Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Link do spotkania:) http://aliez.me/live/f42133rdf/
2
Nie kupie :P
0
Oke, czyli jednak się myliłem. Tak samo powinno być w przypadku PB :)
0
Nie wiem ale w przypadku TWD (także FOX) działa to chyba w ten sposób że w Polsce odcinki lecą dwa tygodnie po premierze światowej ale mogę się mylić, nie jestem pewny:)
7
Piąty sezon Prison Brake będzie miał premierę już 4 kwietnia. Dla mnie jeden z lepszych seriali jakie oglądałem i czekam bardzo;)
13
Niby fake ale jaki prawdziwy:P
http://screenshot.sh/m19Dbw3Ia5929
0
Nie do końca się zgodzę. Ludzie hejtują Gomesa to fakt. Ale każdy mu da czas, niech powoli zaczyna grać na odpowiednim poziomie. Problem w tym, że nie może dostawać tyle minut jeżeli gra tak słabo. Dostaje ich prawie najwięcej z pomocników mimo tego że gra zwyczajnie przeciętnie. Nie ma w tym zbyt wiele logiki, przynajmniej dla mnie. Denis który jest chyba najbardziej kreatywnym pomocnikiem ze wszystkich kandydatów do gry u boku Iniesty non stop siedzi na ławce. Szkoda, bo to on powinien dostawać więcej szans.
4
"Bayern dał 88 mln za Rakiticia więc odszedł"
Możecie mnie cisnął ale wiele dałbym aby przeczytać taki news na głównej xD
3
Wierni po kompromitacji, dumni po kompromitacji Indyczko :D
0
No jasne :DDDD
Jestem fanem Indyczki i chyba z wzajemnością skoro nazywa mnie idealnym tyłkiem. Coś niesamowitego, ego strzela jak Ronaldo w klasyku!
1
A może oni też nie są idealni? XD Hipokrytko. Mnie nazywasz idealnym tyłkiem (dzięki :*) a później piszesz że nie jesteś idealna. Ohohoh:D
2
Stwierdziła osoba która jakiś czas temu sprzedawała pół składu i zwalniała Tito... Nie bądź śmieszna, błagam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Nie ma czegoś takiego jak idealny Cules. Ale gdy ktoś płacze i wylewa żale a później piszę komuś aby nie płakał to chyba jest coś nie tak.
ps. Nie jestem idealnym tyłkiem :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Indyczka znów pisząca o czyimś płaczu xDDDD
Cóż za ponadprzeciętna hipokryzja. Nie pamiętasz jak zwalniałaś Tito?
0
Nie skąd, nigdy. Miałem na myśli formę drużyny bo przy wyborze ZP to jest teraz ważniejsze niż forma zawodnika co widzieliśmy ostatnio:)
1
Co z tego że jest w lepszej formie i generalnie gra lepiej - co dzieje się od dawna - skoro ta całą propaganda i chęć uczynienia Ronaldo najlepszym skutecznie wręczy mu nagrodę za jakieś trofea. Tak jak za poprzedni rok zresztą, było identycznie.
32
"Podania do najbliższego kolegi i brak błyskotliwego wyprowadzania piłki nie pozwalają nam na wystawienie Francuzowi innej noty niż wyjściowa."
Serio? Ja tam mam wrażenie że w kwestii wyprowadzania piłki Umtiti jest naprawdę bardzo dobry. Zazwyczaj piłki były wybijane do przodu i dość często trafiały do adresata. Nie często chłopak wybija futbolówkę w aut czy trybuny... Ale może nie mam racji i jestem zaślepiony szczerą piłkarską miłością do naszego stopera:)
0
Obawiam się że z taką formą i przy braku trofeów Leo odjedzie kolejna Złota Piłka...
34
Serio wywnioskowałeś po tym że zaskoczy iż przejdzie do Realu? XDDDDDDDDDDDD Chryste wszędzie teorie spiskowe:DDD Nie po to podpisał nowy kontrakt żeby w lato natomiast uciekać do Realu...
83
"Cadena COPE: Gerard Piqué za swoje słowa dotyczące pracy arbitrów może zostać zawieszony na kilka spotkań. Sprawa uderzenia Umtitiego przez Aduriza prawdopodobnie zostanie umorzona."
Przecież to jest dramat jakiś.
2
Ej co to za fuszerka. Mazurek w slow motion? Co za ....
0
Ta, pewnie Madridista:P
0
Przecież to jest dramat. Cały czas wiatr w plecy, nagle tuż przed Tande wiatr zaczyna wiać pod narty. Przed jego skokiem zmniejszamy belkę. Skacze daleko, nagle znów wiatr w plecy i co? No nic, skaczą sobie 110-120 metrów. Przecież to jakiś żart jest:)
0
Spokojnie tylko dwa punkty dodają za jedną belkę. Szału Tande nie zrobił tym skokiem.
0
Jeżeli na Camp Nou będzie tak samo... Trzeba się mentalnie przygotować na horror :)
3
https://postimg.org/gallery/qtwo10ri/
I ty Indyczka? Naprawdę ty śmiesz wypowiadać się na temat narzekania Cules?
No faktycznie dziwne że kibice martwią się i narzekają na grę po porażce. Nie pierwszej w tym sezonie zresztą.
6
Neymar świetny mecz. Sympatycznie że jednak glebnął. Teraz będzie się działo pod ich bramką;)
0
Nerwy robią swoje xD