0

Gdzie ty tu widzisz "wyzywanie"? Jeżeli ktoś gra słabo to mamy klaskać? Człowieku. Nigdy nikogo nie będę wyzywać ale jeżeli taki Busquets nie ogarnia kompletnie to dlaczego mam to przemilczeć?

0

Co się dzieje do cholery?

0

Ale Suarez ładnie przedziurawił. To mógł być piękny gol...

0

********** boże święty.

0

Umtiti brzuszkiem :P

0

Osobiście dałbym szansę Paco. Serio, Suarez kompletnie bez formy ;/

0

Suarez też dziś jakiś taki nie dzisiejszy.

0

Busi chcę iść do szatni?

1

Do 36 minuty Barca grała niesamowicie. Od pierwszej bramki coś się... coś się zepsuło i miło by było gdyby wrócili do postawy z początku spotkania :)

0

Bawi cię to???????

0

Co strzelił.........

0

Czy ja widziałem Messiego grającego w obronie?

0

Busquets wykłada na tacy kolejnego gola dla City. Proszę, niech ktoś ściągnie Weigla albo innego defensywnego dla rywalizacji z Busim :)

0

Dokładnie tak. Zdecydowanie inne City niż dotychczas ale jak to się mówi - grając jak Barca, nieunikniony jest wpie****** :D

1

No i gość w studiu podsumował stwierdzeniem że dziś na boisku dwóch najlepszych piłkarzy na świecie :P

1

Jak słucham tych analiz w studiu to tylko coraz bardziej się utwierdzam że City to istna kopia Barcelony :D

0

Zdarza się ale zbyt często ostatnio.

1

Digne ładnie? Sterling robi z nim co chcę. Z resztą się właściwie zgadzam ; )

1

Nom, proponuję zmia....

0

No to w braku karnych 1-1 :)

0

Sergi błagam co ty robisz :|

1

Najgorsze jest to że bramka po takim błędzie. Po naszym błędzie...

0

meh..............

0

Ale cisną, aż miło się to ogląda! :)

0

Suarez za bardzo chce chyba :P

1

Gomes brawo! Szkoda że nie było komu podać ale akcja świetna :)

0

Arsenal trafi bramki, Atletico teraz traci bramke o.O

5

Akurat Gomes gra moim zdaniem bardzo dobrze. Raz napędził Suareza, później próbował rajdu. Nie jest źle ale Digne trochę zawodzi niestety. Ewidentnie nie radzi sobie ze Sterlingiem.

2

Polecam zerknąć na śmietankową xD

1

Króóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?