Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie ty tu widzisz "wyzywanie"? Jeżeli ktoś gra słabo to mamy klaskać? Człowieku. Nigdy nikogo nie będę wyzywać ale jeżeli taki Busquets nie ogarnia kompletnie to dlaczego mam to przemilczeć?
0
Co się dzieje do cholery?
0
Ale Suarez ładnie przedziurawił. To mógł być piękny gol...
0
********** boże święty.
0
Umtiti brzuszkiem :P
0
Osobiście dałbym szansę Paco. Serio, Suarez kompletnie bez formy ;/
0
Suarez też dziś jakiś taki nie dzisiejszy.
0
Busi chcę iść do szatni?
1
Do 36 minuty Barca grała niesamowicie. Od pierwszej bramki coś się... coś się zepsuło i miło by było gdyby wrócili do postawy z początku spotkania :)
0
Bawi cię to???????
0
Co strzelił.........
0
Czy ja widziałem Messiego grającego w obronie?
0
Busquets wykłada na tacy kolejnego gola dla City. Proszę, niech ktoś ściągnie Weigla albo innego defensywnego dla rywalizacji z Busim :)
0
Dokładnie tak. Zdecydowanie inne City niż dotychczas ale jak to się mówi - grając jak Barca, nieunikniony jest wpie****** :D
1
No i gość w studiu podsumował stwierdzeniem że dziś na boisku dwóch najlepszych piłkarzy na świecie :P
1
Jak słucham tych analiz w studiu to tylko coraz bardziej się utwierdzam że City to istna kopia Barcelony :D
0
Zdarza się ale zbyt często ostatnio.
1
Digne ładnie? Sterling robi z nim co chcę. Z resztą się właściwie zgadzam ; )
1
Nom, proponuję zmia....
0
No to w braku karnych 1-1 :)
0
Sergi błagam co ty robisz :|
1
Najgorsze jest to że bramka po takim błędzie. Po naszym błędzie...
0
meh..............
0
Ale cisną, aż miło się to ogląda! :)
0
Suarez za bardzo chce chyba :P
1
Gomes brawo! Szkoda że nie było komu podać ale akcja świetna :)
0
Arsenal trafi bramki, Atletico teraz traci bramke o.O
5
Akurat Gomes gra moim zdaniem bardzo dobrze. Raz napędził Suareza, później próbował rajdu. Nie jest źle ale Digne trochę zawodzi niestety. Ewidentnie nie radzi sobie ze Sterlingiem.
2
Polecam zerknąć na śmietankową xD
1
Króóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!!!!!!