Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Tylko Messi wczoraj grał na swoim poziomie, szkoda. Pięknie zakręcił;)
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=65124
2
Ale nikt cię nie zmusza. Ja tam jestem z drużyną nawet po porażkach. Ale widzę że nie każdy:)
0
E, chłop się zajarał albo coś. Głupie pytania co się stało:P Przecież problem kobiety i czegoś w życiu prywatnym to grubsza sprawa i chyba ostatnią rzeczą jaką się wtedy robi to wchodzenia na La ramble i proszenie o perma xd
0
Ja Ramos trafi to znikam.
0
Witam, organizujemy wśród kibiców Barcy amatorską ligę w grze haxball i szukamy dwóch chętnych osób. Zamysł jest taki aby grać w weekendy (sobota oraz niedziela)
Jeżeli ktoś byłby chętny pograć we wspólnym gronie kibiców Barcy i przy okazji podyskutować na różne tematy to prosiłbym o wiadomość priv!
0
Potrzebujemy kilku ludzi do rozegrania mini ligi 3v3 w haxballa między użytkownikami FCBarca. Jak ktoś jest chętny, to zapraszam. Można też po prostu pograć teraz. http://www.haxball.com/?roomid=~28fee7e22eb3f0e46b59d082755a6cb433f3902e2e39afcfd30a8079df69d4a4c
0
Podpinam się pod pytanie;)
0
Dobra jakby ktoś chciał grać i ogólnie dołączyć do naszej paczki (często gramy razem itp.) to pisac priv.
0
Jasne że 4fun zwłaszcza gdy tworzy się ośmioosobową ligę w dobrze znanym gronie cules:P Totalnie spontan jakieś tak zasady nasze i gramy dla rozrywki i rywalizacji.
0
To jest taka totalnie amatorska liga ludzi którzy wspólnie dyskutują o Barcelonie i brakuje nam jednej osoby aby były 4 zespoły:P
0
Witam. Są może tutaj osoby grające często, najlepiej prawie codziennie w haxballa i byłyby chętne na pogranie w wąskim gronie kibiców Barcelony (;)) ligę 2v2?:)
3
Ronaldo napisał na FB i poszły lajki. MSN popełniło błąd bo zamiast napisać post tylko udostępnili i taki Neymar miał ok 60k reakcji a Suarez 30k. Zepsuli:p
53
Na Eleven leci właśnie program "Eleven gol live"
Rozpoczęli dyskusję na temat "symulek". Rozpoczęli od Deulofeu, wówczas prowadzący Piź... Swięcicki rzucił tekstem "Niektórzy żartują że to nic dziwnego skoro został wychowany w La Masii" - nie słowo w słowo ale właśnie o to mu chodziło. Co za gość... Nie cierpię typa.
0
Jaki byście widzieli skład Barcelony w meczu legend z Realem?:)
0
Tapeta nr.2 odpada i to zdecydowanie:P
1
Nie ma co płakać. 3 odrobione czy 2 to nie ma większego znaczenia na tę chwilę bo znów wszystko zależy od nas, nie trzeba liczyć na porażkę Realu z inną drużyną. Wszystko zależy od nas!:)
2
Andre Gomes nasz talizman, joker wchodzi na boisko i nagle zdobywamy bramkę. Genialny Andre, genialna zmiana!!!!!!!!!!!!!!!!!111111 :D
1
To żart?:D
0
Jeżeli ktoś ma ochotę pograć na haxa na niewidocznym roomie(ddosy) to serdecznie zapraszam. http://www.haxball.com/?roomid=~21c3cdb3c2f8f8ba30f156071cc22baae59de225eacd35a325a0e56f2740c6e05
4
Ale łykasz pelikanie :V
1
Cristiano przed chwilą zachłysnął się wodą :V
0
Jak to "Jeszcze"? A co, już stracili z Valencią? Sprawdź ile razy już ratowali w tym sezonie wynik w końcówce. Trochę pokory, jeszcze mecz się nie skończył.
2
Ooooo proszę co się stało... Czyżby Luis Enrique w 80 minucie zorientował się że na ławce ma Iniestę, Denisa a na boisku biegają nic nie wnoszący pomocnicy? No brawo gratuluję;)
0
Sprawdź tutaj: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1383
0
Jeżeli ktoś chętny pograć 3v3 w haxa to serdecznie zapraszam: http://www.haxball.com/?roomid=~2fa1978c34aaf2644bb44209fcbb088205be1ddff8e3219f43616af3cdcb3a804
0
Jeżeli w ogóle można coś takiego napisać, to najbliżej do Jordana jest LeBronowi - mimo że i tak baardzo daleko:)
0
O to że redakcja jest chwalona za wprowadzenie kolejnej bzdury która tylko powiela gonitwę za łapkowaniem komentarzy a gdy tylko przyjdzie taka sytuacja jak kopiowanie okładek, nagle to nic nie znaczy. Lekko hipokryzja, ale co ja wiem:)
0
Bo zmienili. Jeszcze kilkanaście minut wcześniej było logo :)
0
Jaki problem? Mnie to bardziej bawi. Podrzuciłem tylko link jako ciekawostkę;)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.