Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Norwegia chyba do finału MŚ wtedy doszła ; )
0
Dokładnie jak komentarz powyżej - Gość jest totalnym trollem. Niestety, dziś dostał bezterminowego bana za bliżej nie określone i nie sprecyzowane prowokacje, nad czym wyjątkowo ubolewam.
0
Tak jest!!!!!!!!!!!!
5
oooooooghhhhh, takiego czegoś to ja w internecie jeszcze nie widziałem xD
https://zapodaj.net/images/64253a994da29.bmp
0
Tak ps. Czy tutaj szanuje się Real Madryt?
0
Jeżeli gramy w kratkę to teraz po spotkaniu z City pora na dobry wynik :P
5
Ja myślę że nawet dłużej :D
12
Jesteś pewny, że w "nowej"? ; )
1
"Świetna wiadomość, przedłużenie kontraktu z najlepszym piłkarzem na świecie! Chwilowa słabsza dyspozycja spowodowana kontuzją i brakiem okresu przygotowawczego nie powinna wpłynąć na całościowy obraz Portugalczyka, który jeszcze nieraz pociągnie drużynę do zwycięstwa, który zdobędzie jeszcze mase bramek i zaliczy mnóstwo asyst. Hala Madrid! Hala Cristiano!"
Ciekawe czy po słabych meczach w marcu 2017 dalej będą pisać o tej kontuzji :P
0
Ale Łabędzie miały okazję na bramkę kontaktową ;/
6
RB Lipsk 3-0 Mainz ... Co ten beniaminek. W przypadku wygranej - a tu już praktycznie przesądzone - będą mieli tyle samo punktów co Bayern :)
0
United prowadzi o.O
0
hahahaha Klopp jest świetny xD
1
Spokojnie. Jeszcze nie dostał. Wszystko jest w grze a każdym kolejnym takim spotkaniem zasiewa coraz więcej wątpliwości co do tego czy faktycznie był "najlepszy" w tym roku - chociaż moim zdaniem to jest jasne, że nie był ; )
0
To tak jakby nie krytykować pracownika że przez tydzień przychodził do pracy pijany bo wcześniej najlepiej wykonywał swoją pracę :P
9
Ile można bredzić o okresie przygotowawczym? Dwa miesiące sezonu za nami, gość rozegrał 14 spotkań licząc reprezentacje a tutaj dalej gadanie o tym samym. Jeszcze bym zrozumiał, że nie jest w dobrej formie fizycznej przez to, ale jemu głównie nie wychodzą strzały. Jest strasznie nieskuteczny. Nikt mi nie wmówi że po 14 spotkaniach gość nie może trafić na bramkę przez brak okresu przygotowawczego.
11
Świetni są ci komentatorzy moim zdaniem w porównaniu do tych z Eleven. Nadają emocji boiskowym sytuacjom, nie gadają żadnych bzdur i tak dalej. Chętnie oglądałbym GD z tymi komentatorami :P
0
Ktoś się znajdzie. Już ty się o to nie bój :P
4
1-1!!!!!!!!! Arsenal, cmon :P
7
ajjjjj centymetry dzieliły Cristiano Ronaldo od zdobycia bramki!!!!!!!!!
0
"Niesamowity Cristiano potwierdza świetną formę oraz grę drużynową. Kolejny raz potwierdził iż jest typem piłkarza grającego tylko dla drużyny i znów oddał rzut wolny koledze z zespołu"
0
Co to się dzieje że Ronaldo oddaje każdemu te wolne? :D
11
James xDDDDDDDDDDDDD
0
meczosy, tam są linki
0
Można wyłączyć.
0
A Navas co? Śmiechu warte.
1
No proszę Ronaldo udany drybling! : )
0
Teraz strzelił jak to napisałeś ; )
0
Ale głupi błąd....
0
Brawo Cris!!!! : )