Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak ja bym chciał Raula Garcie w Barcie,ale ban robi swoje...
0
Bartomeu to dobry prezydent,sami widzicie.Tylko jest trochę niedoceniany,głównie przez Zabiego.Ale pospłacał długi Laporty i zmniejsza dług Barcy,oby wygrał te wybory :)
0
Wybrałeś nicki bardziej nieznajomych osób,jak Ci się chce to poszukaj tych bardziej znanych tutaj :)
0
Haha no słaby trener ;),literówka.
0
Oglądałem tu większość typów na trenera i przedstawię wam moje zdanie(tak/nie) dla nich:
Klopp,Heynckes,Xavi,Eusebio,Conte, Rudi Garcia,Mourinho,Simeone-nie
Bielsa,Tata Martino-tak
Oczywiście przedstawiam trenerów których nie chce i chce,ale moje typy tez według mnie są prawdopodobne(tak) i nierealne(nie)
1
Jaja jak berety,kto by przypuszczał dzień przed meczem co się stanie po nim.Najpierw Zubi,a teraz być może Enrique.Dla dobra Leo i drużyny tez bym tak postapil :)
0
Tak ty wiesz czy Barca ma przygotowanego nowego trenera...
0
Serio?!
0
Ale ludzie odejście Messiego nie jest tak prawdopodobne jak odejście innego piłkarza...W totka jest większe prawdopodobieństwo wygrania niż odejście Leo,ze względu na cenę,klub w którym się wychował.Po za tym trofea(do niedawna) czy świetne czucie się w tym klubie.
1
Cesc zapewne zadzwonił do Messiego żeby polubił profil Chelsea,a Messi stwierdził że spoko z uśmiechem.A w prasie juz jest sprzedawany do Chelsea.Teraz polubi Bayern i zaraz będą plotki ze Guardiola odpowiada na zainteresowanie Chelsea :).Rozumiem jakby polubił real madryt,ale Chelsea,które zaprzecza ze kupi Messiego i twierdzi że to nierealne to nie jest tak źle.
2
Ja zawsze będę za Barcą i nigdy nie będę życzył jej porażki,nawet w takiej sytuacji jak teraz.Ci co życzą porażki nie powinni nazywać się kibicami Barcy.A tak w ogóle to może mieć znaczenie co do przyszłości Leo.Więc niech Barca przezwycięży ten kryzys i zacznie wygrywać i coś grać.
0
Jak nie bedzie juz Bartomeu i Enrique czy tego całego zarządu,to tylko czekać na wywiady zawodników,ale by wtedy wszystko wyszło co o tym sądzą :)
0
Ale Alves nie ma powodu,przecież gra dużo,typowałbym go jako jednego z ostatnich.
0
Xavi,Messi,Pique.Ktoś z tej trójki ja obstawiam Piqueta.Wiemy jaki on jest,on potafi coś takiego powiedzieć,a nikt mi nie powie że nie jest jednym z najważniejszych piłkarzy Barcelony.
0
Mówie wam że Pique.Pique jest jednym z najważniejszych w drużynie,a Neymar nie pracował z aż tak wielkimi trenerami podczas swojej kariery,to musiał powiedzieć któryś z hiszpanów bądz Leo.
0
A z tym zawodnikiem który powiedział że Enrique jest najgorszym trenerem z jakim pracował to obstawiam że to powiedział Pique.On zapewne ma konflikt z LE,nie grał przez tyle,używał telefonu,widać było ze zdjęc jak jest wkurzony,myśle że to on powiedział.Iniesta nie ma jaj,Xavi i Messi możliwe,Busquets dużo gra więc po co miałby tak mówić.Obstawiam Pique.
0
Te "bombazo",które głosi Agencia News bodajże to może powrót...Cruyffa.Ostatnio przecież widywany był na treningu Barcy i chyba poprawił relacje z klubem,ale by było :D
1
Ile jeszcze Munir musi zagrać słabych meczy,żeby przekonać Enrique że szkodzi pierwszej drużynie i samemu sobie.Munir nadaje sie co najwyżej NARAZIE do 2 ligi,nie skreślam go,ale na ten czas brak mu doświadczenia i umiejętności.
0
Munir i Pedro?Gdzieś to widziałem...
2
Andre Gomes-21 lat
Jose Gaya-19 lat
Sofiane Feghouli-25 lat
Do tego Paco Alcacer,Orban,czy byli z Madrytu Rodrigo i Parejo(wszyscy poniżej 26 lat).Szkoda że mamy zakaz...
0
Rotacje wyszły,haha!
1
Nawet 2:2 jest dobre wiec ja sie ciesze :)
0
To Albańczyk,dużo takich w Niemczech,Szwajcarii.
0
Jestem bardziej mokry niż Ronaldo w wodzie xD
0
Chodziło mi o przestrzeń czasu,nie bierz tych słow dosłownie,poza tym taki talent może być szybko podkradziony przez inny klub.W dodatku koga ma Barce poza Albą?Po za dobrze zapowiadającym się Grimaldo i starym Adriano to nikogo.
0
JEST hahahaaha!!!!!
2
Ten Gaya jest świetny,Valencia to zawsze ma super lewych obrońców:alba,Juan Bernat i teraz Gaya,za rok,dwa świetnym następcą Alby mógłby być.
2
JESTTTTTTT!!!!!
0
Zanurkował na rozgrzewce?
0
Kluczem będzie rozpocząć od gola,zobaczcie real zawsze zaczyna od gola,najczęściej jest to karny i wygrywa bo rywale rzucają się do ataku i są kontry,z Milanem przegrywali,rzucili się do ataku i przegrali.Oby dziś zrobili to samo.