0

3 minuta spotkania i Valencia już przegrywa po rzucie karnym xD

1

Mathieu :D Dawno chłopaka nie widziałem :P

1

No proszę. Real mimo plagi kontuzji zagra jutro bez Ronaldo. Jeżeli to wygrają, to szacun przeogromny;)

1

Ramos nie gra w pierwszym meczu więc będą musieli strzelić przed 90 :P

ps. wyślij totka na priv.

25

Nie żartuj. LM to najbardziej wartościowe trofeum jakie można zdobyć. Zdobycie tego, zagwarantuje nam bycie najlepszą ekipą tego roku i mnóstwo nagród dla naszych zawodników:P

9

Z La Ramblą :V

4

River Plate friendly - Games 1, Goals 12

Co za gość:D

2

Chryste... Człowiek odpala internet, odwiedza kilka stron, patrzy a tam: "Neymar oficjalnie przechodzi do PSG w styczniu za 150M" - Się człowiek zestresował, zirytował a to jakieś Hiszpańskie Prima Aprilis xD

1

Ehhh. Na sam widok jego twarzy robi mi się nie dobrze:D

0

efilmy.tv - Czy jakoś tak:P

2

Właściwie w kwestii życzeń świątecznych wszystko zostało już napisane więc osobiście życzę wam przede wszystkim zdrowia bo nie ważne co by się działo, to ono jest najważniejsze. Oby przyszły rok był dla nas udany Cules;) Wesołych świąt!!!

0

No przecież Sampaoli stwierdził że ZP co roku powinna iść do Leo:)

0

Porównywać coś takiego do jakiegoś bzdurnego przy tym losowania. Ehhh...

42

No cóż, wzajemnie i srogich porażek po nowym roku :P

12

"Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, włodarze Athletiku Bilbao zakomunikowali, że u środkowego obrońcy Yeraya Alvareza wykryto nowotwór jąder"

Masakra... Oby wygrał ten mecz:)

3

Odpowiedz mi na koniec na jedno pytanie. Po co tutaj o tym piszesz? Konto 11 dni w serwisie, ironiczne komentarze. Serio, nie rozumiem ludzi którzy wchodzą na strony innych klubów i prowokują, ironizują i tak dalej. Nakręcacie tylko te bzdurne wojenki a później płaczecie jak to źle zostaliście potraktowani na fcbarca.com
Wesołych świąt:)

24

Wszystko fajnie ale chyba nie trzeba ci przypominać ostatniego Klasyku na Bernabeu skoro przywołujesz te z CN? Dlaczego mamy narzekać? To inni mają narzekać że trafiają na Barcelone a nie na odwrót.

1

Warto docenić troskę pracodawcy w takim razie:P

0

4

"Nie ma na to szans" - A przypomnieć ci superpuchar Europy gdy Sevilla chwile po tym jak objął ją Sampaoli prawie doprowadziła do rzutów karnych z pół rezerwowym Realem? Teraz grają kilka razy lepiej. Wówczas wyglądało to słabo. Sampaoli dobrze naprowadził tę drużynę. Grają ofensywną fajną piłkę. Poza tym grają z Realem 3 razy w styczniu a biorąc pod uwagę wyniki z Nami czy Juventusem szanse że Real odpadnie bądź straci punkty w lidze są całkiem spore.

0

No a ile zajmuje wykupienie kart i wystawienie ich na godzinę na licytacje? Chyba nie wiele moim zdaniem. Wystarczy raz dziennie wejść na rynek, wykupić masę kart i wystawić za większą cenę. Nic trudnego.

5

1 zasada w FIFIE - nie otwieraj paczek za coinsy.
2 zasada w FIFIE - nie otwieraj paczek za coinsy.
3 zasada w FIFIE - nie otwieraj paczek za coinsy.

Zamiast tego lepiej handlować. Wystarczy dojść do zysku na poziomie 100k dziennie co zajmuje jakieś góra pół godzinki w ciągu dnia i można mieć każdego piłkarza:)

6

Czyli co, Bartek posmarował? :D Wciąż jestem w szoku że Real wylosował Sevillę. Szykuje się prawdziwy test dla Zidane'a. Jeżeli dadzą radę z Sevillą w lidze i pucharze to sądzę, że można przestać pisać o "farcie". Tak czy siak, liczę na sporą wpadkę białych:)

7

Co warto zapamiętać?



21.12.2016r, 73' minuta spotkania FC Barcelony z Herculesem w 1/16 Pucharu Króla, Paco Alcacer strzela pierwszego oficjalnego gola w Barcelonie i rozpoczyna drogę ku koronie króla strze...



To również jego druga bramka w drugim kolejnym meczu co jest lepszym wynikiem od chociażby Neymara!:)

1

Arda kolejny dobry występ gdy gra od początku.

4

Paco wrócił do formy.

6

Ja pierdziele co Denis gra... Ewidentnie lepiej czuje się na pozycji Iniesty i może ktoś si zaśmieje ale moim zdaniem to on będzie jego zastępcą:)

4

O mój boże ja pierdziele xDDDDDDD PACOOOOO

0

Tak, jak dla mnie jest potrzeba wydawania pieniążków na kolejnego PO aby przesunąć Sergiego znów do pomocy.

9

Jaką ławkę? Trybuny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?