Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"ulubieńcy Bravo" - Kogo Claudio lubi z naszej La Rambli? :)
2
To co? Bo ja się ucieszę z Legii w Lidze Europy i tylko będę się śmiać z tych co skazywali ich na pożarcie:)
0
Bo się nie zmieścił :V
13
"Andres Iniesta przez 60 minut, które przebywał dzisiaj na boisku zdążył wykonać 120 podań z czego tylko 9 z nich było niecelnych.
Większość z tych podań to były piłki posyłane w strefę ataku."
Nie wiem, czy ktoś o tym pisał ale te statystyki tylko dowodzą jak wybitnym piłkarzem jest Andres i to tuż po kontuzji... Denis, ucz się od starszego kolegi to może chociaż w połowie wypełnisz po nim lukę;)
9
Paco Alcacer asysta... Tak, dobrze czytacie. POWTARZAM - Alcacer asysta!!!
1
Co Denis dziś gra... Kolejny raz udowadnia że to on powinien grać w pomocy obok Busquetsa oraz Iniesty. Ciekawe, czy znów w nagrodę dostanie ławe:)
0
Iniesta nie ma jak dla mnie żadnej ceny. Nie ma liczb, które odzwierciedliłyby jego wartość. Daleka pozycja to prawdopodobnie konsekwencje jego wieku.
0
Paco xDDDDDDDDDDD
6
Co w tym złego? Zbędny komentarz...
14
To nic nie zmienia. Nie ma znaczenia, kto kiedy leciał tym samolotem bo ostatecznie do tragedii doszło i zginęło w niej mnóstwo ludzi.
0
No właśnie jestem ciekaw. Gra rozgrywa się kilka lat po jedynce więc powinna wiedzieć. Może stąd ta nienawiść? (Między Ellie a Joelem)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie rozumiem. Co to zmienia? Jeżeli ktoś tak robił to również ty musisz tak robić? Myślałem, że ludzie mają swój rozum ale być może się myliłem.
2
No to jest kobiece myślenie. Z jednej strony chcą uprawnienia ale z drugiej jak coś napiszesz to pojawia się argument "Ale do kobiety tak?" a później przepuszczaj w drzwiach zamykaj za nimi drzwi od samochodu i tak dalej. Hipokryzja pełną gębą.
1
Czyli dla ciebie występy w Barcelonie, bramka w La Lidze itp. to nic? Jednak coś z tobą nie tak...
ps. Idąc twoim tokiem rozumowania, Xavi oraz Iniesta nic nie osiągnęli? Znów nie myślisz co piszesz. Jak tu cię traktować poważnie?
3
Ten klocek osiągnął więcej niż ty i 90% ludzi na tej stronie także sprawdzaj co piszesz na przyszłość :)
16
Aguero 4 mecze zawieszenia, Fernandinho 3....
Paranoja żeby w tak głupi sposób przy już przegranym spotkaniu w samej końcówce załatwić sobie przymusowe wakacje. Obaj ominą na przykład mecz z Arsenalem.
1
Z jednej strony Pudzian szacun. Wypowiedź mega. Ale to "Trafił jednym ciosem, trafił!!!!" - to taka metrowa szpila w d*pe Popka :DDDDDDDDDD
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
5
INIESTA SIĘ ROZGREWA, POWTARZAM - INIESTA NA ROZGRZEWCE:)
2
Brawo Benzema. Ładnie w obronie dla nas :D
0
Sędzia chyba nie wie co się dzieje:)
0
http://aliez.me/live/gip7gvsx/
7
Większej bzdury dziś już nie przeczytam.
0
o boże............
0
3 minuta, Ronaldo już leży. Wszystko w normie.
1
Ale ciary przy hymnie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przestańcie proszę płakać gdzie obejrzycie mecz. Meczosy . pl - tam macie linki do każdego spotkania po POLSKU :)
1
Griezmann? No i tego nie rozumiem. Ani nie wygrał więcej trofeów od Suareza ani nie miał lepszych statystyk... Ehhhh.