Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta jest, wrócił meczyk wróciła sympatyczna muzyczka Katarska i można sobie we wtorkowe popołudnie spędzać miło czas. Klimacik jak na pikniku;)
0
Usuń bo dostaniesz bana za wymienienie w komentarzu użytkownika który otrzymał bana xD
8
Ta seria dawno temu odeszła od głównego motywu jakim były SAMOCHODY. Teraz to zwykły film sensacyjny z dodatkiem ładnych wozów i nic więcej - szkoda.
12
Gdyby nie te przyśpiewki to trochę taki orlik ;v
0
Co już? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jestem tak w tyle że jeszcze pierwszej nie widziałem, cmon XD
1
Szczerze mówiąc podoba mi się słaba jakość transmisji. Powiewa trochę takim retro klimatem. Super sprawa;)
0
Ten dzieciak pozamiatał :)
1
Ale tam mają święto :D Ale się jarają tym meczykiem:D
1
Ok, tak wyglądają na chwile obecną statystyki minut spędzonych na boisku przez zawodników pierwszej drużyny. Oczywiście nie brałem pod uwagę zawodników którzy klub opuścili jak Munir czy Bravo. Statystyki nie biorą pod uwagę jedynie dwóch spotkań z Sevillą z początku sezonu.
1620 - Ter Stegen
1541 - Luis Suarez
1514 - Neymar
1482 - Sergio Busquets
1440 - Sergi Roberto
1384 - Leo Messi
1369 - Mascherano
1281 - Gerard Pique
1211 - Ivan Rakitic
1040 - Samuel Umtiti
990 - Lucas Digne
988 - Andre Gomes
981 - Jordi Alba
976 - Arda Turan
779 - Denis Suarez
683 - Rafinha
634 - Andres Iniesta
502 - Paco Alcacer
394 - Mathieu
270 - Aleix Vidal
270 - Cillessen
0 - Masip
Czyli właściwie tak jak się spodziewałem. Moim zdaniem ciut większą rotacje mógłby Lucho stosować w przypadku MSN, Busiego oraz przede wszystkim częściej dawać odpocząć Sergiemu. Zwłaszcza, że Aleix pozytywnie zaskoczył w spotkaniu z Borussią M.
11
Barça XI:
13.Cillessen
3.Piqué
4.Rakitic
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar Jr
12.Rafinha
14.Mascherano
19.Digne
21.A.Gomes
22.A.Vidal
4
Ok. Spróbuję się odnieść do słów Ronaldo w których stwierdził że grając w Argentynie i Barcelonie miałby więcej Złotych Piłek...
A więc tak. Real Madryt obiektywnie jest na tym samym poziomie co Barcelona. Wygrali w końcu dwie Ligi Mistrzów w ciągu ostatnich trzech sezonów.
Wg. Transfermarkt Real jest ciut więcej wart od Barcelony. Mają większą kadrę a co za tym idzie większe pole manewru. Wprost trzeba sobie powiedzieć, że mają również na chwile obecną lepszą ławkę. Kovacic, Isco, Varane czy James wchodząc ostatnio do składu grali naprawdę dobrze. Nawet Mariano po wejściu z ławki strzela bramkę.
Teraz Portugalia. Czy faktycznie jest taka słaba jak wielu mówi? Mam wątpliwości. Po raz kolejny powołam się na transfermarkt gdzie Portugalia jest więcej warta od... Niemiec oraz Francji. Argentyna jest warta trochę więcej ale warto wziąć pod uwagę że czterech z pięciu najlepszych oraz najwięcej wartych zawodników (moim zdaniem ofc) tej kadry to napastnicy. Ciężko chyba ustawić ich wszystkich na boisku, prawda? Środek pola nie wygląda już tak dobrze nie wspominając już o obronie czy bramce. Portugalia nie ma takiej ofensywy ale przewyższa Argentyne w obronie i zwyczajnie ma lepiej rozłożone siły. Argentyna to głównie atak i nie wiele więcej moim zdaniem. Czy zatem faktycznie Argentyna jest lepsza? Ryzykowna teza.
