7

Ale ten komentator jest irytujący... Ronaldo nie przepracował okresu przygotowawczego blebleble. Naprawdę rzekomo najlepszy piłkarz świata potrzebuje pół roku żeby wrócić do formy z przed kontuzji czy jak? Jak on będzie komentował klasyk....

4

Przecież to już drugi mecz gdzie przeciwnik przy akcji 1v1 trafia prosto w bramkarza. 4 punkty na tym ugrają. Niesamowite :)

0

...........................................

1

Nie jest dobrze bo sam osobiście chciałbym aby były powtórki ale bawi mnie gdy kibice Realu wypisują jak to liga pod Barce, jak to gwiżdżą pod Barcę a tu okazuje się że Real też ma farta i karne z kapelusza. Dlaczego teraz tak nie płaczą że drukuje? :)

2

No nieźle.... Ale to przecież pod Barcelone drukują, heh...

0

Niby tak ale z drugiej strony który to już mecz gdzie nic nie grają i wygrywają? To nie jest dobre, powinni gubić punkty z taką grą a tu fart ich nie chcę opuścić ;/

0

a by to..............

0

Ale Alaves klepie :D

0

Danilo to ewidentnie nasz chłop xD

0

Ale jak Umtiti blokował podobnie to KAAAARNY EWIDENTNYYYY xD

0

Tak pół na pół szczerze mówiąc.

0

Piękna akcja. Minięcie trzech przeciwników i strzał zza pola karnego.... oh, wait ;v

0

No to Kriszcziano trafi w końcu, heh ;p

0

????????????????????????

0

Ronaldo oddał :O

5

Spokojnie, kiedyś fart się musi skończyć i to może być to spotkanie.

0

goooooooooooooooooooooooooooooooool

1

Bo dośrodkowanie. Musiał być w polu karnym, może piłka by trafiła do niego czy coś ; )

0

No to teraz wszyscy z Alaves! Zagrali genialny mecz przeciwko nam i miejmy nadzieje że teraz zagrają jeszcze lepiej!!!!! ; )

0

Robben asysta xDDD

1

Będzie Bardzo Ciężko (BBC) i Danilo. Jaki krzyk, jaki płacz :DDDDDDD

0

Co się na fioletowej w komentarzach dzieje odnośnie ich składu......... Szok XD

2

xDDDDDDD Suarez na celowniku United :DDDDDDDDD Oj, niech Real podtrzyma tę karuzelę śmiechu, proszę! http://transferypilkarskie.pl/2016/10/29/szykuje-sie-nowy-rekord-transferowy

0

A to co za symulka? Czyżby pierwsza kontuzja spowodowana sumulką? XD

0

Sevilla 1-1 Sporting :D

0

No przecież widzisz stroje :P

0

No i Sevilla już na prowadzeniu.

1

Bo Leo mimo iż jest najlepszym piłkarzem na świecie zachowuje się jak jeden z wielu w klubie. Przecież ostatnio całe MSN dostało bęcki na treningu (wiadomo, żarty itp.) i nikt nie płakał tylko jeszcze się śmiali :)

14

A mówią, że to Barcelona rozdaje kartki, że to Barcelona grilluje z sędziami przed meczami.... Ta.... http://giphy.com/gifs/VZWhMPMEoUqqc

0

Nie sądzę. Prędzej w ostatnich kilku minutach trafi Morata.......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?