Damian100
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
Gliwice
3 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale ten komentator jest irytujący... Ronaldo nie przepracował okresu przygotowawczego blebleble. Naprawdę rzekomo najlepszy piłkarz świata potrzebuje pół roku żeby wrócić do formy z przed kontuzji czy jak? Jak on będzie komentował klasyk....
4
Przecież to już drugi mecz gdzie przeciwnik przy akcji 1v1 trafia prosto w bramkarza. 4 punkty na tym ugrają. Niesamowite :)
0
...........................................
1
Nie jest dobrze bo sam osobiście chciałbym aby były powtórki ale bawi mnie gdy kibice Realu wypisują jak to liga pod Barce, jak to gwiżdżą pod Barcę a tu okazuje się że Real też ma farta i karne z kapelusza. Dlaczego teraz tak nie płaczą że drukuje? :)
2
No nieźle.... Ale to przecież pod Barcelone drukują, heh...
0
Niby tak ale z drugiej strony który to już mecz gdzie nic nie grają i wygrywają? To nie jest dobre, powinni gubić punkty z taką grą a tu fart ich nie chcę opuścić ;/
0
a by to..............
0
Ale Alaves klepie :D
0
Danilo to ewidentnie nasz chłop xD
0
Ale jak Umtiti blokował podobnie to KAAAARNY EWIDENTNYYYY xD
0
Tak pół na pół szczerze mówiąc.
0
Piękna akcja. Minięcie trzech przeciwników i strzał zza pola karnego.... oh, wait ;v
0
No to Kriszcziano trafi w końcu, heh ;p
0
????????????????????????
0
Ronaldo oddał :O
5
Spokojnie, kiedyś fart się musi skończyć i to może być to spotkanie.
0
goooooooooooooooooooooooooooooooool
1
Bo dośrodkowanie. Musiał być w polu karnym, może piłka by trafiła do niego czy coś ; )
0
No to teraz wszyscy z Alaves! Zagrali genialny mecz przeciwko nam i miejmy nadzieje że teraz zagrają jeszcze lepiej!!!!! ; )
0
Robben asysta xDDD
1
Będzie Bardzo Ciężko (BBC) i Danilo. Jaki krzyk, jaki płacz :DDDDDDD
0
Co się na fioletowej w komentarzach dzieje odnośnie ich składu......... Szok XD
2
xDDDDDDD Suarez na celowniku United :DDDDDDDDD Oj, niech Real podtrzyma tę karuzelę śmiechu, proszę! http://transferypilkarskie.pl/2016/10/29/szykuje-sie-nowy-rekord-transferowy
0
A to co za symulka? Czyżby pierwsza kontuzja spowodowana sumulką? XD
0
Sevilla 1-1 Sporting :D
0
No przecież widzisz stroje :P
0
No i Sevilla już na prowadzeniu.
1
Bo Leo mimo iż jest najlepszym piłkarzem na świecie zachowuje się jak jeden z wielu w klubie. Przecież ostatnio całe MSN dostało bęcki na treningu (wiadomo, żarty itp.) i nikt nie płakał tylko jeszcze się śmiali :)
14
A mówią, że to Barcelona rozdaje kartki, że to Barcelona grilluje z sędziami przed meczami.... Ta.... http://giphy.com/gifs/VZWhMPMEoUqqc
0
Nie sądzę. Prędzej w ostatnich kilku minutach trafi Morata.......