Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aduriz z miejsca i już za pierwszy mecz w 2017 nominowany do pajaca roku.
0
Przecież to jest je8****** k***** kabaret w wykonaniu pana pseudo sędzieog XD
1
Zaczął się pressing Athletic...
1
Zaproponowałem kandydaturę Kucharczyka jakiegoś ze względu na jeszcze słabszy klub w którym występuje:P
13
Wszedłem dziś na FB poczytać komentarze. Znalazłem dość sympatycznego i kulturalnego kibica Realu. Rozpocząłem dyskusję lecz po chwili przeniosłem się na priv by nie spamować w komentarzach. Nagle znikąd pojawił się temat TOTY. Wówczas gość zaatakował mnie niewyobrażalną siłą argumentów. Tam samo z innym na pozór sympatycznym kibicem Królewskim. Wystarczyła chwila, rozpoczęcie dyskusji o TOTY i głównie obecności Iniesty abym zmienił zdanie o tych ludziach. Przecież takie osobniki hamują rozwój cywilizacji. To jest po prostu dramat.
Oto perełki i najlepsze co napisali:"Iniesta nawet nie ma 1 składu", "Ramos to najlepszy obrońca świata ze względu na ważne bramki", "Griezmann bardziej zasłużył od Suareza ponieważ gra w słabszym klubie", "Iniesta to musiał komuś ^&&*^ ciągnąć że znalazł się w toty" - na końcu jeszcze zostałem sympatycznie obrażony przez ów "kibiców"
Ja wiem, że tutaj często dzieją się niewyobrażalne rzeczy które często pogrążają społeczność tego portalu i mogę być trochę nieobiektywny w kwestii oceny ale z całym szacunkiem dla grona faktycznych kibiców z jakimkolwiek szacunkiem dla rywala, gorszych kibiców niż ma Real Madryt nigdy w życiu nie widziałem.
Mam dość, to nie na moje nerwy:)
0
No jeżeli Leo ma się lepiej niż przed przerwą.... To w ogóle możliwe?:D
1
Raz na jakiś czas można zagrać ale traktuj to raczej jak możliwość zbudowania składu, pogrania świetnymi kartami, informami i tak dalej. Na jakikolwiek zysk bym tutaj nie liczył:)
0
Chryste...... Można to wyłączyć:)
0
Szkoda w ogóle na to patrzeć:)
0
Bodajże 37 ;))))
0
Zaczyna się żenada w wykonaniu obrońców Sevilli na Bernabeu:D
1
Hahahaha:DDD Uprzedził cię kolega xD
0
Może nie przeciętny - źle dobrałem słowo. Ale szału nie robi. Casilla na bramce, Asensio, Morata. Szału nie ma sądzę że Sevilla ma spore szanse na wygranie tego spotkania:)
0
https://pbs.twimg.com/media/C1WTMQTWQAAZT99.jpg
Bez szału ten skład Realu na Sevillę. Jeżeli to wygrają to już nie wiem czego potrzeba aby doznali porażki. Niemniej liczę i przeczuwam iż dziś skończy się ich passa triumfów:)
0
Bodajże 1,7pkt - czyli 1 metr. Do zrobienia.
0
"Too beat" wleciało na ponad 120 i może skakać...
2
Hahahahaha śmiech po prostu:)
0
A szkoda gadać, szkoda **** gadać... Tande cholerny farcik.
0
Biedaczek Fannemel znów przegrał z Polakiem:DDD
0
Spróbuj do jakiegoś sklepu ze sprzętem, popytaj może ktoś będzie wiedział:) Ewentualnie jakiś sklep z grami który ma również serwis a jest takich sporo.
1
Tande... No to konkurs nie będzie odwołany :P
1
Wiatr był od zawsze. Sęk w tym, że teraz wieje zbyt mocno aby ten konkurs mógł być w ogóle prowadzony.
0
Parę miesięcy? Już dawno powinieneś oddać do naprawy bądź jakiegoś znajomego obeznanego w sprzętach by sprawdził co się dzieje;)
7
To jest żart. Ten konkurs może ustawić wyniki tegorocznego T4S a oni kombinują. Belka co chwile zmieniana, wiatr raz w plecy raz pod narty. Co za loteria. Może LOTTO byłoby zainteresowane sponsoringiem T4S?:P
0
Już się odbywa. http://aliez.me/live/fsp05vsses/
2
Szlag by trafił ten Arsenal xD
0
Arsenal... Karniaczek i przegrywają 0-2 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
No tak powoływanie się na jakiegoś kibica Valencii i pisanie na tej podstawie że byłby to słaby transfer... Zwłaszcza że chodzi o ten jeden mecz. Łoezu, nie pierwszy raz z twojej klawiatury lecą tutaj takie brednie...
1
Podobno - XDDDDDDDD Oglądasz ty chociaż ten mecz? :DDDDDDDDDDDDD
0
3... Ale dno. Pogrom się szykuje:)