Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Andre Gomes to następca Xaviego, Iniesty oraz Alvesa w jednym. Cóż za gracz.
0
Messi ma szansę być pichichi w każdych rozgrywkach (CDR, LM, Liga)
0
Co to się staneło? Ale fart xd
4
Co ten sędzia odpierdziela? Przecież to niepoważne.
4
Mógł mu tam Umtiti przy******lić.
0
Nie 14 tylko 12 biorąc pod uwagę karę Buttona. Jeżeli Vandoorne też dostanie (co jest możliwe że coś uległo zniszczeniu przy wypadku) to będzie 11.
0
14?
1
Chcesz aby ktoś normalnie odpowiedział? Ty? Ta osoba która dalej nie wymieniła pomocników lepszych od Thiago?:D A to zabawne.
1
Przecież to ty się spinasz o to że ktoś ma rację:D
2
Masz rację. Nie rozumiem twoich intencji i tego jak trudno wpoić ci pewne fakty. No cóż, chyba się nie da:)
btw. Zgrywa przemądrzałego eksperta? Wypunktował cię jak amatora, wyjaśnił wszystko a ty w tym czasie napisałeś jakieś 6 razy o jednym i tym samym. Nazywanie kogoś przemądrzałym ekspertem samemu mając marginalną wiedzę na dany temat jest co najmniej zastanawiające i kompromitujące.
3
W pierwszym zdaniu poniekąd stwierdził fakt. Nie rozumiesz tego że jedyny potencjalny problem związany z warunkami pogodowymi to wiatr który wystąpić może na każdej skoczni o każdej porze roku.
12
Jakie spiął? Przecież napisał prawdę że twoja wiedza na temat na który się wypowiadasz jest dość uboga. Następnie wyjaśnił ci w bardzo prosty i zrozumiały sposób dlaczego.
25
Każdy wie jakie są warunki. Problem w tym że ty nie rozumiesz że to nie będzie przeszkoda i mimo że gość cię punktuje to dalej brniesz w dyskusję. Cóż za kompromitacja.
1
Właśnie zrobił czystki w obronie, odchodzi kilku ludzi.
Ta, zapomniał.
0
Osobiście zajęła mi jakieś 30-40 godzin nie śpiesząc się. Jeżeli będziesz chciał zrobić wszystko, to może się znacznie wydłużyć. Grę polecam.
3
Będą transfery do obrony. Odchodzi Caballero, Sagna, Clichy i Zabaleta. Na tę chwilę na bramce zostanie tylko Bravo a po bokach Kolarov. Będzie interesująco:)
1
No to się Pep zbroi. Ależ jestem podjarany tym okienkiem i nie tylko w kwestii Barcelony:)
0
Sampaoli.
1
Następcy Rakitica? XDDD Przecież on nigdy nie był filarem tej drużyny i nigdy nawet nie stał obok kogoś kto mógłby mieć miano następcy Xaviego. Akurat Rakitica zastąpić byłoby super łatwo.
2
Ah ten Mourinho. Z Realu odjedziesz ale Real z ciebie nigdy nie wyjdzie :V
7
Ramblowicze. Stworzyłem ankietę dotyczącą tego kto wg. was był najlepszym pomocnikiem w tym sezonie. Głosujcie;) https://strawpoll.com/98d1x69
0
Serio obstawiałeś Boston? Przecież finał był znany jeszcze przed zakończeniem finałów poprzedniego sezonu. Po prostu nie ma innej opcji niż GSW-Cavs w finale. I serio, niech forma Cavs w zasadniczym nikogo nie dziwi. Oni po prostu tak grają, oszczędzają się itp. - dla nich liczy się finał. Nawet teraz nie grają wszystkiego i "trenują" przed GSW (i na odwrót)
0
"trzymam kciuki za GSW chociaż bez Leonarda już jest pozamiatane"
A to Leonard gra z GSW czy co? Przecież to nie ma za grosz logiki co napisałeś :V
0
Spoko, wymień.
0
Thiago na wyrost? Trzeba być niesamowitym ignorantem, aby tak twierdzić.
1
Tylko, że koledze chodziło o typowego rozgrywającego, a Rakitić nie ma nic wspólnego z rozgrywaniem. Takiego właśnie gracza nam brakuje, Roberto, moim zdaniem, powinien grać ustawiony wyżej.
"Lepiej sprowadzić kogoś, kto ma pazur i będzie powoli przejmować pałeczkę po Inieście."
Ciekawe, czy będzie to wyglądać tak samo, jak szukanie następcy Xaviego?
0
Spodenki w następnym sezonie będą w końcu bordowe czy granatowe? Na jednym zdjęciu widać bordowe, na innych granatowe. Jak w końcu?;)
16
A ja mam pretensje. To że ktoś to robi, to nie znaczy że nasi piłkarze też mają to robić i że jest to normalne.
0
Gdy coś chcesz od kogoś, napisz mu to osobiście.
8
Ludzie którzy tutaj piszą o VAR i Realu mają jakąś godność czy coś? Jak można narzekać na sędziów gdy dostajemy dwa karne po symulkach Alby i Neymara. Szczyt hipokryzji.