale teraz Sevilla miała okazję wyjść 4 na 3... Szkoda że nie poszło podanie do środka. Aczkolwiek grają nieźle:)

0

Pique już piszę twitta:PPPP

0

Nie, był minimalny spalony - przynajmniej tak to wyglądało z dość ostrego ujęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?