0

"ulubieńcy Bravo" - Kogo Claudio lubi z naszej La Rambli? :)

2

To co? Bo ja się ucieszę z Legii w Lidze Europy i tylko będę się śmiać z tych co skazywali ich na pożarcie:)

0

Bo się nie zmieścił :V

13

"Andres Iniesta przez 60 minut, które przebywał dzisiaj na boisku zdążył wykonać 120 podań z czego tylko 9 z nich było niecelnych.

Większość z tych podań to były piłki posyłane w strefę ataku."



Nie wiem, czy ktoś o tym pisał ale te statystyki tylko dowodzą jak wybitnym piłkarzem jest Andres i to tuż po kontuzji... Denis, ucz się od starszego kolegi to może chociaż w połowie wypełnisz po nim lukę;)

9

Paco Alcacer asysta... Tak, dobrze czytacie. POWTARZAM - Alcacer asysta!!!

1

Co Denis dziś gra... Kolejny raz udowadnia że to on powinien grać w pomocy obok Busquetsa oraz Iniesty. Ciekawe, czy znów w nagrodę dostanie ławe:)

0

Iniesta nie ma jak dla mnie żadnej ceny. Nie ma liczb, które odzwierciedliłyby jego wartość. Daleka pozycja to prawdopodobnie konsekwencje jego wieku.

0

Paco xDDDDDDDDDDD

6

Co w tym złego? Zbędny komentarz...

14

To nic nie zmienia. Nie ma znaczenia, kto kiedy leciał tym samolotem bo ostatecznie do tragedii doszło i zginęło w niej mnóstwo ludzi.

0

No właśnie jestem ciekaw. Gra rozgrywa się kilka lat po jedynce więc powinna wiedzieć. Może stąd ta nienawiść? (Między Ellie a Joelem)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie rozumiem. Co to zmienia? Jeżeli ktoś tak robił to również ty musisz tak robić? Myślałem, że ludzie mają swój rozum ale być może się myliłem.

2

No to jest kobiece myślenie. Z jednej strony chcą uprawnienia ale z drugiej jak coś napiszesz to pojawia się argument "Ale do kobiety tak?" a później przepuszczaj w drzwiach zamykaj za nimi drzwi od samochodu i tak dalej. Hipokryzja pełną gębą.

1

Czyli dla ciebie występy w Barcelonie, bramka w La Lidze itp. to nic? Jednak coś z tobą nie tak...

ps. Idąc twoim tokiem rozumowania, Xavi oraz Iniesta nic nie osiągnęli? Znów nie myślisz co piszesz. Jak tu cię traktować poważnie?

3

Ten klocek osiągnął więcej niż ty i 90% ludzi na tej stronie także sprawdzaj co piszesz na przyszłość :)

16

Aguero 4 mecze zawieszenia, Fernandinho 3....

Paranoja żeby w tak głupi sposób przy już przegranym spotkaniu w samej końcówce załatwić sobie przymusowe wakacje. Obaj ominą na przykład mecz z Arsenalem.

1

Z jednej strony Pudzian szacun. Wypowiedź mega. Ale to "Trafił jednym ciosem, trafił!!!!" - to taka metrowa szpila w d*pe Popka :DDDDDDDDDD

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

5

INIESTA SIĘ ROZGREWA, POWTARZAM - INIESTA NA ROZGRZEWCE:)

2

Brawo Benzema. Ładnie w obronie dla nas :D

0

Sędzia chyba nie wie co się dzieje:)

0

7

Większej bzdury dziś już nie przeczytam.

0

o boże............

0

3 minuta, Ronaldo już leży. Wszystko w normie.

1

Ale ciary przy hymnie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przestańcie proszę płakać gdzie obejrzycie mecz. Meczosy . pl - tam macie linki do każdego spotkania po POLSKU :)

1

Griezmann? No i tego nie rozumiem. Ani nie wygrał więcej trofeów od Suareza ani nie miał lepszych statystyk... Ehhhh.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?