No ale przecież wg. CeeRa wszyscy grają średnio, on ciągnie kadrę i klub za uszy i generalnie gdyby wszyscy grali na jego poziomie to... No wiecie;)
2
On po prostu dobrze wie, że jest ktoś lepszy od niego i za wszelką cenę różnymi sposobami próbuje przekonać ludzi że wcale tak nie jest:)
2
Nie tylko Messi musi robić dwa razy więcej. Taki Suarez czy Lewandowski musieliby ze 100 bramek w roku strzelić by chociaż brano ich pod uwagę... Już to wczoraj pisałem ale chłopak który strzelił 5 bramek mniej od zwycięzcy jest 16 a drugi który strzelił więcej bramek od triumfatora i był właściwie kluczową postacią w lidze w zespole który te rozgrywki wygrał jest za gościem który statystycznie był gorszy od Lewandowskiego a na dodatek przegrał oba najważniejsze finały w tym roku. Już nie wspominając jakim absurdem jest 11 miejsce Auby w tym roku gdzie w 2015 strzelił więcej bramek a nawet nie był nominowany:)
0
A teraz sam Van Gaal jest popychany i wypychany z każdego kolejnego klubu ; )
9
W sumie współczuję kibicom Realu tej strony. Ich gość wygrywa Złotą Piłkę a strona nie działa przez pół godziny :D Parodia.
0
Czy ja dobrze czytam? Reszta miejsc o 21? Co za żenada. Zero profesjonalizmu.
9
Mahrez 7. To pewnie za dobre Euro XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Był ważniejszy niż Ronaldo. Jak dla mnie jest za nisko.
0
No to jest tak. 1/4 Euro - fatalnie, daleko. Mistrz Euro - wygrywa. Ten kto nie grał to po środku (Auba). Chore, chore i jeszcze raz chore ale przynajmniej jest wesoło :D
14
Rui Patricio. Ok, czyli tak jak sądziłem. To nie jest wybór najlepszych w tym roku, sezonie czy 12 miesięcy. Mam wrażenie że pod uwagę brane jest tylko Euro :D
Panie i Panowie, oto Złota Piłka Euro 2016 ; )
25
Czyli tak. Lewandowski zdobył w tym roku wg. fioletowej 46 bramek. Awansował również z reprezentacją do ćwierćfinału Euro co było sukcesem dla repry która na Euro grała dopiero 3 raz i jest na wspaniałym 16 miejscu!!!.
Natomiast Ronaldo zdobył 51 bramek (całe 5 więcej...), wygrał Euro pokonując po karnych Polskę gdzie właśnie wtedy Lewy zdobył bramkę i... wygra nagrodę:)
Wybaczcie, ale dla mnie ten plebiscyt to zwyczajnie żart i nie porozumienie. Sądziłem, że po wszystkich zmianach będzie to rzetelny i obiektywny plebiscyt a tutaj takie zaskoczenia. Nic mnie już nie zdziwi. Może jeszcze nawet Vardy to wygrać;)
Żenujące.
4
Lewandowski 16 miejsce. Niech mi ktoś powie, czy ten plebiscyt jest poważny? Czy to głosowanie jest poważne? Śmiech...
9
Czytam sobie Ramble i... Czy wy się boicie PSG? Naprawdę? Przecież ta drużyna to cień ekipy w której grał Zlatan. Są kompletnie bez formy. Ba, Napoli z Milikiem może okazać się trudniejszym rywalem dla Realu niż PSG dla nas. Już ich kilka razy odprawiliśmy i mogę się założyć że teraz będzie podobnie. Chociaż zgadzam się w jednym, wolałbym trudniejszego rywala ale kogoś INNEGO. Ile razy można oglądać odpadające PSG?;)
4
Naprawdę szczerze i z całego serca współczuje. Naprawdę musi cię to serduszko boleć w takich dniach jak ten. Nie jesteś nawet w stanie szanować innej drużyny. No ale nie pierwszy raz wylatujesz z kompleksami gdy ktoś odważy się skrytykować małoletniego Hawka (ta, czekam aż nazwiesz mnie pedofilem XD) Pamiętaj, że jedną z podstaw bycia kibicem to szacunek dla innych drużyn:)
1
"ale tak wiecznie nie będzie, prawda?" - Od kilkunastu miesięcy czytam o tym, że to szczęście trwać wiecznie nie może. A jednak, ciągle trwa:)
1
Naprawdę, usuń :DDDDDDDDDDDD
5
Nie ma to jak pisać odpowiedź do komentarza danego użytkownika która pojawia się pod innym komentarzem (jeden niżej)... Ehh:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika