0

Aduriz z miejsca i już za pierwszy mecz w 2017 nominowany do pajaca roku.

0

Przecież to jest je8****** k***** kabaret w wykonaniu pana pseudo sędzieog XD

1

Zaczął się pressing Athletic...

1

Zaproponowałem kandydaturę Kucharczyka jakiegoś ze względu na jeszcze słabszy klub w którym występuje:P

13

Wszedłem dziś na FB poczytać komentarze. Znalazłem dość sympatycznego i kulturalnego kibica Realu. Rozpocząłem dyskusję lecz po chwili przeniosłem się na priv by nie spamować w komentarzach. Nagle znikąd pojawił się temat TOTY. Wówczas gość zaatakował mnie niewyobrażalną siłą argumentów. Tam samo z innym na pozór sympatycznym kibicem Królewskim. Wystarczyła chwila, rozpoczęcie dyskusji o TOTY i głównie obecności Iniesty abym zmienił zdanie o tych ludziach. Przecież takie osobniki hamują rozwój cywilizacji. To jest po prostu dramat.

Oto perełki i najlepsze co napisali:"Iniesta nawet nie ma 1 składu", "Ramos to najlepszy obrońca świata ze względu na ważne bramki", "Griezmann bardziej zasłużył od Suareza ponieważ gra w słabszym klubie", "Iniesta to musiał komuś ^&&*^ ciągnąć że znalazł się w toty" - na końcu jeszcze zostałem sympatycznie obrażony przez ów "kibiców"

Ja wiem, że tutaj często dzieją się niewyobrażalne rzeczy które często pogrążają społeczność tego portalu i mogę być trochę nieobiektywny w kwestii oceny ale z całym szacunkiem dla grona faktycznych kibiców z jakimkolwiek szacunkiem dla rywala, gorszych kibiców niż ma Real Madryt nigdy w życiu nie widziałem.
Mam dość, to nie na moje nerwy:)

0

No jeżeli Leo ma się lepiej niż przed przerwą.... To w ogóle możliwe?:D

1

Raz na jakiś czas można zagrać ale traktuj to raczej jak możliwość zbudowania składu, pogrania świetnymi kartami, informami i tak dalej. Na jakikolwiek zysk bym tutaj nie liczył:)

0

Chryste...... Można to wyłączyć:)

0

Szkoda w ogóle na to patrzeć:)

0

Bodajże 37 ;))))

0

Zaczyna się żenada w wykonaniu obrońców Sevilli na Bernabeu:D

1

Hahahaha:DDD Uprzedził cię kolega xD

0

Może nie przeciętny - źle dobrałem słowo. Ale szału nie robi. Casilla na bramce, Asensio, Morata. Szału nie ma sądzę że Sevilla ma spore szanse na wygranie tego spotkania:)

0

https://pbs.twimg.com/media/C1WTMQTWQAAZT99.jpg



Bez szału ten skład Realu na Sevillę. Jeżeli to wygrają to już nie wiem czego potrzeba aby doznali porażki. Niemniej liczę i przeczuwam iż dziś skończy się ich passa triumfów:)


0

Bodajże 1,7pkt - czyli 1 metr. Do zrobienia.

0

"Too beat" wleciało na ponad 120 i może skakać...

2

Hahahahaha śmiech po prostu:)

0

A szkoda gadać, szkoda **** gadać... Tande cholerny farcik.

0

Biedaczek Fannemel znów przegrał z Polakiem:DDD

0

Spróbuj do jakiegoś sklepu ze sprzętem, popytaj może ktoś będzie wiedział:) Ewentualnie jakiś sklep z grami który ma również serwis a jest takich sporo.

1

Tande... No to konkurs nie będzie odwołany :P

1

Wiatr był od zawsze. Sęk w tym, że teraz wieje zbyt mocno aby ten konkurs mógł być w ogóle prowadzony.

0

Parę miesięcy? Już dawno powinieneś oddać do naprawy bądź jakiegoś znajomego obeznanego w sprzętach by sprawdził co się dzieje;)

7

To jest żart. Ten konkurs może ustawić wyniki tegorocznego T4S a oni kombinują. Belka co chwile zmieniana, wiatr raz w plecy raz pod narty. Co za loteria. Może LOTTO byłoby zainteresowane sponsoringiem T4S?:P

0

2

Szlag by trafił ten Arsenal xD

0

Arsenal... Karniaczek i przegrywają 0-2 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

No tak powoływanie się na jakiegoś kibica Valencii i pisanie na tej podstawie że byłby to słaby transfer... Zwłaszcza że chodzi o ten jeden mecz. Łoezu, nie pierwszy raz z twojej klawiatury lecą tutaj takie brednie...

1

Podobno - XDDDDDDDD Oglądasz ty chociaż ten mecz? :DDDDDDDDDDDDD

0

3... Ale dno. Pogrom się szykuje:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?