2

Link do spotkania:) http://aliez.me/live/f42133rdf/

2

Nie kupie :P

0

Oke, czyli jednak się myliłem. Tak samo powinno być w przypadku PB :)

0

Nie wiem ale w przypadku TWD (także FOX) działa to chyba w ten sposób że w Polsce odcinki lecą dwa tygodnie po premierze światowej ale mogę się mylić, nie jestem pewny:)

7

Piąty sezon Prison Brake będzie miał premierę już 4 kwietnia. Dla mnie jeden z lepszych seriali jakie oglądałem i czekam bardzo;)

13

Niby fake ale jaki prawdziwy:P

http://screenshot.sh/m19Dbw3Ia5929

0

Nie do końca się zgodzę. Ludzie hejtują Gomesa to fakt. Ale każdy mu da czas, niech powoli zaczyna grać na odpowiednim poziomie. Problem w tym, że nie może dostawać tyle minut jeżeli gra tak słabo. Dostaje ich prawie najwięcej z pomocników mimo tego że gra zwyczajnie przeciętnie. Nie ma w tym zbyt wiele logiki, przynajmniej dla mnie. Denis który jest chyba najbardziej kreatywnym pomocnikiem ze wszystkich kandydatów do gry u boku Iniesty non stop siedzi na ławce. Szkoda, bo to on powinien dostawać więcej szans.

4

"Bayern dał 88 mln za Rakiticia więc odszedł"

Możecie mnie cisnął ale wiele dałbym aby przeczytać taki news na głównej xD

3

Wierni po kompromitacji, dumni po kompromitacji Indyczko :D

0

No jasne :DDDD
Jestem fanem Indyczki i chyba z wzajemnością skoro nazywa mnie idealnym tyłkiem. Coś niesamowitego, ego strzela jak Ronaldo w klasyku!

1

A może oni też nie są idealni? XD Hipokrytko. Mnie nazywasz idealnym tyłkiem (dzięki :*) a później piszesz że nie jesteś idealna. Ohohoh:D

2

Stwierdziła osoba która jakiś czas temu sprzedawała pół składu i zwalniała Tito... Nie bądź śmieszna, błagam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Nie ma czegoś takiego jak idealny Cules. Ale gdy ktoś płacze i wylewa żale a później piszę komuś aby nie płakał to chyba jest coś nie tak.

ps. Nie jestem idealnym tyłkiem :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Indyczka znów pisząca o czyimś płaczu xDDDD
Cóż za ponadprzeciętna hipokryzja. Nie pamiętasz jak zwalniałaś Tito?

0

Nie skąd, nigdy. Miałem na myśli formę drużyny bo przy wyborze ZP to jest teraz ważniejsze niż forma zawodnika co widzieliśmy ostatnio:)

1

Co z tego że jest w lepszej formie i generalnie gra lepiej - co dzieje się od dawna - skoro ta całą propaganda i chęć uczynienia Ronaldo najlepszym skutecznie wręczy mu nagrodę za jakieś trofea. Tak jak za poprzedni rok zresztą, było identycznie.

32

"Podania do najbliższego kolegi i brak błyskotliwego wyprowadzania piłki nie pozwalają nam na wystawienie Francuzowi innej noty niż wyjściowa."



Serio? Ja tam mam wrażenie że w kwestii wyprowadzania piłki Umtiti jest naprawdę bardzo dobry. Zazwyczaj piłki były wybijane do przodu i dość często trafiały do adresata. Nie często chłopak wybija futbolówkę w aut czy trybuny... Ale może nie mam racji i jestem zaślepiony szczerą piłkarską miłością do naszego stopera:)

0

Obawiam się że z taką formą i przy braku trofeów Leo odjedzie kolejna Złota Piłka...

34

Serio wywnioskowałeś po tym że zaskoczy iż przejdzie do Realu? XDDDDDDDDDDDD Chryste wszędzie teorie spiskowe:DDD Nie po to podpisał nowy kontrakt żeby w lato natomiast uciekać do Realu...

83

"Cadena COPE: Gerard Piqué za swoje słowa dotyczące pracy arbitrów może zostać zawieszony na kilka spotkań. Sprawa uderzenia Umtitiego przez Aduriza prawdopodobnie zostanie umorzona."

Przecież to jest dramat jakiś.

2

Ej co to za fuszerka. Mazurek w slow motion? Co za ....

0

Ta, pewnie Madridista:P

0

Przecież to jest dramat. Cały czas wiatr w plecy, nagle tuż przed Tande wiatr zaczyna wiać pod narty. Przed jego skokiem zmniejszamy belkę. Skacze daleko, nagle znów wiatr w plecy i co? No nic, skaczą sobie 110-120 metrów. Przecież to jakiś żart jest:)

0

Spokojnie tylko dwa punkty dodają za jedną belkę. Szału Tande nie zrobił tym skokiem.

0

Jeżeli na Camp Nou będzie tak samo... Trzeba się mentalnie przygotować na horror :)

3

https://postimg.org/gallery/qtwo10ri/

I ty Indyczka? Naprawdę ty śmiesz wypowiadać się na temat narzekania Cules?
No faktycznie dziwne że kibice martwią się i narzekają na grę po porażce. Nie pierwszej w tym sezonie zresztą.

6

Neymar świetny mecz. Sympatycznie że jednak glebnął. Teraz będzie się działo pod ich bramką;)

0

Nerwy robią swoje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?